Facebook Hesaplarım Sürekli Kapanıyor Ne Yapmalıyım?

#1
Merhaba,

Bir çok kişinin müzdarip olduğu konulardan biri bu olabilir. Bunun çözümü ise biraz karmaşıktır, aslında çözüm bile denemeyebilir.

Öncelikle önceki hesaplarınızı geri alamıyorsanız eğer öncelikle telefonunuzdan eski facebooklarınıza bağlandıysanız eğer

facebook'u telefonunuzdan silip tekrar yüklemeli ya da ayarlar / uygulama yöneticisi bölümünden facebook'a girerek (Ön belleği temizle / Verileri Temizle)

bölümlerine tıklayarak geçmişi temizlemelisiniz.

Daha sonra hesap açacaksanız bunu wifi bağlanarak yapmanızı tavsiye ederim (Eğer evinizde wifi varsa modemi kapatıp açmanız iyi olur) yok ise farklı bir cihazdan deneyebilirsiniz.

Şimdi önemli kısım

- Facebook'a Girdiniz ve profil resminizi eklediniz, dikkat etmeniz gereken en önemli husus tüm arkadaşlarınızı aynı anda eklememeniz gerekmektedir. Aynı anda fazla insan eklemek facebook için sizin sahte bir hesap olduğunuzu düşünmesi anlamına gelebilir, eğer mümkün ise öncelikle önemli bir kaç insanı ekleyin sonraki 1 haftalık süreçte arkadaşlarınızı sırayla ekleyebilirsiniz.

- 2. Önemli husus ise gruplar, sayfalar. facebooka girer girmez bir sürü sayfaya ve gruba üye olmayın. Önemli gördüğünüz gruplara dahil olun.

- Çok fazla insan ile mesajlaşma peşine düşmeyin (özellikle arkadaşınız olmayanlar ile)

- Gerçek adınızı soyadınızı kullanmaya dikkat edin aksi halde kimlik doğrulaması istenirse öylece kalabilirsiniz.

Bunun dışında facebookta kapatılan hesaplar için verilebilecek başka tavsiyeler de mevcut fakat öncelikle bunları denemeniz tavsiye olunur.

Facebook hesaplarım kapatılıyor diyorsanız siz de bu önerilerimize kulak verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir