Tekil Mesaj gösterimi

Youtube, Trend Videolar Sekmesini Duyurdu

#1
Youtube, kullanıcıların internet üzerinde en çok izlenen videoları daha kolay bulmalarını sağlayacak 'Trend Videolar' sekmesini aktif ettiğini duyurdu. Yeni sekme web platformunun yanı sıra Android ve iOS uygulamalarında da görüntüleniyor.
2015'in en popüler videolarını paylaşan Youtube, bugün de bu videolara daha kolay ulaşabileceğimiz Trend Videolar sekmesini kullanıma sundu. Yorumlar, görüntüleme sayıları, harici referansları ve seçilmiş tüm videolara kolayca ulaşmamızı sağlayan Trend Videolar sekmesine, Youtube'un ana sayfasında bulunan aynı isimli butondan erişebiliyoruz.
Youtube, Trend Videolar Sekmesini Duyurdu
Trend Videolar sekmesine tıkladığımızda, popüler Youtube yayıncılarının videolarını, TV dizilerinin fragmanlarını, çeşitli spor karşılaşmalarının önemli anlarının gösterildiği kısa videoları ve en çok izlenen reklamları görebiliyoruz. Ayrıca bu bölümde yer alan her bir video son üç gün içerisinde yayınlanmış ve izlenme sayıları neredeyse altı haneli rakalamlara ulaşmış durumda.
Düzenli olarak güncellenen Youtube Trend Videolar sekmesi, genel kullanıcı kitlesinin nelerle ilgilendiği hakkında da fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Son olarak 150 Youtube yayıncısı ile 2015'in en popüler video ve şarkılarına gönderme yapılan YouTube Rewind videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir