Nuray Sayarı 2020 Balık burcu genel yorumları

#1
BALIK BURCU 2020 İŞ HAYATI
Balık Burcu 2020 iş hayatı biraz çalkantılı geçebilir. Fakat diğer bir taraftan da umulmadık fırsatların kapıları açılabilir.

Geçmişte, sağlam bir gelecek planı kurmuş ve bu planlarını uygulamış olan Balıkların çoğu şu anki halinden memnun. Çünkü belli bir plan doğrultusunda ilerlediler ve amaçlarından sapmadılar. Sapma yaşamış olan ya da planını hiç yapmamış olan Balıklar ise bu sene sıkıntılı anlar yaşayabilir.

İşsiz Balıklar yıl ortasından sonra iş bulabilir. Buldukları iş onları ilk etapta mutlu etmeyecek olsa da bu iş, ilerisi için olumlu gelişmelere kapı açacak bir kanal olabilir.

Çalışan konumundaki Balıkların iş yerlerine biraz daha adapte olmaları önerilir. Belki sevmediğiniz bir iş arkadaşı ya da üstünüz motivasyonunuzu düşürüyor olabilir ama ne olursa olsun bunun kariyerinizi etkilemesine izin vermeyin. Çalışan konumundaki kimi Balıklar geçen sene, boş zamanlarında başka şirketlere serbest zamanlı iş hizmeti sunmayı denemiş ve oldukça da iyi para kazanmışlardı. Serbest çalışma alanında bu sene de iyi işler çıkaracaksınız gibi görünüyor.

Şirket sahipleri için de şunları söyleyebiliriz; Ortağınıza biraz daha kıymet göstermeniz ilişkilerinizi düzene sokmanıza yardımcı olacaktır.

BALIK BURCU 2020 AŞK HAYATI
Balık Burcu 2020 aşk hayatında bazı güzel gelişmeler var. Geçen sene yaşamış olduğunuz zorluklar bu sene oldukça hafifleyecek. Partnerinizle aranızdaki buzlar eriyecek ve hatta yeni bir başlangıç yapmışçasına ilişkinizde tazelenme söz konusu olacak.

Yalnız olan Balıklar, belki bu sene aşkı yakalayabilir. Küçük bir kesim tarafından bu böyle ama çoğunluğa bakacak olursak Balıklar bu sene aşk hususunda hayli zayıf.

BALIK BURCU 2020 TILSIMLI GÖREVİ
Balık Burcu 2020 tılsımlı görevi; Dinginlik! Biraz daha dingin olma hususunda, yıl boyunca kendinizi eğitmek size çok iyi gelecek. Hem ruhani açıdan iyi gelecek hem de burcunuza bahşedilmiş mucizevi olayları hayatınıza çekebilmeniz için buna ihtiyacınız var.

2020 yılında dingin olmak hususunda düşünce ve hislerinizi terbiye etmelisiniz. Bunu sağlar ve devam ettirebilirseniz burcunuza ait mucizeleri hayatınıza çekebileceksiniz!

Bu mucizeler 2020 yılında 3 kez yaşanacak. İlki Mart ayı başı gibi, ikincisi 06 Mayıs 13 Mayıs arası, üçüncüsü ise 10 Aralık 15 Aralık arasında olabilir.

Bu tarih aralıklarına dikkat edin, tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve mucizelerin hayatınıza akmasını sağlayın.

BALIK BURCU 2020 SAĞLIK DURUMU
Balık Burcu 2020 sağlık durumu için ciddi bir rahatsızlık görünmüyor fakat buna rağmen dikkat etmesi gereken şeyler de var. Örneğin; Ayak problemleri (Topuk dikeni, sünger aşınması, nedeni belirsiz ayak ağrıları…vs.) görülebilir. Ayak bölgenizde irili ufaklı şikayetleriniz olacak olursa ihmal etmeden hemen bir uzmana görünün.

İlginizi Çekebilir