Toradora.

#1

Toradora.
Lise ikinci sınıfa başlayan Ryuuji Takasu sevimli ve sıradan bir çocuk olmasına rağmen, belalı biriymiş gibi görünen bir yüzü olduğu için çevresindekiler ondan kaçınmaktadır.

Ryuuji okulun ilk günü en yakın arkadaşı Yuusuke Kitamura ve uzun süredir hoşlandığı kız Minori Kushieda ile aynı sınıfta olduğunu görünce çok sevinir.
Ancak beklenmedik bir anda “okulun en tehlikeli ve risk seviyesi yüksek yaratığı” denen ve aynı sınıfta olduklarını kısa süre sonra öğreneceği Taiga Aisaka’ya çarpar. Ufak yapılı ama oldukça vahşi bir kız olan Taiga da kendisi gibi arkadaşları, hatta ailesi tarafından bile dışlanan biridir.

Başta kavgayla başlayan ilişkileri, toplumdan dışlanmanın ortak derdiyle zamanla dostluğa ve sevgiye dönüşecektir.

Toradora.
-Aşırı şekilde tavsiye ediyorum mükemmel birşey.#2
Toradora.


Taiga aisaka.

Tek başına yaşayan oldukça sinirli ve biraz da huysuz bir kızdır. Okulda çoğu öğrenci ondan korkmaktadır. Sinirli bir yapısı ve boynun kısa olması nedeni ile okuldaki lakabı Palmtop Tiger (başka bir deyişle avuç boyutunda kaplan)'dır. Evi Ryuuji ile karşı karşıyadır. Mektup olayından sonra Ryuuji ile anlaşmış ve kendisine yardım edeceğine dair ondan söz de almıştır. Ryuuji'yi kendisinin sokak köpeği olarak görmektedir ve hatta bazen ona sokak köpeği diye hitap etmektedir. Taiga kahvaltısını ve akşam yemeklerini çoğunlukla Ryuuji de yemektedir.Toradora.

Ryuuji Takasu.


Annesi ile beraber yaşamaktadır. Buna rağmen ev işlerini hep o yapmaktadır. Yemek işinde, temizlikte vs. çok başarılıdır.(Hatta Taiga'nın evini bile berbat bir haldeyken tertemiz yapmıştır.)
Gerçekten nazik biri olmasına karşın babasına benzeyen sert bakışları bunu tersine çevirmektedir. Bu yüzden çoğu öğrenci ondan korkmaktadır. Taiga'ya ise mektup olayından sonra yardım edeceğine dair söz vermiştir. Ancak bunun karşılığında ise o da Taiga'dan aşık olduğu kişi hakkında yardım edeceğine dair söz almıştır.


Toradora.

Minori Kushieda.

Oldukça hareketli, delidolu ve neşeli birisidir. Genellikle ona Minorin diye hitap edilmektedir. Taiga'nın en iyi arkadaşıdır. Okulda beyzbol takımının kaptanıdır.
Toradora.

Kitamura Yusaku.

Kibar ve nazik birisidir. Ryuuji'nin en yakın arkadaşıdır. Okul konseyinin başkan yarıdmcısı olup tam bir örnek öğrencidir.


Toradora.

Ami Kawashima.

Kitamura'nın çocukluk arkadaşıdır. Mankenlik yapan, oldukça çekici ve alımlı bir kızdır. Bir nedenden dolayı bu okula kaydolmuş ve Taiga, Minorin, Ryuuji, Kitamura ile aynı sınıfa düşmüştür. Ami, Taiga'yı sinirlendirmekten hoşlanmaktadır. Taiga ise ona Aptal Chihuahua diye hitap etmektedir. Genellikle çoğu kişiye saf ve masum rolü oynamaktadır. Ancak Kitamura sayesinde Ryuuji ve Taiga, Ami'nin gerçekte nasıl biri olduğunu anlamışlardır.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:46 .