Kiraz Mevsimi 31. yeni bölümü yine nefes kesecek !

#1
Ekranların fenomen dizisi Kiraz Mevsimi 31. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümü ayrı bir heyecan olan Kiraz Mevsimi dizisinde bu hafta neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Dizide Hafıza kaybı yaşayan Öykü'nün geçmişi hatırlamaması Ayaz’ı derin bir üzüntüye sokar. Aşkını Öykü’ye tekrar hatırlatmak, birbirlerinin kaderi olduklarını hatırlatmaya çalışır.

Kiraz Mevsimi 31. yeni bölümü yine nefes kesecek !

Fox Tv ekranların gençlik dizisi Kiraz Mevsimi bu hafta 31. bölüm ile ekrana geliyor. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı bilgileri ve özeti haberimizden takip edebilirsiniz. Kiraz Mevsimi dizisi yayınlandığı ilk günden beri tv ekranlarında büyük ilgi görüyor. İzlenme rekorları kıran dizinin 31. bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Dizi 7 Şubat Cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek.

Kiraz Mevsimi 31. Bölüm Özeti

"Beyni anlamak zordur" der doktor. "Bazen beynimiz kaza anında yaşadığı travmayla baş edilmek için unutmayı seçer." Öykü’nün Ayaz’ı unutması beynin bir oyunu mudur? Ayaz yıkılsa da pes etmez. Aşkını Öykü’ye tekrar hatırlatmak, birbirlerinin kaderi olduklarını kanıtlamak için birlikte yaşadıkları en özel anları yeniden hazırlar. Diğer tarafta Mete geç kaldığı bir aşk için mücadeleye devam eder. Gerçek aşkın sınavı asıl şimdi başlamaktadır. Akıl unutabilir her şeyi... Anları siler, anıları, içinde kaybolduğun gözleri, onun kalbini titreten gülüşünü unutabilirsin hatta... Ama kalp unutmaz, sevgi kaybolmaz... Diyen gerçek aşk mı kazanacaktır bu sınavı yoksa yalancı baharlar mı? Ayaz benzeri görülmemiş bir savaşın içinde “Beni seviyorsan hatırla” diye bağırır. Öykü’nün cevabı ne olacaktır?

Yeni Bölüm Yayın Tarihi: 07/02/2015

İlginizi Çekebilir