Tekil Mesaj gösterimi

4 Nisan Haftası Burçlar

#1
Koç burcunda yeni ay ile dürtüsel olarak yeni işlere kalkışıyoruz. Cesaret, heves ve bilinmeyene yolculuk hoşumuza gidiyor. Bireysel istekler ön planda. Ancak özellikle Pazartesi sen-ben tartışmalarına açık bir gün, uyumu elden bırakmamakta fayda var.

Cesurca atılan adımlar, özellikle Merkür’ün düzelmesi ile Nisan sonlarına doğru meyvelerini vermeye başlayacak.

Koç: Sizin için yılın en önemli haftasına giriyoruz. Her şey değişebilir. Kritik söz ‘ilk adımı atan siz olun’. Evren harekete geçmenizi bekliyor. Dürtüleriniz, bazı konularda ipleri koparmanıza neden olabilir. Korkmayın ve geleceğe dönük cesur adımlarınıza engel olmayın. Çevrenizdekileri kırmadan ve haklarına dokunmadan yolunuza devam edin. Planlara uygun hareket edin, ancak ağzınızdan büyük kararlar ve büyük sözler çıkmamasına özen gösterin. Merkür düzeldiğinde kararlarınız da değişebilir.

Boğa: İşyerinin para durumunda karışıklık yaşanabilecek bir döneme giriyorsunuz. Ama aynı zamanda bu dönem sizin mesleki ideallerinizin gerçek olmasını da sağlayabilir. Özveriyle çalışacağınız, kendinizi çok keyifli hissettiğiniz gruplar içinde yer alıyorsunuz. Sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almak sizi besleyecektir. İç dünyanızda bulunan önemli sayıda gezegen, bir çok içsel mesaj almanızı sağlıyor.

İkizler: Yeni bir topluluk içinde yer almaya başlıyorsunuz. Yeni arkadaşlar size yeni ufuklar açabilir. Yine bu çevrede biri ile yakınlaşabilirsiniz. Eğer sevgiliniz varsa, arkadaşlarınızdan çok kendisine zaman ayırmanızı bekliyor. Varsa çocuklarla ilgili konular pazartesi gününün ajandasında ilk sıralarda yer alıyor. Neptün ve Venüs, kariyerinizdeki hayalleri gerçekleştirmek için hazırlar.

Yengeç: Pazartesi günü çözüm gerektiren konulara yaklaşımınızda alıngan ve hassas olmak yerine, objektif olmayı seçin. Bu şekilde, etrafınızdaki insanlara da hak vermeye başlayacaksınız. Yeni ay, kariyer alanında bir çok gelişme getiriyor, bu hafta tohumlarınızı atın, harekete geçin. Israrcı olmanız, ilk günler işe yaramıyor görünse de ileriki haftalarda başarı getirecektir.

Aslan: Yurt dışı bağlantılı işler, medya, yüksek öğrenim konularında, eski tanıdıklar aracılığı ile büyük gelişmeler gerçekleşebilir. Sizden üst konumda bulunan kişiler, hem özel hem de iş hayatında size destek oluyor, bu fırsatı iyi kullanın. Eş ve ortaklarla parlaşımlarınız son derece verici ve yumuşak. Bunun sonucunda ruhsal olarak mutlu olabildiğiniz gibi, maddi olarak iyi yatırımlar da gerçekleştirebilirsiniz. Kardeşler ilgi bekliyor.

Başak: Neptün’ün etkisi ile, sizin kadar gerçekçi olmayan ama oldukça temiz kalpli insanlarla biraraya gelebilirsiniz. Karşı cinsten biri kalbinizi çalabilir. Spiritüel yönden güçlü, sizi rahatlatan kişilerle tanışabilirsiniz. Eşinizin kafasını karıştıran gelişmeler sözkonusu olabilir. Aslında hayallerini gerçekleştirme fırsatı gözünün önünde. Ona yol gösterebilirsiniz.

Terazi: Hafta başında çevrenizdeki değişim, sizi biraz şaşırtabilir. Olayların içinden çıkmak için düşündüklerinizi oldukça yumuşak şekilde söyleme yolunu deneyin. Ancak kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin.Haftanın ilerleyen günlerinde, daha üst konumda kişilerin desteğini isteyebilirsiniz. İş ve özel hayatınızda temasta olduğunuz kişiler değişiyor. Yeni bir ilişki bu hafta başlayabilir, teklifin ondan gelmesini bekleyin.

Akrep: Varsa çocuklarınızla ilgili oldukça güzel günler içindesiniz. Fedakarlık yapmayı abartırsanız, daha fazla özveri gerektiren koşullar oluşabilir. Çocukları tabii ki seveceksiniz, ama kendinizi yıpratmadan. Yaratıcılığınız çok yüksek. Yeni bir ofis, fiziksel olarak yeni bir işyeri, yeni çalışma arkadaşları sözkonusu olabilir. Sağlığınız hususunda endişeye kapılmayın ama ufak tefek çarpmalara karşı önleminizi alın. Eğer migren ağrısı çekerseniz, nedeni fazla ‘ to do’ lardır.

Yay: Ev ve aile hayatınız giderek daha keyifli hale geliyor. Evde kendinize edebiyat, müzik, şiir vs. gibi konularla ilgileneceğiniz hobi alanları açın. İlham perileri sizi daha çok evde yakalayacak. Yanınızda hep bir defter dolaştırıp aklınıza gelen güzel şeyleri not alabilirsiniz. Çocuklar, flörtler, spekülatif konular ve tatil konular ön planda. Eski aşkınıza rastlayabilirsiniz. Yapacağınız sunuşlara yaratıcılığınızı ve dinamizminizi katıyorsunuz.

Oğlak: Yakın çevrenizde bu haftadan itibaren güzel gelişmeler sözkonusu. Ancak her şeyi detaylıca anlamaya çalışmayın. Ev ve aile hayatında hızlı değişiklikler var. Taşınmaya kara verebilir veya evde büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Ev, bu aralar sizin kendinizi iyi hissettiğiniz bir alan. Aile içindeki gelişmeler sizi de mutlu ediyor. Daha hızlı ve dinamik olmanız, başarıya ulaşmanızda önemli olabilir.

Kova: Geçen haftadan bu yana maddi birikimleriniz artıyor. Bu haftadan itibaren, Neptün para hususunda sizi rahatlatacak, sorun gibi görünen her şey ortadan kalkacak. Yakın çevreniz ani olaylarla değişebilir. Komşu ve akrabalardan size yakınlaşacak olanlar, fırsat, neşe ve varlık getiriyor. Yazarlık ve eğitim konularında, isabetli kararlar alıp ilerliyorsunuz. Ancak sonuçlar üzeirnde Nisan sonuna kadar değerlendirme yapmayın.

Balık: Venüs ve Neptün, size sempati ve ışık veriyor. İnsanlar sizin onlara çeşitli yollarla yardım etmenizi bekliyor. Nerede çalışırsanız çalışın, nerede yaşarsanız yaşayın, etrafınızdakiler için yapacağınız mutlaka birçok şey vardır. Hiçbir işe yaramamış gibi görünen konuşmalarınız, sonradan büyük etki yaratabilir. Kendinizi hiçbirşey için sıkmayın, ama içinizden geldiğinde, talep edenlere yardım eli uzatın.

İlginizi Çekebilir