Tekil Mesaj gösterimi

Güle Kokusunu Veren Efendıler Efendisi

#1
güle kokusunu veren Efendıler Efendisi

MEDİNE'Yİ MÜNEVVEREDE BİR GÜL* YÜZÜ DOLUNAY GİBİ PARLAR,TENİ PEMBEYE ÇALAN BEYAZ RENGİNDE,SAÇLARI HAFİF DALGADA,AÇIK RENKLİ VE HİLAL KAŞLI..İKİ KAŞININ ARASINDA BİR DAMAR.ÖFKELENDİĞİNDE ŞİŞEN..

MEKKE'Yİ MÜKERREMEDE BİR GÜL …SAÇLARI OMZUNA DÜŞER,SAKALI GÜR,GÖZLERİ KARA ÜZÜM GİBİ SİHAH.O SİYAH GÖZLERİ DAİMA YERDE.GÖKTEN DAHA ÇOK YERE BAKAR.BAKIŞLARI DÜŞÜNCELİ..BOYNU GÜMÜŞ BEYAZLIĞINDA..FİL DİŞİNDEN YAPILMIŞ BİR SURET GİBİ.ASHABININ ARDINDAN YÜRÜR.VE BENİM ARKAMI MELEKLERE BIRAKIN,DER….BİR ŞEYE HAYRET ETTİĞİNDE ELİNİ ÇEVİRİR.KONUŞTUĞUNDA ELLERİNİ BİR ARAYA GETİRİR.ÖFKELENDİĞİNDE YÜZ ÇEVİRİR..SEVİNDİĞİNDE HAFİFÇE GÖZLERİNİ KAPAR..GÜLMESİ TEBESSÜM.O GÜLÜNCE, DİŞLERİ DOLU TANELERİ..

MEKKE'Yİ MÜKERREMEDE BİR GÜL ..YÜZÜNDE AZAMET VE HAKİMİYET.SÖZÜNDE TATLILIK.TANE TANE KONUŞAN.SESİ GÜR,TERİ GÜL.GEÇTİĞİ SOKAKLARDA GÜL KOKUSU BIRAKAN..GİYİMİ SADE,ÇOĞUNLUKLA SIRTINDA BİR İHRAM.EN ÇOK SEVDİĞİ RENK SARI VE BEYAZ.YEDİĞİ YEMEK, ATEŞİN ÜZERİNDE UNLA KARIŞTIRILAN BİRAZ ZEYTİN YAĞI,BİBER,BAHARAT…SOFRADA OTURUŞU HAMD İLE,ŞÜKÜR İLE BİR GÜL…İKİNCİ YURDU MEDİNE……….

MEDİNE'Yİ MÜNEVVEREDE BİR GÜL …İNSANLIK ALEMİNİN EN ŞEREFLİSİ,İMAN HAKİKATLERİNİN MERKEZİ,İHSANİ TECELLİLERİN TURU,RAHMANİ SIRLARIN İNİŞ YERİ,MEMLETİ RABBANİYENİN SEMASI,PEYGAMBERLER GERDANLIĞININ ORTASINDAKİ EN BÜYÜK MÜCEVHER,PEYGAMBERLER KERVANININ ÖNCÜSÜ,BÜTÜN VARLIKLARIN EN ÜSTÜNÜ,İZZET SANCAĞININ SANCAKTARI,EZEL SIRLARININ ŞAHİDİ,İLMİN,HİLMİN VE HİKMETLERİN KAYNAĞI,YERLE GÖK ALEMLERİNİN GÖZ BEBEĞİ,İKİ CİHANIN RUHU,DÜNYA VE AHİRET HAYATININ GÖZÜ….

MEDİNE'Yİ MÜNEVVEREDE BİR GÜL ..ASLIN VE ASALETİN NURLU AĞACI.YARATILIŞTA İNSANLARIN EN ÜSTÜNÜ.CİSMANİ SURETLERİN EN MÜKEMMELİ.ASIL MÜLK VE GERÇEK NİMETİN GÖZ KAMAŞTIRICI GÜZELLİĞİN VE YÜCE RÜTBENİN SAHİBİ..KALPLERİN TABİBİ VE İLACI..BEDENLERİN AFİYET VE ŞİFASI..GÖZLERİN NURU VE IŞIĞI,ASIRLARCA SEVİLEN,YENİDEN SEVİLEN, TAP TAZE DUYGULARLA SEVİLEN,EN SEÇKİN MAKAMLARA LAYIK OLAN,EN BÜYÜK DOST,EN ŞEREFLİ SEVGİLİ ABDULMÜTTALİB'İN TORUNU, ABDULLAH OĞLU EFENDİMİZ HAZRETİ MUHAMMED SALLİ ALA ALEYHİ VESSELLEM…..

MEDİNE'Yİ MÜNEVVEREDE BİR GÜL. HER ŞEYE RAĞMEN O'NA(SAV) SEVDALI MİLYARLARCA BÜLBÜL..SEVİNÇ BAYRAK AÇMIŞ HER SİNEDE..…..ÇÜNKÜ(av)HALA MEDİNE'DE…………

SELAM SANA SALAT SANA YA RESULALLAH,

SELAM SANA SALAT SANA YA HABİBULLAH

SELAM SANA SALAT SANA YA NEBİALLAH

*"Allahumme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed **İlginizi Çekebilir