Tekil Mesaj gösterimi

aşk mı arkadaş mı??

#1
lisedeyim...onu ilk gördüğümde hiçbişi hissetmedim,o da... hatta yeğenime benzettim öle tanıştık.aynı sınıftaydik ve bütün arkadaşlarım ona aşıktı kimseyle olmadığım kadar yakındım ona.hatta balım derdi bana.bi gün bana gelip o seni sevio dedi en yakın arkadaşım.istemedim neden bilmiorum,küstü bnmle...yaza girmeden barıştık.
yaz tatili;her akşam konuştuk.bi akşam bana hayatımda duymak isteyeceğim son
şeyi söyledi...aşıktı.yıkıldım,beni hiç sevmemiş ddim.kendimi avuttum.
ikinci sene;herşey aynıydı,benim kırık kalbim dışında herşey...o kızdan ayrıldı.kalbi kırıldı ama yanımda sen varsın ddi.tam herşey güzeldi derken...hiç beklemediğim bişey oldu en yakın arkadaşım ona aşık oldu bnm onu deli gibi sevdiğimi bile bile...hep kendini suçlu hissettiğini söyledi,kalbim artık yoruldu bırakıyorum ddim uzaklaştın onlardan...
iki hafta sonra çıkmaya başladılar...onları öle görmemek için dışarı bile çıkmadım günlerce okulda.bana nasıl böyle bi kazık atmışlardı anlamadım daha sene başında beni onunla aramızı yapmaya çalışan kıza ne olmuştu???
bir hafta sonra tenefüste yalnızdım geldi nie böyle davrandığımı sordu kızdım bağırdım onu ne kadar sevdiğimi haykırdım hiçbişi demedi gitti.ayrılmışlar seni sevemem ben başkasını seviyorum demiş arkadaşıma...
bir ay geçti aradan;onu hala seviyorum o da bni... ama artık çıkamayız çünkü arkadaşımın bana yaptığını yapamam bn...çünkü onu da en az aşkım kadar seviyorum ama olsun aşık olduğunuz kişiden karşılık bulmakta en az çıkmak kadar güzel bişey!yinede içimizde bişiler hala kırık üçümüzünde!!!

İlginizi Çekebilir
 • iki arkadaş...
  Iki tane çok iyi arkadas varmis. Bunlar üniversite yillarinda tanismislar. Okul bitince biri memleketine yan...

 • arkadaş...
  slm ben ali...

 • arkadaş...
  sana özyurdumdan kopup koşmuşum sil göz yaşlarını bende çoşmuşum kadehi doldurma zaten sarhoşum...

 • aRKaDaŞ...
  Bu, Vietnam'da savaşan ve sonunda evine dönecek olan John adında bir askerin hikayesidir. John evine gitmed...

 • arkadaş...
  Arkadaşları ile geçinemeyen, huysuz ve kötü karakterli bir evlat varmış. Bir gün babası, ona ç...