Tekil Mesaj gösterimi

İNADINA AŞK

#1
Fox Tv yeni sezon dizilerinden birisi de İnadına Aşk dizisi. Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte yeni diziler bir biri ardına yayınlanmaya başladı. Fox Tv yine en iddialı dizileri izleyici ile buluşturuyor. İnadına Aşk dizisi de hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile izleyici tarafından beğenilecek bir dizi. Başrollerinde Açelya Topaloğlu ile Can Yaman'ın yer aldığı İnadına Aşk dizisi Perşembe akşamları 21.00 da Fox tv de olacak. İnadına Aşk, içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. İşte yeni başlayacak olan İnadına Aşk dizisi tüm oyuncu kadrosu, karakterleri ve dizinin konusu...

İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.

Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!


İlginizi Çekebilir