Tekil Mesaj gösterimi

Delgado: Kulübü anlıyorum

#1
Delgado: Kulübü anlıyorum

Delgado: Kulübü anlıyorum

Sözleşmesi bir kez daha dondurulan Arjantinli yıldız, “Ülkemde oynayabileceğim bir takım arıyorum. Kulübün durumunu da anlayışla karşılıyorum. Keşke şartlar farklı olsaydı da kalsaydım” dedi.

Kara Kartal’ın Arjantinli yıldızı Matias Delgado’nun sözleşmesi, sakatlığı tam olarak geçmediği gerekçesiyle 6 ay daha dondurulmuştu. Aynı zamanda menacerliğini yapan babası aracılığıyla ülkesinde takım arayışları içerisinde olduğunu dile getiren Tangocu, “Hoca rahatsız olduğu için kendisiyle ayrıntılı bir şekilde konuşma fırsatı bulamadım. Ancak kulübün yaklaşımından rahatsız değilim. Onları anlayışla karşılıyorum. Çünkü tam kapasitede bir Delgado istiyorlardı. Eğer ay sonuna kadar vaktimiz olsaydı, burada kalır ve mart ayında yüzde yüz hazır bir futbolcu olarak sahaya çıkardım. Oynayıp, yeni sezona hazır dönmek istiyorum. Ancak duruma göre bakacağız. Gitsem de, kalsam da kalbim hep arkadaşlarımla olacak. Bana çok yardımcı oldular” ifadesini kullandı.

İsteyen takımlar var
Yaklaşık 7 aydır futboldan uzak olan Delgado’yu, Arjantin Ligi’nin güçlü ekiplerinden Boca Juniors’un istediği ve Sarı-Lacivertli kulüple görüşmelerin başladığı kaydedildi. Boca’nın yanı sıra Delgado’nun ilk kulübü olan C.Juniors’un da devrede olduğu belirtildi.

İlginizi Çekebilir