Tekil Mesaj gösterimi

Hıyanet sarmalı.

#1
Hıyanet sarmalı.

Samanyolu TV'de, derin devletin, istihbaratın ve karanlık güçlerin gerçek yüzlerinin anlatılacağı yeni bir dizi başlıyor.

Samanyolu TV izleyicisi ile buluşacak "Hıyanet Sarmalı" isimli dizide, Anadolu insanının derin güçlere baş kaldırısı ve üç yetimin bu çarka direnişi anlatılılıyor. Dizinin ilk bölümü bu akşam saat 20:50'de ekranlarda olacak.
İlk bölümü Kars'ta çekilen ve Samanyolu ekranlarında izleyiciyle buluşacak "Hıyanet Sarmalı" adlı dizi 1980'lerde yoksul bir ailenin yaşadıklarını ekranlara taşıyacak.

Dizinin konusu:

Anadolu’nun mertliğini üzerinde taşıyan baba Hamza, anneleri Şirin, ailenin en büyük çocuğu Ferhat, haşarı ve hayatının baharındaki Ayaz ve dünyalar şirini, cimcime Beyaz’ın yoksul ama bir arada oldukları, mutlu bir hayatları vardır. Fakat bu mutluluk uzun sürmez, sürmesine izin verilmez. Bu güzel ailenin yolu bir gün Yüzbaşı Kılıç’la kesişir ve bambaşka bir dünyayla tanışırlar.

Kılıç, hırsları uğruna yaşayan, yükselmek için her şeyi yapabilecek bir subaydır. Bunun için ise gözünü karartır ve en sevdiklerini bile ateşe atmaktan çekinmez. Ve bir gün, yükselmek uğrunda attığı o adımlardan biri, Günyol ailesinin üstüne basıp paramparça etmekten geçer.

İlginizi Çekebilir