Tekil Mesaj gösterimi

Msn eyi Hareketli Yapmak

#1
Msn’de Hareketli hale gelmek.

önce http://mobile.msn.com/default.aspx?lc=en-us girip hotmail hesabınızı açacaksınız.

hesabınızı açtıkdan sonra karşınıza gelen ekranda ’’other’’ ı sececeksınız

daha sonra tybe your mobile address kısmına e-maıl adresını yazıp biraz bekleyeceksiniz.

daha sonra ’’ı have read and agree to the pricing and terms ....’’ diyeceksınız.

daha sonra e-maıl adesınıze 4 haneli şifre gelecek gelen şifreyı ’’code’’ kısmına yazacaksınız.

daha sonra gelen bölümde’’bu bölümde bağlantınız yapılıyor diyor elle yapmak istiyorsanız yandaki yazıya tıklayın diyor continue manually’’

ve bundan sonra hareketlısınız. siz çevrımdışı iken arkadaşlarınız size yazı yazabılır. size yazılan yazılar size maıl aracılığı ile gelecektir.


Msn de 80048820 hatasının çözümü Püf Noktası

Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterimki 80048820 hatasının çözümü gayet basit.

msn Mesengerı kapatıyoruz. Öncelikle monitörünüzün sağ alt köşesine bakın orda saat vardır. İki kere tıklıyoruz vede Gün/Ay ve hatta saat ayarlarımızın doğru olduğuna emin oluyoruz. Eminsek ikinci adıma geçiyoruz.

Şöyleki
başlat>çalıştır> regsvr32 softpub.dll girip enterlıyoruz işlem tamam.

Selametle


mikrofonsuz msn de müzik dinletin


Öncelikle, msn messenger da sesli bir konuşma başlatmak gerekir. Daha sonra ses denetim penceresinde (taskbar da saatin ve bilimum diger çalışan programlarının ufak birer simgesinin bulundugu alandaki ses ikonundan veya denetim masasından ses aygıtları, gelişmiş seçeneginden de ulaşabilirsiniz.Seçenekler/ özellikler menüsünde ses ayarı başlığından KAYDETME yi seçip alt listede aktif kanalları görürsünüz. Orada mutlaka "stereo mixer" (stereo karıştırıcı diye de geçebilir) seçeneği işaretlenmiş olmalı. Daha sonra tamam deyip kayıt ayarlarının yapıldıgı pencereye gelirsiniz.

Bu pencerede de stereo mixer ses ayarı sizin kendi bilgisayarınızda o anda çalan ne varsa karşı tarafa duyurmak istediğiniz ses seviyesini ayarlarsınız. Yalnız ufak bir not! bazı ses kartlarında hem mic. hem de stereo mixer aynı anda seçilmeyebilir

İlginizi Çekebilir