Tekil Mesaj gösterimi

'Herkese nasip olmaz' tişörtleri satışta

#1
'Herkese nasip olmaz' tişörtleri satışta


Beşiktaş Kulübü, futbol takımının Türkiye Kupası'nı aldıktan sonra giydiği tişörtlerin bugün satışa çıktığını açıkladı. Beşiktaş kafilesi Ankara'da toplu bir şekilde restoranda yemek yedi.

'Herkese nasip olmaz' tişörtleri satışta
15 Mayıs 2009 17:14

-BEŞİKTAŞ KULÜBÜ'NDEN TİŞÖRT AÇIKLAMASI...
Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Fortis Türkiye Kupası seremonisinde futbolcuların giydiği, tüm camia tarafından büyük beğeni kazanan tişörtlerin bugün İstanbul'daki Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarıldığı bildirildi.
Tişörtlerin daha önce saat 13.00'te satışta olacağının duyurulmasına rağmen üretim sürecinde oluşan aksaklık nedeniyle yaklaşık 3 saat geç satışa sunulduğu kaydedilen açıklamada, ''Bu nedenle tüm Beşiktaş camiasından özür diler, gösterilen olağanüstü ilgi nedeniyle de teşekkür ederiz. Tüm Beşiktaşlılar'ı mağazalarımıza bekliyoruz'' denildi.
BEŞİKTAŞ KAFİLESİ YEMEKTE...
Beşiktaş kafilesi Ankara'da toplu bir şekilde restoranda yemek yedi.
Turkcell Süper Lig'de Pazar günü Ankaragücü ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ın kafilesi Gaziosmanpaşa'daki Makkarna isimli restoranda birlikte yemek yedi. Yemekte teknik direktör Mustafa Denizli ile teknik kadro ve futbolcular yer aldı.
Ayrıca siyah-beyazlıların Ankara Temsilcisi ve Protokolden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çelik de yemeğe katıldı.

İlginizi Çekebilir