Konu: Unutamam..
Tekil Mesaj gösterimi

Unutamam..

#1
Seni düsünüyorum bu gece, karanlik gökyüzünde... simsiyah gökyüzünde parlayan yildizlari seyrediyorum, onlari sana benzetiyorum, kararmis kalbimin bir kenarinda yanan mesale misali... dedim ya, seni düsünüyorum bu gece, beni sevdigini, bana nasil baktigini, bana nasil güldügünü, ellerimi nasil tuttugunu, ellerini nasil tuttugumu, büyüyen bir ates gibi sevgimizin nasil cogaldigini ve birgün ansizin birakip gidişini.

Son vedani hatirliyorum, gözlerime aglarcasina baktigini, gözlerini kalbime gömdügünü hatirliyorum, bir daha cikamasin diye. Cikamadilar zaten kalbimden gözlerin, ölüler dirilirler mi ki gömülenler ciksin, gitsin? Gittin son bir veda ile gözü yasli, elimde kolyen, ardindan dakikalarca baktim, aglamakli, sıkıldım, üzüldüm, perisan oldum ama aglamadim.

Aglayamadim, engel oldu gururum, engel oldu askim, uzaklara gittin, belki bir daha asla geri dönmemecesine, özledim seni deliler gibi, özlüyorum hala. Sen bir yerde ben bir yerde, yinede sönmedi sevgimiz, aksine cogaldi daglar gibi oldu hasretimiz. Hep seni hayal eder, hep seni düsünürdüm, sesini duyunca yasar, duyamayinca ölürdüm, aradin beni aylarca bir sevgi ugruna, ne yazik ki, ihmal edildin bir hata ugruna, kırıldın, agladın, affettin ama hep sevdin, beni sevdin beni, kalbi kirik bir vefasızı, yine ihmal edildin yine unutuldun bir hic ugruna, yine kırıldın, yine agladın, yine affettin.

Bir daha unutuldun, sevdanla basbasa bırakıldın, yine kırıldın, yine agladın ama bu sefer affetmedin. Sevdigini en mutlu gününde öldürdün, ve ardina bakmadan gittin. Beni benle basbasa bıraktın, yıkıldım, üzüldüm, kırıldım. Senden ayrilinca kaldim caresiz, sevgisiz ve birde sensiz, hep sensizdim zaten ama simdiki kadar asla degil. Parcalanmıs bir kalbe sahip oldun mu sen hic? parca parca edilmis, yıkık ve virane, bir o kadarda vefasiz.

Önceleri üzüldüm, yıkıldım ama asla aglamadım. Geldi gecti deyip senide gözlerin gibi kalbime gömdüm. Unuttum dedim, unutacagım dedim, unutamıyorum dedim, unutmam dedim. Önce gözlerin sonra sen cıktın kalbimden, bir vicdan azabıdır basladı ölü yüregimde, hicbir sey kalmadı, senden baska kalbimde, hatıraların, gözlerin ve sözlerin.

Siirlerini getirdiler bana, beni öldüren siirlerini. Vefasız dedigini duydum, yıkıldım, düsündüm seni gecelerce daima tek basıma, siirlerin öldürdü, hasretin yaktı yüregimi, kırıldım, üzüldüm, yıkıldım ve en sonunda agladım.

3 kişi agladık sana; ben kalbim ve gözlerim. Sana yandım, seni sevdim, seni hatırladım heryerde. Belki birgün sesini duyarım umuduyla telefon bekledim günlerce, telefon gelmeyip sesine hasret kalınca agladım agladım, sana yaptıklarimı ancak o zaman anladım. Duydum ki kalbini vermemissin kimseye, olurda icinde görürler beni diye.

Benim kalbimide istediler, ama vermedim kimseye, olurda icinde seni görürler diye. Gökyüzü yıldızlar ile doluydu, ben hep seni düsünürken, hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyorlar diye, aynı onlar gibi sende benden cok uzaklardaydın, hep göz kırpardın uzaktan, sessizce, bense hep seni bekledim kırık kalbim, yaslı gözlerimle.

Bazen hayallere dalıyorum, seni düsünüp aglıyorum, seni ve sevgini arıyorum hep kalbimde. Düsmüyor adın hic dilimden, ölecegim gülüm bir gün ben, senin sevginden, senin derdinden. Bir gün görecegim yine belki seni, seni, beni unutmus, benim olmayan seni. Iste o an askımın gözyaslarını hatırlayacagım, ve yine bir köseye oturup aglayacagım.

Yemin ettim senin üstüne sevmeyeyim baskasını diye, ve heryerde, her zaman tekrarlıyorum yeminimi; seni unutmam icin öldürseler bile, karşılık olarak dünyayı verseler bile, daragacı kurup idam etseler bile, senden baskasını asla sevmeyecegım..

İlginizi Çekebilir
 • Unutamam *...
  Buqün Seni iÇimden Söküp Tamamen aTmak iStedim.. Ama oLmadı sewqLm yne Yapamadm.. söyLediqn...

 • Unutamam Kİ..........
  işte yine bir gün daha bitti SENSİZ. seninle yaşadığım nefes aldığım şu koskoca 3 yılda bir gü...

 • Unutamam...

 • Unutamam!!...
  Niye sever ki gönül, bir gönlü bir ömür. Neden sevginin ateşini hep gözyaşları söndürür. Niç...

 • UNUTAMAM......
  BIR CIGLIK KOPUYOR ICIMDEN SESIM CIKMASA BILE.BILIYORUM SANA DEGIL CARESIZLIGIME BU FERYADIM.ZAMANIN AKMASINA ...