Tekil Mesaj gösterimi

Premier League gibi!

#1
Kewell, Baros, Elano, Neill, Jo ve son olarak Giovani Dos Santos... Ada'ya her gittiğinde Florya'ya bir yıldız gönderen Haldun Üstünel, Galatasaray ve Süper Lig'i İngiltere Premier Ligi'ne çevirdi!

Premier League gibi!

Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın ‘transfer sihirbazı’ dediği Haldun Üstünel, Sarı-Kırmızılı kulübe yıldız yağdırmaya devam ediyor. Genç yöneticinin abluka altına aldığı İngiltere Premier Ligi’nden Cim Bom’a kazandırdığı yabancı oyuncu sayısı Giovani Dos Santos’la birlikte 6’ya yükseldi. Üstünel son 2 transfer döneminde; Liverpool’dan Harry Kewell, yine Liverpool, Aston Villa ve Portsmouth forması giyen, ancak bonservisi Lyon’da bulunan Milan Baros, Manchester City’den Elano Blumer, Everton’dan Lucas Neill, yine Manchester City’den Jo Alves ve Tottenham’dan Dos Santos’un işini bitirmeyi başardı. Bir anlamda Premier Lig’i Galatasaray’a, dolayısıyla Süper Lig’e taşımış oldu.

İngilizler de şaşkın!
Özellikle son dönemde İngiltere’den Galatasaray’a giden oyuncuların çokluğu, Ada’da yaşayan futbolseverlerin de dikkatini çekti. Hatta Manchester United taraftarlarının forumu Redcafe’de, “Bizim ligdeki tüm yıldızlar Galatasaray’a gidiyor. Neler olduğunu anlayabilen var mı?” gibi yorumlar yapılıyor.

Yasin Cam/Fanatik

İlginizi Çekebilir