1-7 Ağustos Haftası Burçlar

#1
Bu hafta atılım gezegeni Mars, 3 Ağustos 2011 tarihinde Yengeç burcuna geçiyor. Risk alacağımız fırsatlar karşısında, spekülatif konularda karar alırken aşırı öz güven göstermek tehlikeli olabilir. Bazı olaylar gururumuzun okşanmasına sebep olurken egonun, bir süre sonra zarar vereceğini unutmayalım. Astroloji Uzmanı Binnur Zaimler, bu hafta gökyüzünde gerçekleşecek değişiklikleri ve burçlarımıza etkilerini anlatıyor.

Bu hafta sürpriz aşklar başlayabilir, var olan sevgilinizin size yaptığı hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Merkür, Başak burcunda geri gitmeye başladığı için sağlık kontrolleri, hesaplama hataları gündeme gelebilir. Kolları sıvayıp bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak için uygun bir zaman. Bu hafta çocuklara eğlenceli oyunlar düzenleyin ve yaratıcılıklarını keşfetmeleri için onları serbest bırakın.

Koç: Aşk, yaratıcılık, hobileriniz bir anda aktive oluyor. Bu ay eğlenceli geçecek görünüyor. Varsa çocuklarınızla bağlantılı yenilikler söz konusu. Beraberliğiniz daha kalıcı adımlar içeriyor. Evlilik gibi ciddi kararlar alabileceğiniz bir hafta. Günlük işlerinizde ise çabuk karar vermeyin. Esnek olmaya çalışın. İşyerinde planlar her an değişebilir.

Boğa: Çok temkinli davranmanız, kendinizi göstermenize engel oluyor. Spekülatif konularda risk alıp kazanç sağlayacağınız yerde, aşırı derecede durumu korumaya çalışmak işleri zora sokabilir. Rahat olun ve her işin içinde eğlenceli tarafı görmeye çalışın. Kimse siz izin vermeden maddi güvencelerinizi bozamaz. Eski bir aşk canlanabilir.

İkizler: Eviniz ve ailenize daha fazla odaklanırken, küçük şeyleri sorun etmeden akışa uygun davranın. Aileden uzaklaşmış olan bir kişi bu aralar geri dönebilir. Evde olası tamirat işleriyle uğraşırken telaş etmeyin. Yeni seyahat planları yapmanız durumunda esnek olmaya çalışın. Kendinizi gösterebileceğiniz, ilgi alanlarınızı işinizde kullanabileceğiniz bir haftadasınız.

Yengeç: Maddi durumunuzda yeni gelişmeler var. Yeni kazanç kapıları, bu haftadan itibaren ortaya çıkıyor. Becerilerinizi artırabilir, ileride para kazanmanızı sağlayacak yeni yeteneklere yelken açabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısından itibaren adımlarınız daha güçlü atıyorsunuz. Eskiden gelen duygusal tepkileri bir kenara bırakıp tamamen sevgiyle hareket ederseniz herkes kazanır.

Aslan: Bu hafta burcunuzda oluşan yeni ay, pek çok konuda adım atmanızın kolay olduğunu söylüyor. Sonuçlarını bir kaç hafta içinde alacağınız atılımların ön plana çıkmanızda faydası olacaktır. Kariyerinizde olduğu kadar özel hayatınızda da yeni bir kimlik oluşturmaya başlamak için durmayın. Yakın çevrenizden destek görüyorsunuz. İş bağlantılı bir seyahat olasılığı varsa, hiç durmayın. Kalıcı başarılar gelebilir.

Başak: Burcunuzda geri gitmeye başlayan Merkür, bu hafta sizi adeta deneme ediyor olabilir. Planlarınızda, düşüncelerinizde, kararlarınızda esneyin. Bir gün söylediğiniz sözü ertesi günü beğenmeyebilirsiniz. Kendinizi suçlamak yerine, olayın nedenini keşfetmeye çalışın. Mükemmeli sağlayabilirsiniz, ancak aceleyle değil.

Terazi: Dostlarınız, ideallerinizin gerçekleşmesinde bu hafta önemli roller alabilir. Mesleki hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olacak yeni bir çevreye giriyorsunuz. Davetleri kaçırmayın ve olabildiğince çok kişi ile temasa geçmeye çalışın. Sanat sizin için önemli ise, bu hafta doya doya gösterilere gidin, sergileri dolaşın. İç dünyanız, rüyalarınız aktive oluyor. Geçmişte sizde olumsuz iz bırakan her şeyi bağışlama dönemindesiniz.

Akrep: Yeni ay, kariyerinizde yeni gelişmelere hazır olmanızı sağlayacak. Bu hafta atılmış küçük bir adım, bir projenin veya yeni bir görevin tohumlarıdır sadece. Olaylar bir iki ay içinde olgunlaşacaktır. Venüs de kariyer evinizden geçerken, medyada yer alabilir, herkes tarafından takdir kazanabilirsiniz. Merkür, geçmişteki dostlarınızla yeniden karşılaşmanızı, eski arkadaş grupları içinde yer alabilmenizi sağlayacaktır.

Yay: Merkür, kariyer evinizde geri giderken geçmişte aldığınız sorumluluklar ve görevleri size tekrar getirebillir. Bu dönemde büyük bir tanıtım, kariyer değişikliği düşünüyorsanız belki biraz yavaşlamanızda fayda var. Tamamen yeni görevlerle ilgili hemen karar vermeyin, etraflıca düşünün. Yurt dışı bağlantılı kişi ve projeler hususunda şanslısınız. Hep düşündüğünüz ve üzerinde çalıştığınız gelecek hayalleriniz bu haftadan itibaren somut hale gelebilir.

Oğlak: Eskiden bağlantıda olduğunuz yurt dışı ve medya projeleri tekrar ortaya çıkıyor. Size büyük fayda getirecek olaylar söz konusu olabilir. Kariyerinizde, en yakın çalışma arkadaşlarınız ve ortaklarınızın yardımı ile ilerliyorsunuz. Ortaklaşa yatırımları düşünmek için uygun bir zaman. Sevgiliniz veya çocuklarla, geçmişte gittiğiniz yurt dışındaki bazı ülkelere
tekrar gitmek iyi bir fikir olabilir.

Kova: Karşıt burcunuzda oluşan yeni ay, aşk hayatınızı da aktive ediyor. Özel hayatınızda yepyeni kişilerle karşılaşacak ve etkileneceksiniz. İlişkilerin sağlamlaştığı, karşı taraftan yardım aldığınız bir dönem. İş hayatında ise size deste olacak yeni kişilerle tanışacak, ortaklaşa yeni projelere girişeceksiniz. Ortaklaşa yatırımlarda somut adımlar atmak için biraz bekleyin.

Balık: Geçmişte tanıdığınız kişilerle tekrar karşılaşıp, yarım kalmış konuları halledebilirsiniz. Neptün, bir süreliğine burcunuzdan ayrılıyor. Nisan başından beri Neptün sayesinde sezgisel yeteneklerinizin arttığını keşfettiniz. Şimdi de ayaklarınızı yere sıkı basarak hayallerinizi parça parça gerçekleştirmeye başlıyorsunuz. Size söylenilenlerin doğruluğunu kontrol edin. Verilen sözlerde kararlar değişebilir.

İlginizi Çekebilir


#2
Boğa: Çok temkinli davranmanız, kendinizi göstermenize engel oluyor. Spekülatif konularda risk alıp kazanç sağlayacağınız yerde, aşırı derecede durumu korumaya çalışmak işleri zora sokabilir. Rahat olun ve her işin içinde eğlenceli tarafı görmeye çalışın. Kimse siz izin vermeden maddi güvencelerinizi bozamaz. Eski bir aşk canlanabilir


yatırım hususunda karar vermme lazım


#3
Alıntı:
Koç: Aşk, yaratıcılık, hobileriniz bir anda aktive oluyor.
HIII
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:57 .