Tekil Mesaj gösterimi

Msn ede 4 saat online olmak istersen tıkla

#1
MSN MESSENGER’de 24 SAAT ONLİNE GÖRÜNMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER1. Msn’de , Offline iken bize gönderilen mesajların mail adresimize gelmesini sağlıyabiliriz.
2. color=#0000ff www.mobile.msn.com adresine girin, Kendinizi üye yapın, üyelikten 10 dk sonra Msn’de çevrim dışı yerine hareketli görüneceksiniz.Sizin Msn kapalı iken size yazılanlar ise mail adresinize gelecek.
3. Üye Olmak için Yardım: Join Now tıklayın.Daha sonra MSN kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapın.Wireless service provider: kısmında OTHER i seçin.
4. Daha sonra Next tıklayın.Next’e tıkladıktan sonra ise "My device has text messaging" bu kısım tikli olmalı.Altında Type your mobile address kısmındaki boş kutuya mail adresinizi yazın.
5. Next dedikten sonra ise "I have read and agree to the pricing and terms of use" yazan yerin yanındaki kutuyu işaretleyin. (Sözleşmeyi kabul ediyoruz)Next diyoruz.
6. Şimdi ise karşımıza comfirmation code kısmı çıkacak.Mailimize gelen kodu buraya girdikten sonra Next’e Tıklayın.
7. Bu işlemleri yaptıktan sonra msn’yi açıp kapadığınızda Listenizdeki kişilerin mobil aygıtınıza anlık ileti göndermelerine izin vermek istermisiniz şeklinde bir uyarı gelecek, bunu evet olarak cevaplıyoruz.
8. İptal etmek için ise color=#0000ffwww.mobile.msn.com adresinden kullanıcı adınızı silmeniz yeterli.
9. Msn de kullandığınız tüm mailler için de geçerlidir (Sadece hotmail uzantılı değil)
Not: Join now tıklayıp kullanıcı adı şifresini girdikten sonra other seçeneği çıkmıyor ise mailinize girip ülkeleri eğer usa olarak seçiliyse onu Türkiye olarak değiştirmeleri gerekiyor.

İlginizi Çekebilir