Nuray Sayarı 2016 İKİZLER BURCU GENEL YORUMLARI

#1
İkizler Burcu 2016 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

18 Ocak - 4 Mart 2016 arası karşı cins ilişkilerinde dikkatli olmalısınız. Bu dönemde eşinize karşı anlayışlı olmalı, tartışmalardan uzak durmalı, yuvada huzuru korumalısınız. 5 Şubat - 3 Mart arası cinsellik ön planda olacaktır. Evliyseniz bu dönemde gizli ilişkiye heves etmemeli, eşinize sadık kalmalısınız. Kalbiniz boşsa cinselliğin ön planda olduğu kısa süreli zevkli macera yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ciddi İlişki düşünmemelisiniz. Dikkatli olmalısınız.

4-28 Mart arası aşk hususunda çok şanslısınız. Sevdiğiniz kişiyle birlikte gezecek, eğlenecek hayattan zevk alacaksınız. Kalbiniz boşsa uzun yolculuklarda tanışacağınız üstün deneyimli birisinden çok etkilenebilirsiniz. Ciddi ilişkisi olan İkizler ise çok güzel bir düğünle evlenerek balayına gidebilirsiniz.


4 Mart - 22 Nisan 2016 arası gizli ilişkiye heves etmemelisiniz. Bu donem hatalara açıksınız. Kabiniz boşsa ciddi ilişki düşünmemelisiniz. 22 Mayıs - lâ Mayıs arası arkadaş ve dost toplantılarında tanışacağınız biriyle ilişki başlatabilirsiniz. Bu ilişki daha sonra aşka dönüşebilir. 17 Mayıs - 10 Haziran arası duygu ve isteklerinizde artış olacak. Duygularınızın etkisinde kalarak gizli ilişkiye heves etmemelisiniz.

11 Haziran - 4 Temmuz 2016 arası Venüs'ün etkisiyle çekiciliğiniz artacak, etrafınızda bulunanların ilgisini çekecek, beğenileceksiniz. Bu dönemde eşinizle iyi anlaşacak yuvanızda mutlu olacaksınız. Evlenmeyi düşünüyorsanız tam zamanı. Kalbiniz boşsa sizinle ilgilenenler arasından birisiyle anlaşabilirsiniz.

30 Temmuz - 22 Ağustos arası eşinizle sevgilinizle birlikte gezecek eğlenecek, çok mutlu olacaksınız. Kalbiniz boşsa kısa yollarda tanışacağınız biriyle ilişki başlatabilirsiniz. 23 Ağustos - 16 Eylül arası eşinizle İyi anlaşacak, yuvanızda mutlu olacaksınız. Sevgiliniz varsa ailenizle tanıştırmanın tam zamanı.

3-27 Kasım 2016 arası yine çok şanslı olduğunuz bir dönem. Eşinizle iyi anlaşacak, karşı cins ilişkilerinde başarılı olacaksınız. Evlilik İcİn çok uygun bir zaman. Çok güzel bir düğünle evlenerek mutlu olabilirsiniz.

28 Kasım - 22 Aralık 2016 arası cinsellik ön planda olacak. Evliyseniz duygularınızın etkisinde kalarak gizli ilişkiye heves etmemelisiniz. Kalbiniz boşsa cinselliğin ön planda olduğu kısa süreli zevkli macera yaşayabilirsiniz. Gezip eğlenmeli fakat ciddi İlişki düşünmemelisiniz.

İkizler Burcu 2016 İş ve Kariyer Hayatı

5-25 Ocak 2016 tarihine kadar olan dönemde çalışma arkadaşlarınızla olan ilişlerinizde dikkatli olmalı, kimseyi eleştirmemeli, tartışmalardan uzak durmalısnız. Bu dönem çalışma ortaklıklarınızda zorluklar söz konusu olabilir. 27 Ocak 4 Mart arası ortaklık hususunda dikkatli olmalı, yeni ortaklık tekliflerini asla kabul etmemelisiniz. Süregelen iş-birliğinİz varsa sorun çıkmaması için önlem almalısınız. 3-27 Mart arası uzak yerlerden gelecek işler olabilir. Bu donem dış ticaret hususunda başarılı olabilirsiniz. 28 Mart - 22 Nisan 2016 arası işte çok başarılı olacaksınız.

Yeni girişimler başlatabilir, biraz çaba İle istediğiniz konuma gelebilirsiniz. 4 Mart - 21 Nisan arası hisseli paralar, vergi, sigorta, fatura ödemeleri gibi konularda dikkatli olmalı, ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız. Hisseli paralar ve miras gibi konularda hakkınızı korumalısınız. 22 Nisan - 17 Haziran arası ithalat ve ihracat işi ile uğraşıyorsanız dikkatli olmalısınız. Beklenmedik aksilikler söz konusu olabilir. 22 Nisan - 17 Mayıs 2016 arası arkadaş ve dost çevrenizin desteğini alabilir, yeni çevrelerde yeni İş ilişkileri başlatabilirsiniz.


11 Haziran - 4 Temmuz 2016 arası çok şanslı olduğunuz bir dönem. İşte yeni atılımlar başlatabilirsiniz.

17 Haziran - 26 Mars arası olan dönemde Mars'ın transiti sizi iş hususunda zorlayacak. Bu dönem işte çok dikkatli olmalı, anlaşma yaparken risk faktörünü göz önünde bulundurmalısınız. Beklenmedik aksilikler ve sorunlar ortaya çıkabilir. Sizden üst konumda bulunan kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmalı, kimseyi eieştirmemeli, tartışmalardan uzak durmalısınız. 5-29 Temmuz arası karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirerek gelirinizi artırabilirsiniz.

30 Temmuz - 22 Ağustos 2016 arası yakın çevrenizin desteğini alarak işte atılım yapabilir, parasal sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 23 Ağustos - 16 Eylül arası evinizde bolluk olacak. Eviniz ve aileniz için almak istediklerinizi alacak, mutlu olacaksınız.

17 Eylül - 9 Ekim arası yaratıcı düşünce gücü isteyen işlerde başarılı olabilir, kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. 10 Ekim - 2 Kasım arası parasal konularda yakın akrabalarınızın desteğini alabilir, grup çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. 3 - 27 Kasım arası ortak çalışmalardan para kazanabilir, yeni ortaklık tekliflerini değerlendirebilirsiniz. 28 Kasım 22 Aralık arası eşinizin, ortağınızın parasından yararlanabilir, hisseli paralar, sigorta, miras gibi konulardan kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca şansınızı lota, toto, piyango gibi oyunlarda deneyebilirsiniz.

İkizler Burcu 2016 Eğitim Yorumu

13 Şubat - 5 Mart arası başarılı ve şanslısınız sevgili İkizler. Atılımda bulunarak istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Aynı dönemde yurtdışı eğitim olanaklarından yararlanabilir, okul fakülte değiştirebilirsiniz. 22 Mart - 5 Nisan arası arkadaş ve dost çevrenizin yardımını atarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 14 -29 Haziran arası zekanız işlek olacak. Atılımda bulunarak istediğiniz başarıyı elde etmeniz kolay olacaktır.

14 - 29 Temmuz 2016 arası yine çok başarılı olacağınız bir dönem. Bu dönemde yaz okullarından faydalanabilir, kurslara ve seminerlere katılarak bilginizi artırabilirsiniz. 17 Eylül - 9 Ekim arası yaratıcı düşünce gücü gerektiren konularda başarılı olabilir, atılımda bulunarak İstediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

19 Aralık 2016 tarihinden sonra olan dönemde Merkür'ün konumu siz zorlayabilir. Bu dönemde sizde isteksizlik, kararsızlık, motivasyon eksikliği oluşabilir. 2016 yılında sizi zorlayan etkenler olacaktır. Ama siz irade gücünüzden yararlanarak engelleri aşmalı, başarılı olmalısınız. Her şeyden önce kendinize güvenmeli, hep başkalarının yardımını beklememelisiniz. Ödevlerinizi vaktinde yapmalı, düzenli dikkatli çalışmalısınız. Başarı ve mutluluk dileklerimizle.

İlginizi Çekebilir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:37 .