Yapım Şirketinden Berrak Tüzünataç Açıklaması

#1
Yapım Şirketinden Berrak Tüzünataç Açıklaması

Star TV’de yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Mihrünnisa karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç'ın oyunculuğu ile ilgili yapılan eleştirlerden dolayı diziden ayrılmak istediği ve yapımcılara “dizide beni öldürün” ricasında bulunduğu iddia edilmişti.

Tüzüntaç'ın bu isteğinden sonra da, yapım şirketinin ünlü oyuncunun yerine Kıvılcım Ural'la anlaştığı söylenmişti.
Dizinin yapım şirketi yaptığı açıklamayla bu söylentileri yalanladı ve Tüzünataç'ın Mihrünnisa rolünü oynamaya devam edeceğini bildirdi.

İşte o açıklama

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Mihrünnisa karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç ile ilgili diziden ayrılacağına dair çıkan ve bugün de "basın bülteni" adı altında kim olduğunu bilmediğimiz kişiler tarafından paylaşılan haber doğruyu yansıtmamaktadır.
Kıvılcım Ural'ın dizinin ilerleyen bölümlerinde bölüm oyuncusu olarak göreceğimiz, farklı bir karakterin castı için görüşüldüğü doğrudur ancak bahsi geçen haberde yer aldığı gibi Mihrünnisa karakterinin yerine diziye dahil olması yada Nisa katakterini canlandırması için farklı bir oyuncu arayışı gibi bir durum söz konusu değildir.
Bahsi geçen hesap ile dizinin yada yapım şirketinin hiçbir ilişkisinin bulunmadığını ve haklarında hukuki işlem başlatılacağını belirtir, basın ilişkilerden sorumlu şirketiniz dışında farklı hesaplarda paylaşılan haberlere itibar etmemenizi rica ederiz.


İlginizi Çekebilir