Tekil Mesaj gösterimi

402 Nolu Sınıf

#1
402 Nolu Sınıf

Ad: 402 Nolu Sınıf
Özgün Ad: The Kids From Room 402
Bölüm Sayısı: 52
Kanal: Fox Kids, Jetix

Karakterler
Nancy Francis : Nancy gözlükleri olan,turuncu kıvırcık saçları olan bir kızdır. Nancy, Jessie'ye her zaman yardım eder. Arkadaşlarının yanında hep liderlik ve bilgiçlik taslar. Penny ile arkadaş olmaya çalışır ama başaramaz. Nancy her zaman mor bir elbise giyer.

Jessie McCoy : Jesse sıradan bir erkek çocuktur. En iyi arkadaşı Vinnie'dir.Jessie hemen hemen her bölümde herkese rezil olur. Jesssie'nin annesi, oğluyla hep ilgilenmek ister fakat her zaman yüzüne gözüne bulaştırır. Jessie'nin saçı yoktur ve her bölümde mavi bir gömlek, üzerine turuncu bir kazak ve kot pantolon giyer.

Penny Grant : Penny okuldaki en sağlıklı kızdır. Penny asla züppe değildir. Yaşadığı şehirdeki en zengin kızlardan biridir. Penny çok iyi niyetlidir herkese yardım eder. Penny her zaman mavi bir elbise giyer. Pennyâ€â„çnin saçları sarıdır.

Vinnie Nasta : Vinnie okulun kabadayısıdır. Sınıftaki en uzun kişidir. Sınıfta her zaman komiklik yapar. Jessie'nin en iyi arkadaşıdır. Uzay Canavarlarından çok hoşlanır ve Tony adında harika bir kardeşi vardır. Vinnie'nin saçları kahverengi ve diktir. Her zaman kırmızı-sarı bir tişört ve kot pantolon giyer.

Freddie Fay : Freddie her zaman üzgündür çünkü her zaman arkadaşları onunla dalga geçer. Freddie sınıftaki en çalışkan erkektir. Zencidir. Saçları siyahtir. Her zaman mavi bir gömlek, sarı bir kazak ve kot pantolon giyer. Gözlük takar.

Polly McShane : Polly sınıftaki en sinir kızdır. Sınıftaki kimse onu sevmez. Polly Litvanyalıdır ve bununla gurur duyar. Polly çok zeki bir kızdır, her sınavdan iyi not alır. Polly keçileri çok sever ve kaşık koleksiyonu vardır. Kahverengi ikiye toplanmış saçları vardır. Gözlük takar. Kırmızı-mavi bir elbise giyer.

Arthur Kenneth Wanderwall : Arthur herkesten para almaya çalışır. Zengin görünümlü fakat orta hallidir. Kahverengi saçları vardır. Beyaz pantolon, mavi ceket ve sarı gömlek giyer.

Bayan Gracie Graves : Bayan Graves çok iyi bir öğretmendir. Her gün öğrencilerine sınav yapar.

Bay Besser: Bay Besser okulun müdürüdür. Çok saftır. Öğrenciler onu sevmez ve hep öğrencilerin tuzağına düşer.

402 Nolu Sınıf

402 Nolu Sınıf

İlginizi Çekebilir