Tekil Mesaj gösterimi

Kara Para Aşk dizisinde şok eden ayrılık!

#1
ATV'nin sevilen dizisi Kara Para Aşk dizisine bir isim daha veda ediyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kara Para Aşk'ta Bahar karakterini canlandıran Tuvana Türkay diziye neden veda edecek merak konusu. İşte yeni bölüm ayrıntıları..


Kara Para Aşk dizisinde şok eden ayrılık!

ATV’nin sevilen dizisi Kara Para aşk’ta bu hafta ayrılık yaşanacak. ay yapım imzalı ve başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Öykü Karayel ve erkan can’ın paylaştığı ve Sema Ergenekon-Eylem Canpolat ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı Kara Para Aşk dizisinde önümüzdeki hafta ayrılık yaşanacak.

Dizide Bahar karakterini canlandıran Tuvana Türkay, senaryo gereği ölerek projeye veda edecek. Kara Para Aşk bu hafta Beşiktaş-Adana Demirspor Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından 22:00'de ekrana gelecek.

Son bölümde neler oldu?

Elif ve Ömer'in birlikteliklerine mani olmak için Nedret'e iş birliğe teklif eden Hüseyin umduğunu bulamaz. Nedret ilişkiye karşı olsa da Hüseyin'e açık vermek istemez. Hüseyin ve Nedret'e rağmen isteme tamamlanır, yüzükler takılır. Ömer ve Elif evliliğe emin adımlarla ilerlemektedirler ve çok mutludurlar.

Pınar'ın bebeği için DNA raporu almaya çalıştığını öğrenen Ömer bu durumdan faydalanıp Pınar'ı konuşturmayı başarır. Metin'le ilgili bilgilere ulaşmıştır ama daha fazlasına ihtiyacı vardır. Ömer Pınar'a muhbiri olmasını teklif eder. Pınar bu teklifi kabul edecek midir?

Tayyar'ın Metin'den habersiz böbreğini aldığını öğrenen Ömer şoke olur. Olay sonrası Metin kayıplara karışmıştır. Metin zor durumdadır ve Tayyar'a karşı çok öfkelidir. Ömer Metin'i yakalamak için hemen harekete geçer. Bu sırada Nilüfer'den başka güvenecek kimsesi olmayan Metin ondan yardım ister. Nilüfer tek aşkına hayır diyemez ve Metin'e saklanması hususunda yardım eder. Metin'in peşine düşen Elif ve Ömer, Metin'in aslında çok yakınlarında olduğunu fark edecek midir? Metin ve Nilüfer'i yakalamayı başarabilecek midir?

Hamilelik hususunda Çiğdem'le konuşan Arda bu konuşmadan tatmin olmamıştır. Yalan söylediğini düşünmektedir. Çiğdem'e birlikte doktora gitmeyi teklif eder. Çiğdem kabul eder. Arda Çiğdem'in yalanını ortaya çıkarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir