Tekil Mesaj gösterimi
#21
~~Film önerileriniz~~TÜR:korku aksiyonsuç
Oyuncular

Alex Fisher (Mormon Boy no1) , Peter Clayton-Luce (Mormon Boy no2) , Scott Speedman (James Hoyt) , Liv Tyler (Kristen McKay) , Gemma Ward (Bebeksurat) , Kip Weeks (Maskeli Adam) Kristin McKay ve James Hoyt çifti bir dostlarının düğününde döndükleri gece, James'in ailesinin yazlık evinde bir gece geçirmeyi planlamaktadırlar. Romantik başlayan geceleri, kim oldukları belli olmayan üç kişinin ortaya çıkmasıyla son bulur.

Güvenli sandıkları evleri, bu maskeli yabancılar tarafından terör ortamına çevrilecektir.

Yönetmen ve senarist Bryan Bertino'nun çocukluğunda yaşadığı bir olaydan esinlenerek filmin senaryosunu yazmış. Ayrıca Liv Tyler daha önce bu tarz bir gerilim filminde oynamadığı için özellikle tercih edilmiş.

~~Film önerileriniz~~Ölüm Kapanı - Dark Floors

Otizm hastası kızının iyi bakılmadığını düşünen babası tedaviye evde devam etmeye karar verir. Çıkarlarken bozulan asansörde birkaç insanla beraber kalan baba-kız, çıktıklarında tüm hastanenin boşaltılmış olduğunu görürler. Bütün çıkış yolları kapanmıştır ve hastanedeki garip yaratıklarla da mücadele etmeleri gerekmektedir. Eurovision birincisi Finlandiya'lı grup Lordi'nin üyeleri, filmin canavarlarını canlandırıyorlar.
TÜR:fantastik gerilim korku