Tekil Mesaj gösterimi

öLüp öLüp diRiLmemeK işte...

#1
Yine sensizLiqim qeLdi akLıma..Ve ke$keLerim.. yanıLqıLarLa doLuydu beLki ama sensizLiqe "Ke$ke" demek akLımın ucundan biLe qeçmezdi..

böyLe mi oLmak zoRundaydı? Evet ; '..heR$ey senin suÇun, Sen mahvettin tertemiz a$kımızı, hayaLLerimizi sen kirLettin!.. ...' diyeceksin.. hakLısında.. ama dü$ünemezdim böLe zoR oLacaqını, beni böyLe bitiReceqini tahmin biLe edemezdim.. SeninLeyken zman qeçmezdi.. duRuRdu ; ve bu yzden senLe doLuydu akLım , ba$kası qiRemezdi , iZin veRmezdim.. ama $imdi ! $imdi, seninLe deqiL hayaLinLeyim.. Artık onunLa ba$LıyoRum qüne.. Ve onunLa bitiRiorum qeCeyi.. Ve bazen o kdaR kızıyorum ki Kendime.. hayaLin biLe qeLmiyoR qeceLerime! ... haPsoLuyoRum sensizLiqe , tutSak dü$üyorum.. tutkuLaRımın , özLemLeRimin son buLduqu , saDece yaRqıLandıqım bir yeRde seNi bekLiyorum.. Beni kuRtaRmanı !...


qece bitmiyoR.! Sen qeLmiyoRsun.! Ba$ka bi$ey qeLmezki eLden , Sanki sona eRdiqim bi yeRden çıkıP qeLebiLecekmisin ? Beni affedebiLiceKmisin!? biLiyorum.. oLmayaCak.. öLüP öLüp diRiLememeKtn ba$ka çare yOk bu a$k'ta !!!!

İlginizi Çekebilir