Hard Disk Sentinel Pro 4.50.9b Build 6845 Beta Portable

#1
Hard Disk Sentinel Pro 4.50.9b Build 6845 Beta Portable


Hard Disk Sentinel bir çoklu işletim sistemi sabit disk izleme uygulamasıdır.
Onun amacı sabit disk sağlığını, performans bozulmaları ve arızaları görüntüler, bulmak testi, teşhis ve sabit disk sürücüsü sorunları tamir etmektir. Hard Disk Sentinel / tam metin açıklama, ipuçları ve görüntüler verir bilgisayarın içinde ya da harici bir muhafaza (USB / E-SATA) olarak HDD ile ilgili en kapsamlı bilgi raporları. Birçok farklı uyarıları ve rapor seçenekleri değerli verilerin maksimum güvenliğini sağlamak için kullanılabilir.
Hard Disk Sentinel sabit disk durumunu dahil sağlık, sıcaklık ve tüm SMART izler (Self-Monitoring, Analiz ve bugün çoğu sabit diskler inşa Raporlama Teknolojisi) Her sabit diskler için değerleri. Ayrıca bir kriter olarak ya da olası sabit disk arızalarını tespit etmek için kullanılabilir, gerçek zamanlı olarak sabit disk transfer hızı ölçen zor en hassas olduğundan, performans degradations.Hard Disk Sentinel etkin ciddi hasar veya veri kaybını önlemek için kullanılabilir Disk sorunlarına son derece duyarlı disk sağlık derecelendirme sistemi. Bu şekilde bile küçük bir sorun cevapsız olamaz ve bir arıza veya veri kaybı tahmin edilebilir. Bu yedekleme önemli ve değerli veri için fırsat verir.Profesyonel sürümü planlanmış ve (on-problem) otomatik yedekleme seçenekleri veri kaybı sadece başarısızlık değil, malware ya da silme kazara neden önlemek için.
İşte "Hard Disk Sentinel Professional" bazı temel özellikleri şunlardır:
· Kolay kullanımlı arayüzü
· Tüm bilgiler uygulamanın ana penceresinde görüntülenir. Hızlı kontrolleri kolay navigasyon tüm sabit diskler, bölümler ve farklı bilgilere erişmek için izin verir. Sezgisel kullanıcı arabirimi öğeleri sorunun düzeyini belirtmek için yeşil / sarı / kırmızı renk kullanarak bilgi görüntüler. Ayrıntılı bir metin açıklaması ve bağlam duyarlı yardım özellikler ve seçenekler aracılığıyla kullanıcıyı yönlendirir.
· 1. korumalı> 2. Yapılandır> 3. Stay yükleyin
· Sadece yüklemek uyarıları ve yedekleme seçeneklerini yapılandırmak ve sistem artık güvende. Sen sorunlar hakkında haberdar olacak - ama her şey doğru ise, Hard Disk Sentinel sadece tepsi üzerine oturan ve mevcut durumunu gösterir.Veri bile 24 saat, günlük, haftada 7 gün korunmaktadır.
· Anında S.M.A.R.T. analiz - Hard Disk Sentinel kendi durumunu ve sıcaklığını tespit etmek için IDE, Serial ATA ve SCSI sabit diskler ile iletişim kurabilirsiniz. Disk durumu, uygulamayı başlatmak gibi, uzun süre diskleri analiz etmek gerek yoktur hemen görüntülenir. Bu sabit disk için geçerli ve maksimum sıcaklık görüntüler.
· Tüm genel ve satıcıya özgü özelliklerini okumak ve kendi değerlerini izleyebilirsiniz. Gelişmiş kullanıcılar için, tüm ham veri güç-on saat veya okuma sayısı / yazma hataları da dahil olmak üzere de görüntülenir. Hard Disk Sentinel SMART ilgili performans ve fitness yorumlar değerler ve hesaplanan Performans ve Sağlık yüzdesi, zamanında toplam güç ve ömür boyu tahmini kalan görüntüler.
Windows Gezgini · Disk durumu - her zaman, her bölümler ve disk durum için kullanılan alan miktarını bileceksiniz, Windows Gezgini veya herhangi başka bir uygulama mevcut sağlık durumu ve kullanılan alanı gör.
· Talep üzerine bilgiler - küçük bir durum penceresinde ve masaüstünde kendisi, sistem tepsisinde, mevcut sabit disk sıcaklıklarını ve sağlık görüntüleyebilirsiniz. Ortalama ve maksimum sıcaklıklar tüm sabit diskler için kaydedilir ve bu bilgiler istatistiki amaçlar için bir grafik görüntülenir.
· Günlüğü - Hard Disk Sentinel tüm SMART parametrelerdeki tüm bozulmaları kaydeder. Yeni bir düzeltilemeyen sektör sabit diskinizde bulunan Örneğin, size bildirilir.
· Uyarılar - Hard Disk Sentinel, farklı sorunlar üzerinde uyarılar farklı tür yapabilirsiniz. Bir sorun durumunda çeşitli görevleri (hatta dış uygulamalar) yürütebilirsiniz. Mevcut durumu hakkında günlük e-postalar göndermek için bir seçenek vardır.
· Sabit Disk Detayları - Algılar ve görüntüler her revizyon numarasından sabit disk hakkında bilgi ve sahip olduğu tüm özelliklere boyutunu tampon.Maksimum kullanılabilir ve cari transfer modları da görüntülenir.
· Sabit Disk Performansı - okunan veya sabit diske yazılmış ne kadar veri Kayıtlar. Hem okuma ve yazma için görüntüler cari transfer oranlarını ve belirli bir sabit disk için maksimum kullanılabilir (teorik) aktarım hızını tahmin.
· Sabit Disk Bölümleri - alanı dışında koşamam yüzden onlar hakkında her fiziksel sabit diskler ve tipi ve kullanım bilgilerinin görüntüler bölümleri. Hard Disk Sentinel uyarı / durum iletileri otomatik olarak bu bilgileri gönderir.
· Kapatma - Bu başarısızlık, aşırı ısınma veya parametre bozulması bilgisayarı kapatmaya seçeneği sunuyor. Bu seçenek daha fazla veri kaybını önlemek için de kullanılabilir.
· Akustik Yönetimi - Bu IDE / S-ATA sabit disk akustik seviyesini kontrol seçeneği sunuyor. Bu performansı arttırmak veya diskler daha sessiz yapmak mümkündür.
· Saat Senkronizasyon - Bu NTP (Ağ Zaman Protokolü) üzerinden bir atom saati ile bilgisayar saatini senkronize seçeneği sunuyor.
· İyileştirmeler - Hard Disk Sentinel sürekli geliştirmektedir. Daha fazla özellik yakında hazır olacak. Eğer yararlı olabilir herhangi bir fikriniz varsa, sadece bize bildirin.

Yeni Hard Disk Sentinel Pro beta sürümü 4.50.9b mevcuttur:
ile
- Geçerli sabit disk denetleyicisi için Bilgileri sayfasındaki güncel sürücü sürümünü ve tarihini gösteren
- Intel yonga üzerindeki TRIM fonksiyonu geliştirilmiş raporlama
- Adaptec RAID kontrolcüsü ile geliştirilmiş uyumluluk
- LSI MegaRAID 9361 SAS denetleyicisi için geliştirilmiş destek, Dell PERC H710P RAID denetleyici
Hard Disk Sentinel Pro 4.50.9b Build 6845 Beta Portable


Hard Disk Sentinel Pro 4.50.9b Build 6845 Beta Portable
İlginizi Çekebilir