Team Galaxy

#1
Team Galaxy

Ad: Galaksi Takımı
Özgün Ad: Team Galaxy
Bölüm Sayısı: 52
Kanal: Jetix

Brett,Yoko,Josh ve evcil robot hayvanları Fluffy bir okulda okumaktadırlar.Bu okul uzay,canlılar ve bir çok şey hakkında bilgi vermektedir. Brett grubun zekisidir,Yoko işe müzik,eylence gibi şeyleri seven bir kızdır,Josh ise grubun haylaz,eylenceli ve tembel üyesidir. Aynı zamanda Josh'ın babası okul müdürüdür. Diğer öğrencilere olduğu gibi bu grubada bir çok görev verilir.Farklı gezegenlere giderler,bir çok mücadeleye katılırlar. Görev dışında sadece gezmek için gittikleri yerdede başlarına bir çok bela alırlar. Mesela bir okul gezisinde sevimli bir uzaylıyı yanına alan Yoko,bu canlıların suya temas edince canavarlaşıp,büyüyüp çoğalan bir canlı olduğunu bilmemektedir. Okula gidince nihayet öğrenmiştir,küçük uzaylımız okulun yarısını parçalamıştır. Fakat bir şekilde olay çözülmüştür.

Okulda her grubun kendine ait gemisi vardır.Gemilerin bir çok özelliği vardır.Okullarındada sadece insanlar değil bir çok gezegenden farklı tür vardır.

Team Galaxy

İlginizi Çekebilir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:49 .