Tekil Mesaj gösterimi

Maradona'dan Pele'ye Ağır Sözler

#1
Maradona'dan Pele'ye Ağır Sözler
MARADONA'DAN PELE'YE AĞIR SÖZLER

Arjantinli efsane futbolcu Maradona, son dönemde sık sık polemiğe girdiği Brezilyalı Pele ile arasındaki söz düellosuna bir halka daha eklediMaradona'dan Pele'ye Ağır Sözler.

Maradona'dan Pele'ye Ağır Sözler
Maradona, Arjantin'in La Red radyosuna yaptığı açıklamada, "Pele'nin müzeye dönmesi gerektiğini" ifade etti ve daha önce söylediği gibi "Pele'nin yanlış ilaçları içtiğini" tekrarladı.

Diego Maradona, "Pele, müzeye dönsün ve doğru ilacı alsınMaradona'dan Pele'ye Ağır Sözler Yanlış ilacı içersen saçmalarsınMaradona'dan Pele'ye Ağır Sözler Beyazla kırmızıyı karıştırırsan böyle olur" dedi.

Pele'nin Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ile çok yakın ilişki içinde olmasını da eleştiren Maradona, "FİFA ailesine dahil olmaktansa, öksüz kalmayı tercih ederim" diye konuştu.

Maradona, Pele ile görüşmek yerine Ronaldo ile bira içmeyi, Zico ile dost olmayı ya da Rivelinho ile konuşmayı yeğleyeceğini de belirtti.
Futbolun iki efsanevi ismi, daha önce de Barcelona'nın Arjantinli forveti Lionel Messi hususunda fikir ayrılığına düşmüştü.

Maradona, Sao Paulo'da forma giyen Brezilyalı Neymar'ın Messi'den daha iyi olduğunu savunan Pele için, "Yanlış ilacı alıyorMaradona'dan Pele'ye Ağır Sözler Sabah alması gereken ilacı akşam, akşam alması gereken ilacı sabah yutuyorMaradona'dan Pele'ye Ağır Sözler Ne dediğini bilmiyor" demişti.

İlginizi Çekebilir