Yılanların Öcü son bölüm ile nefes kesti!

#1
Show Tv'de yayınlanan Fakir Bayburt'un ünlü eseri Yılanların Öcü'nden uyarlanan dizi yine çok izlendi. Çarşamba akşamları ekrana gelen Yılanların Öcü 16. Bölümde heyecan doruktaydı. Fatma yine seçim yapmak zorunda kaldı. Peki seçimi nelere sebep oldu? İşte ayrıntılar..

Yılanların Öcü son bölüm ile nefes kesti!

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, 16. bölümüyle Show TV’de izleyicileriyle buluştu.

“Yılanların Öcü”nün 16. bölümünde; Fatma, Kamuran’ın çirkin saldırısının ardından ne yapacağını bilmez bir haldedir. Bayram ile evlenip mutlu olmak, içine düştüğü tüm bu kötülüklerden kurtulmak için uğraşırken, Kamuran Fatma’yı karşısına alır ve onunla evlenmek istediğini söyler. Fatma, Kamuran’ın bu teklifi karşısında çaresiz kalmıştır. Bir yanda kardeşi Ömer’in hayatı, diğer yanda Bayram’a olan aşkı söz konusudur. Fatma, sevdiklerini ve kendini bu durumdan kurtarmak için hangi yolu seçecektir? Şerife’nin yaptığı sinsi planlar ve konakta henüz duyulmamış olan bu durum bütün dengeleri değiştirecek midir


İlginizi Çekebilir