Tekil Mesaj gösterimi
#46
Buĝlеm

-´Bir annenin çocuğuna yapabileceği en büyük fedakarlık babasını doğru seçmektir.´ Bu söz tam olarak böyle olmasa da buna yakın bir şeydi. Sence doğruluğu nedir?
Geçende bir haber duydum televizyonda, adam eve şarhoş gelmiş önce karısını dövmüş, o sinirlede kırk günlük bebeğini duvara fırlatmış.
Bebek şuan hayatda değil..
O babada hapisde, kaç gün yatacak muamma.
Evlilik bir kumar biliyorum, ama bu oyunda zarları altı altı atmakda var bir birde. Herşey bu konuda bizim elimizde. Hata yapılabilir evliliklerde ama o hataya birde çocuk eklenmemeli. Lütfen anneler ve anne adayları bilinçlenelim.. Evlenmeden önce gerçekden çok iyi düşünmek gerekdiğini biliyorum. Benim babam dört dörtlük bir insandı, ben annemden çok babamla paylaşırdım sıkıntımı.. Kendi eşiminde öyle olmasını istiyorum.. Bu yüzden bir kere değilde evlenmeden önce yüzbin kere düşünürüm ben.. O adam benim çocuklarım babası olacak kolay değil..
-Hayatta sahip olmayı çok istediğin ama ulaşamadığın bir şey oldu mu?
-Olmadı.. Açıkcası ben ne istersem hep avucumun içindeydi. Bu zamana kadar hiç bir isteğime hayır denmedi. Ailem sağolsun..

-Şu an yaşadığın şehir ve İstanbul harici bir yerde yaşama imkanın olsa neresi olurdu?

-Hmm İzmir veya Tekirdağ olsun isterdim.

-İzmirincisi&Elysa. Her ikisinin de senin için önemli olduğunu görüyorum. Nedir seni onlara bu kadar bağlayan?

-İzmirincisi; Onun yeri bende çok ayrıdır, Nedenini bilmeden seviyorum sanırım ben onu.. Herşeyime katlanıyor.. Fazlasıyla benim kahrımı çekebiliyor diyebiliriz. :9087690:
Çekinmeden anlatıyorum ben ona sorunlarımı. Onu dinlemek, onunla konuşmak bana huzur veriyor. Çok başkadır o çok..
Elysa; Onunla üç yılı aşkın süredir birlikteyiz bu süre zarfı içinde kırıldık, incildik, üzüldük ama yinede birbirimizi affettik. Onunla aramda görünmeyen bir ip var ve o ip her düğümde daha da kuvvetleniyor. Değerlidir, özeldir, panpişimdir kendileri..
Kısacası ikisinide yüreğimden ve nedensiz seviyorum..
Bilmiyorum nedir ama o herneyse hiç bitmesin hayatımdan hiç gitmesin o iki hatun..
Çok seviyorum be ben sizi çooo..ook.

Şimdilik bu kadar Hölyacım, geleceğim tekrar.
-Bekliyor olucağım canım. :00222:
Sen her zaman gel.