Tekil Mesaj gösterimi

Dizi bitti sanıldı ama...

#1
Geçen sezon yayına giren ve sezon finalinden sonra devam edip etmeyece tartışma konusu olan Parmaklıklar Ardında dizisinin tanıtımları dönmeye başladı. İlk bölüm izleyenleri hayli şaşırtacağa benziyor...

Dizi bitti sanıldı ama...


Selda Alkor, Serra Yılmaz Devin Ö.Çınar, Yelda Reynaud, Özlem Düvencioğlu Sinan Albayrak Zehra Alptürk gibi oyuncuların rol aldıkları atv’deki Parmaklıklar Ardında dizisi, 4 Eylül akşamı yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Dizinin geçen sezon final bölümünden sonra çıkan bazı haberlerde, devam etmeyeceği söylenmekteydi. Ekibin, çekimlerin yapıldığı Sinop Cezaevi’ndeki bütün dekoru da alarak İstanbul’a döndüğü haberleri nedeniyle, Parmaklıklar Ardında dizisini izleyenler, dizinin akıbetini merak etmişlerdi.

Bir kaç gün önce yayınlanmaya başlayan fragmanlarla birlikte, durum ortaya çıktı. Ancak, fragmanda dizinin ağır topları Zehra Alptürk ve Selda Alkor’un yer almadığı da dikkatlerden kaçmadı. Ancak ilk bölümün bir hayli kanlı olacağı da görüntülerden anlaşılmakta.

Cezaevinde bir katliam yaşandığı anlaşılan görüntülerde, bütün oyuncuların üstlerinin kan revan içinde olduğu ve diziye Zeynep Eronat’ın dahil olduğu görülmekte. Muhtemelen, dizinin ağır topları yeni sezonda olmayacak ve ilk bölümde bu katliamda ölmüş olarak gösterilecekler.

Yeni sezonun ilk bölümü 4 Eylül Perşembe akşamı saat 22:20’de yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir