Hastanedeki Oğlunu görmek İsteyen Babaya Güvenlikçi Dayağı !.

#1
Hastanede yatan 7 yaşındaki oğlunu ziyarete giden baba, güvenlik görevlileri tarafından feci şekilde dövüldü. Kafasına cop ve telsizlerle vurulan Fikret Ceylan hastanelik oldu. Ceylan'ın kaşının üzerine 8 dikiş atıldı.


Olay Kadıköy Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sabah saatlerinde meydana geldi. Apandis patlaması sonucu zehirlenen oğlu Furkan Ceyhan'ı (7) görmek için hastaneye giden baba Fikret Ceyhan (28) odaya çıkmak istedi. Oğlunun yattığı servise çıkmasına izin verilmeyen baba ile hastane güvenlik görevlileri arasında tartışma çıktı. Bir süre sonra tartışma kavgaya dönüşünce Fikret Ceyhan, güvenlik görevlileri tarafından feci şekilde dövüldü. Oğlunu görmek için geldiği hastanede dayak yiyen baba, başına aldığı darbelerle yere yığıldı. Bir süre baygınlık geçiren Ceyhan, hastanenin acil servisine kaldırıldı. Yediği dayak nedeniyle gözü moraran ve başına 8 dikiş atılan Ceyhan, iş göremez raporu aldı.
Olayın polise intikal etmesi üzerine soruşturma başlatıldı. Karakola giderek güvenlik görevlilerinden şikâyetçi olan Fikret Ceyhan, hastanede güvenlikçi terörü yaşadıklarını söyledi. Hastane bahçesinde, yaşadıklarını anlatan Fikret Ceyhan, "Gece oğlumu görmek için gelmiştim. Ancak izin vermediler. Oğlum, 'Babamı özledim, görmek istiyorum' deyince ben de sabah biraz erken geldim. Güvenlikçilerden rica ettim odaya çıkmak için. Bana, 'Hadi git lan sen de kimsin!' deyince aramızda tartışma çıktı. Daha sonra bana vurmaya başladılar. Bir süre sonra 20-30 kişilik güvenlik görevlisinin saldırısına uğradım. Ellerindeki cop ve telsizlerle kafama ve vücudumun her yerine vurdular. Beni yerlerde sürükleyip hakaret ettiler." dedi.

İlginizi Çekebilir