Huntik
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 03-08-2015, 01:39 #1

Рufuduk

Foruma Alışıyor

HuntikHuntik

Ad: Huntik
Bölüm Sayısı: 52
Kanal: Smart Çocuk

Uzun zaman insanlığın hayal edilemeyecek bir güç kötülük karşı savaştı. Karanlık sadece efsanevi yaratıkların varlığını kendi düzlemde Titans içine çağıramadı Arayanlar, insanlar tarafından kırıldı. Onların her emri yerine Titans ile, ilk Arayanlar yeraltının karanlık güçlerine karşı ve kendilerine karşı savaştı. Asırlar geçti, tek tek, Titanlar gizli: Zaman geçtikçe bazı diğerleri sadece unutulmuş, zorlu savaşlar sonrasında toprağa verildi. Sihirli ve güçlü yaratıklar, evrenin en uzak bölgelerinde Arayanlar yeni ve cesur bir grup tarafından uyanmış bekleyen gizli ve uykuda yalan.

Yüzyıllar sonra, Arayanlar of the Titans gizemini ortaya çıkarmak için, geçmiş ve tükenmiş popülasyonları izleri ve ipuçlarını bulmak için kendilerini bölüme ayrılmıştır.

Bu yanıtların ulaşan Huntik Vakfı, Kuzey Amerika, Afrika arazilerde, Güney Amerika kıtasının ucundan Avrupa'ya gidecek. Sadece Arayanlar, en layık Titanlar uyandırmak ve onların inanılmaz güçler yararlanmak mümkün. Ama gölgeler kim arsa olanlar vardır. Profesör tarafından liderliğindeki gizli örgüt, kendi şeytani planları için Titan güçlere sahip istiyor.

Huntik
Görüntüleme:585, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla

Etiket
çizgi dizi , huntik , izle , smart çocuk


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:43 .