#18
Alıntı:
InterceptoR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bundan 3 yıl önce bir forumda tanışmıştık ve iyiki de tanıştık Kendisiyle yakın arkadaşız ama birbirimizi kenks , kank yada kanki deriz Kendisi çok hoş , havalı ve güzel bir kızdır Ondan bayadır hoşlanıyorum hatta bir ara ona acayip aşıktım ve uzun süre düşündükten sonra ona açılıp söylemiştim ama olumsuz şeyler olmuştu , her neyse esas anlatmak istediğim bu değil. O benim için çok önemli ve ona bayılıyorum ama onu hala sevdiğimi bilmiyor. Bilse bile bana yüz vermez biliyorum çünkü beni o gözle görmüyor. Ona yakınım ama şimdiki olduğundan daha fazla yakın olmak istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim?
kardeş aynı durumu bende yaşıyorum. benim sevdiğim çok hoş ve güzel ama havalı değil! üstelik benim halim senden de kötüydü. kızın unutamadığı birisi de var. ona her zaman çok yakındım. daha fazla yakın olmak istiyordum. beni çok sevdiğini kuzeni gibi gördüğünü söylüyordu her defasında. sürpizimden önce 10 gün kadar da konuşmuyordu. benim onu sevdiğimi bildiği için daha fazla ona kapılmam kendisini üzüyordu. beni her red etmesinde daha çok sinirleniyordum. onu çok kızdıracak sözler söyledim. çok sinirlenmişti bana. yaptığım bir iki şey daha var onu kızdıracak burda söylemeyim şimdi. buna rağmen sevgililer gününde öyle bir sürpriz yaptım ki sürprizimi gördükten sonra beni ağlaya ağlaya aradı konuştuk. bütün gece ağlamış gözleri kan çanağı olmuştu. sürpizimi evine götürdüm, annesine verdim. kendisi o an orda yoktu. ben bu hediye için bile bana bağıracağını düşündüğüm için karşılaşmak istemedim. eve gelip sürprizimi görünce annesi kuzenleri komşuları da hep beraber ağladılar. benim söylediğim tüm kötü sözleri yaptığım tüm kötü davranışları sildi. şu an benim için tam olarak ne düşündüğünü bilmiyorum ama emin olduğum bir şey var. benim onu sevdiğimi ona aşık olduğumu çok iyi biliyor.

yaptığım sürprize gelince onu sevdiğimi anlatan bir bideo yaptım. tanımadığım kişilere "Yelda, suat seni çok seviyor.", "Yelda suat sana aşık" gibi cümleler söylettim. konuşmalardan önce onu nasıl sevdiğimi anlatan sözler var. videonun sonunda ise mumlarla baş harflerimiz yanıyordu.

şimdi düşünüyorumda keşke o gün bekleseydim evinde gelmesini. o videoyu gördükten sonra sanırım sarılıp ağlaşırdık :S şimdi aramız daha iyi.

bu şekilde video yapan ücretli kişiler var. ama etkisini inan tahmin bile edemezsin! birde sihirli kupa bardak yaptırdım onun resmini kullanarak. videoyu hiç düşünmeden yaptır bence.

yaptırmak istersen yardımcı olurum