Tekil Mesaj gösterimi
#6
Herkes Olayı Farklı Konuşuyor Suçu Olmayanı Vururlarmı Diyorlar Emin Olunki Fındık Kabuğunu Doldurmayacak Bir Olayla Arkadaşımız Bugün Aramızda Değil Hatta İnsanlıktan Çıkıp Aykuta Uyuşturucu Satıyordu Ondan Vurmuşlar Diyebilicek Kadar Şerefsizleşmiş. İnsanlar Var.

Büyük Harflerle Yazıyorum İyi Okuyun Burayı....

13.8.2010 Cuma Günü Saat Gece 12:30 Civarları Aykut Ben Ve Diğer 3 Arkadaşımız Caddede Kaldırımda Oturuyorduk, O Sırada Mevcut Döner Salonunda..Çalışan Motorize Çocuk Motoru Kaldırımdan Dükkana Sokmak İstedi Kaldırımdan Geliyordu Anlıyacağınız. Haliyle Ayaklarımızın Üstünden Geçti..Bilader Bi Musade Bile Demedi, Aykut Önüne Baksana Bilerekmi Yapıyosun Dedi, Motorize Arkasını Dönüp Nediyosun Ulan Dedi.Aykut Yanına Kadar Gidip Boynunndan İtikledi.Hemen Yanına Gidip Aykutu Geri Çektik Motorcu Şahıs Orda Aykutu Rencide Edici Bi Kelime Kullanıp Olayların Başlangıç Sebebi Oldu.

Ve Olaydan Bigün Sonrası Cumartesi Günü Akşam Üstü Aykut Busefer Karşı Kaldırımda Abisiyle Yürüyüp Geçmektedirki Mevcut Dönercinin Önünde Motorize Laf Atmaktadır..Aykutunda Cevap Vermesiyle Motorize Ve Arkadaşı ( Celal) Aykutun Önüne Geçip Sataşmaktadır. Bu Sırada Motorcuyla Tartışmasını Sürdüren Aykut (Celal) Lin Lafa Girmesinden Sonra Celal'e Dönüp Olayı Biliyomusun Sen. Celal: ( Hayır ) Aykut: Ozaman Karışma Sen. Cevabını Verdikten Sonra Motorcu Çocuk Bigün Önceki Sölediği Rencide Lafı Tekrar Kullanarak Aykuttan İlk Yumruğu Yer Yemez Yere Düştü.
Celalde Aykuta Saldırmaya Başlıyor En Çok Dayağı Celal Yiyor Haliyle Celali İlgilendirmeyen Bi Durum Ama Yaptığı Erkekliğin Cezasını Caddede Bulunan Onlarca Kişinin Gözü Önünde Dayak Yiyerek Ödüyor...Olduğu Yerde Bayılan Celal Hastaneye Kaldırılıyor.. Hastane Çıkışı 6 Veya 7 Arkadaşı Aykutun Evinin Önünde Pusuya Yatıp Aykutu Beklemektedir.. Kavga Sonrası Olay Büyüdü Die Polise Sığınan Aykut Evine Gönderiliyor...

Ve Gece 11 Suları Dışarı Çıkan Aykut Korkaklığın Son Modası Olan Bıçakla Kalbinden Aldığı Yarayla Hayata Gözlerini Kapadı..
İşte Arkadaşlar Yakışıklılığın Ve Güzelliğin Getirdiği Kıskançlık Ve Kin Birilerini Ömür Boyu Hapse Aykut Kardeşimizi İse Kurban Etti....

Bu Haberde Eski 5Günlük Haber Bugün Zaten Mezarına Gidildi ,Ruhun Şad Olsun Kardeşlerin Tıltıyı Ve Hala Daha 1 Kişi İçeride Diğer 8 Kişi Dışarıda.Adaletmiş Falan Bişi Yok Bu Ülkede.
Herkes Onu Bu Haliyle Severdi Uzun Saçlarıyla Çıkarsız Yardımlarıyla.

Rahat Uyu Tıltıy Biz Varız Unutturmıcaz SeniBazılarıda Sadece Mahallede Lensli Dolaşıyordu Mesut Ve Celal İbnelerinin İnadına Demişler.Alakası Yok Okulada Lensli Uzun Saçlı Giderdi.Bu Kareler Okul Koridorlarından.

Saçı uzun ve lensli diye öldürüldü

Saçı uzun ve lensli diye öldürüldü
Saçı uzun ve lensli diye öldürüldü

Kantinin Neşe Kaynağı...
Saçı uzun ve lensli diye öldürüldü