13 Haziran Haftası Burçlar

#1
15 Haziran Çarşamba günü Ay tutulması Galaktik Merkez’e çok yakın bir noktada gerçekleşecektir. İnanç sistemimizi, Tanrı ve evrenle olan bağlantımızı daha da güçlendirecek birçok bilgi insanlığa daha büyük bir hızla verilebilir. Bu hafta gökyüzünde gerçekleşecek değişimleri Astroloji Uzmanı Binnur Zaimler anlatıyor.

15 Haziran Çarşamba akşamı Galaktik Merkez'in ekliptik üzerindeki izdüşümü 26 derece 57 dakika Yay burcuna karşılık gelmektedir. Galaktik Merkez, Dünya’nın evrenin gerçek bilgisine ulaşmasında önemlidir.

Perşembe günü Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesi, düşüncelerimizin ailemize, sevdiklerimize, aile temalarına yoğunlaşacağını gösteriyor. Duygusal kararlar mantığın önüne geçebilir.

(Öncelikle yükselen burcunuzu okuyunuz.)

Koç: Etkileyici bir haftaya başlıyorsunuz. Ay tutulması, size bir kez daha yakın çevrenizden uzaklaşıp, odağınızı uzaklara vermenizi söyleyecek. Uzaklar, yabancılar, yüksek öğrenim konuları ve medya görünür halde hayatınıza girmeye çalışıyor. Daha büyük düşünmeyi başardığınızda, maddi getirisi çok yüksek projelere girebilirsiniz. Yeni yeni ortaya çıkan konular sizin uzun dönemli gelişiminizi sağlayacak.

Boğa: Tutulma yöneticisi Jüpiter’in burcunuzda bulunması, fırsatların ayağınıza geleceğini söylüyor. Eşinizle maddi manevi tüm paylaşımlarınızda büyük adımlar atabilirsiniz. Paranızı yöneten insanların bu hafta önerilerine kulak verin. Değişik yatırım araçları deneyebilirsiniz. Temkinli ve kararlı olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz.

İkizler: Özellikle bu hafta doğanları tutulma ile birlikte önemli gelişmeler bekliyor. Yeni tanıştığınız kişiler, hayatınıza uzun vadede fırsat getirecektir. İleride önemlerini çok daha iyi anlayacaksınız. Tutulmadan yararlanmak istiyorsanız, geçmişten gelen yeteneklerinizi, potansiyelinizi, maddi ve manevi birikimlerinizi kullanarak bunu yapabilirsiniz. Geçmişteki seçimleriniz hayatınızı şekillendirecektir.

Yengeç: Bir şeylerin sizi gerdiğini hissediyorsanız bunun nedeni aslında 1 Temmuz'da gerçekleşecek tutulma olabilir. Endişelerinizden şimdiden arınır ve olayların sizin moralinizi etkilemesine izin vermezseniz iyi olur. Mesleki grup ve derneklerden gelen teklifleri geri çevirmeyin. Fırsatların ne kadar büyük olacağı daha sonra ortaya çıkabilir. Perşembe günü burcunuza geçecek olan Merkür, yeni bir şeyler kaleme almanızı veya belli konularda
eğitim verip konuşmalar yapmanızı sağlayabilir.

Aslan: Aşk hayatınız oldukça renkleniyor. Eğlence, tatil, hobi gibi imkanları yaratıcılığa dönüştürün. Kariyerinizde ilerleyen Mars ve Jüpiter sizin bile beklemediğiniz olumlu gelişmeleri, yaratıcılığınız da devreye soktuğunuzda kapınıza getirebilir. İş görüşmeleri, iş teklifleri için tutulmanın gücünü kullanın. Varsa çocukların gelişimini sağlayacak fırsatlar söz konusu. Alacakları ödüllerin size itibar kazandırdığını hissedeceksiniz.

Başak: Kişisel gelişiminize fırsat veren imkanlar söz konusu. Yabancı dil öğrenimi, yabancılarla ilişkiler hususunda önemli gelişmeler söz konusu olurken, evde de hareketlilik devam ediyor. Evinizi büyütme, daha da aydınlatma, veya daha aydınlık bir eve taşınma söz konusu olabilir. Kariyerinizdeki gelişmeler, geçmişteki çalışmalarınıza doğrudan bağlı. Şimdiye kadar neye ne kadar isteyerek emek verdiğiniz sonuçları etkileyecektir.

Terazi: Bir yapılanma süreci içinde olduğunuzdan, tutulmaların etkisi sizin için daha da önem kazanıyor. Burcunuzda bulunan Satürn’ün geri hareketini tamamlaması yokuş olan konuların bir nebze rahatlamasını sağlayabilir. Özellikle ilişkilerde tutarlı ve sevgi dolu olmaya, üzerinizden geçmişte yaşadığınız olayların etkisini silmeye çalışın. Sizde olumsuz iz bırakan her olayı, herkesi ve kendinizi bağışlayın.

Akrep: Maddi ve manevi varlıklarınıza hızlı artış söz konusu. Bu gelişme, sizin yanınızda aslında eşiniz veya işyerindeki en yakın çalışma arkadaşınızla ilgili. Onların desteği ile para durumunuz artabilir veya sizin birikimleriniz onlara yeni fırsatlar getirebilir. Sonuçta ilişkiler, maddi varlıkların artmasını ve gelişmesini sağlayacak görünüyor. Perşembe sonrası yabancı ve sizden yaşça küçük kişilerden gelecek fırsatlara dikkat edin.

Yay: Tam Ay tutulması Yay burcunda gerçekleşiyor. Özellikle 15 Aralık ve sonrasında doğmuş olan Yay burcu insanları için yeni bir dönem başlıyor. Bir süredir özlemini duyduğunuz ideallerinizi süsleyen hedeflere hızla yaklaşabilirsiniz. Büyük düşünüp büyük oynayın. Haftalara yayılan tutulma enerjisi, bu hafta ortaya çıkan konuları en olumlu şekilde hayatınıza sokacaktır. İlişkilerde gerginlik yaşama alternatifini iyimserliğinizle ortadan kaldırabilirsiniz.

Oğlak: Günlük hayatınızda ve işlerinizdeki değişim hususunda direnç göstermeyin. Projeler küçülebilir, size bağlı çalışanlar ortadan kaybolabilir. Sağlığınız ise bu hafta özen istiyor. Konuşmalarınızda verdiğiniz mesajlar hayatınızı şekillendirebilir. Nefes terapisine katılabilir veya kısa yürüyüşlere zaman ayırabilirsiniz. Jupiter ve Mars aşk, çocuklar ve yaratıcılık konularında size sınırsız imkan tanıyor. Bu aralar hobileriniz yaşam sevinciniz olabilir. Perşembe sonrasında, duygusal kişiler sizi etkilemeye çalışabilir.

Kova: Tutulmalar sayesinde önemli grupların içinde yer alıyorsunuz. Bu hafta oluşan çalışma grupları ideallerinize doğru gitmenize yardımcı olacak. Bireyselliği bir kenara bırakıp takım çalışmasına önem vermenizde fayda var. Tutulmalar, sevgilinizden biraz uzaklaşarak zamanınızı ideallerinizle ilgili çalışmalara kanalize etmenizi tavsiye ediyor. Merkür, bu haftadan itibaren sağlığınıza önem vermenizi, doktorunuza uğramanızı tavsiye ediyor. Şeker bağımlılığınız varsa önlemini almanızın tam sırası.

Balık: Tam ay tutulması, kariyeriniz ve itibarınızın hızla artmasını, bir süredir yoğunlaştığınız bir çok konunun aynı anda gelişmesini sağlayacak. Bunun yanında eve konsantre değişsiniz. Dış dünyada olma zamanınız. Evinizdeki fazlalıkları atmak, bir süredir hiç kullanmadığınız şeyleri elden çıkarmak için hiç durmayın. Ev ve aile konularında yapacağınız arınma çalışmaları sizi dış dünyada güçlendirecektir.

İlginizi Çekebilir


#2
tskkurler
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:19 .