Tekil Mesaj gösterimi

Kayseri iyi yolda

#1
Kayseri iyi yolda


Kayseri iyi yolda

Ligi geçen sezondan daha iyi bir yerde bitireceklerini iddia eden başarılı çalıştırıcı, "Bu hedefe yürümeye hazırız" dedi.


Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, yıllardır gençlere yatırım yaptıklarını ve bu sezon karşılığını alacaklarını söyledi. İyi bir takım olma yolunda doğru adımlar attıklarını vurgulayan Kafkas, "Ligi geçen sezondan daha iyi bir noktada bitireceğimizi düşünüyorum. Kadroya kattığımız her oyuncuyu bu hedefe adapte etmeye çabalıyoruz. Belirlediğimiz Kayseri iyi yoldahedefe yürüyecek bir takım haline geldiğimizi söyleyebilirim" şeklinde konuştu.

Gideni aratmazlar
Transfer dönemini oldukça hareketli geçirdiklerini ifade eden başarılı teknik patron, "Her zamanki gibi tercihimizi yine gençlerden yana kullandık. Aramızdan ayrılan arkadaşlar oldu ancak gelenler onların yokluğunu hissettirmeyecek kalitede. Lig başladığında ne demek istediğim daha iyi anlaşılacak" dedi. Öte yandan uzun süredir Kayserispor'u destekleyen Boydak Holding, satın alacağı bin kombine ve 2 loca ile yeni sezonda da kulübe desteğini sürdüreceğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir