Nuray Sayarı Eylül 2017 aylık burç yorumları
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 10-08-2017, 12:53 #1

Yönetici

canımın İstanbul köşesi

Nuray Sayarı Eylül 2017 aylık burç yorumları



KOÇ BURCU

Eylül ayı içinde kendinizi daha açık ifade etmeye başlayacaksınız Aşk ve yaratıcılık alanlarında yaşamınızı aydınlatacaktır. Yaşamınızda amaçlarınız için gösterdiğiniz inançlı mücadele insanların sizi takdir etmelerine neden olacaktır.

3 Eylül tarihinde kendi fikirlerinizi geliştirerek mesleğinizde önemli işlerin altına imza atabileceğiniz bu şanslı duygularınızı bir tarafa bırakarak tamamen aklınızla değerlendirmelisiniz. Maddi konularda mucize niteliğinde gelişmeler olmasa da kısmen rahatlayacak ve birikim yapabileceksiniz.

5 Eylül tarihinde fırsatların kapınızı çalmasını beklemeden kendi fırsatınızı kendiniz yaratacağınız süreçtesiniz. Kendinize sistemli bir çalışma tarzı benimsemeli size güvenen seven insanların sözlerini önemseyerek bunları yaşamınızda uygulamaya başlamalısınız.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aşk yaşamınızda çok girişken davranacaksınız.. Bekar balıklar için evlilik zamanı diyebiliriz.. İlişkisi olmayanlar hayalindeki kişi ile karşılalabilir..


7 Eylül'de alacakları dik açı yaşamınızda çok ileri gitme riskinizi arttırabilir veya insanları fazla ciddiye almanıza neden olabilir.

12-13 Eylül tarihlerinde azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Çalışmaktan cesur adımlar atmaktan korkmayın.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, iş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve size destek verecek insanların dikkatini çekerek olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Bugün tüm pozitif enerjinizi bu konularda cesur bir şekilde kullanmalısınız. Finansal anlamda uzun zaman once yaptığınız işler size hızlı bir şekilde kazançlar sağlamaya başlıyor.

25-26 Eylül tarihlerinde ilişkilerinizde çalkantı yaratabilir. Samimiyet isteği veya ani öfke patlamaları nedeniyle şimdiye kadar göz ardı ettiğiniz önemli problemler ilişkilerinizde su üstüne çıkabilirler. Ancak bu gergin durum yeni ve içten bir dönemi başlatmanıza yardımcı olabilir. Yalnız bunu yaparken aşırı tepki göstermemeye özen göstermelisiniz aksi halde arkadaşlarınız, sevgiliniz veya bir meslektaşınıza karşı kırıcı olabilirsiniz. 27 Eylül tarihinde tüm ilişkilerinizin yoğunlaşmasına neden olacaktır.. Birlikte olduğunuz kişilerle eleştiriden uzak, ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmanız bugün gayet önemli. İletişimsel ve zihinsel açıdan gayet mantıklı düşünebilme ve planlama gücüne sahipsiniz.

29 Eylül'de ise 12. Kader Evinizde gerçekleşecek olan Dolunay duygularınızı daha da karmaşık hale getirebilir. 30 Eylül'de cesaret ve nezaket ile tartışmaları sevgiye dönüştürebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Eylül ayı içinde kendinizi daha açık ifade etmeye başlayacaksınız.. İşinizle ilgili konularda bir takım prosüdürlerle karşılaşabilir buna bağlı gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. İsyan etmeden once kısa sürede olsa düşünün belki de bir şeyler sizin hayrınıza işliyordur. Daha sonra pişmanlık duyacağınız maddi olarak külfet altında kalacağınız bir dert gelmeden gidiyordur. Yaşamı pozitif şekilde değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz.

3 Eylül tarihinde Venüs-Satürn birlikteliği kendinizi diğer insanlar karşısında zayıf hissetmenize neden olabilir. Ancak yakınlarınızın öğütlerini dinleyerek çevrenizin size saygısını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bugün Plüton ve Mars'ın bulunacağı 60 derecelik konum, yaşamınıza zeki bir kişinin girerek size daha üretken ve başarılı olmayı öğretmesine yol açabilir.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizi yumuşatacak ve size destek olabilecek insanları çevrenizde toplayacaktır. Aşk yaşamınızda çok girişken davranacaksınız.


7 Eylül'de ektiğinizi biçmenin getirdiği avantajlar sizleri maddi anlamda güçlendirirken yatırım yapma yönünde araştırmalar yapmalı ve en kısa sürede gerçekleştirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sezgilerinizi dinlediğiniz sürece doğru kararlar alacağınızdan emin olabilirsiniz…br />
13 Eylül'de maddi anlamda oldukça şanslı bir günü müjdelemekte. Aklınızı işinizle ilgili konulara verin ve kazanın. Öğrenme gücünüzün oldukça kuvvetli olduğu zamanlardasınız bunu fırsat bilin ve kendinizi iş ve eğitim hayatınızda geliştirin.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yenia, fikirlerinizi karıştırabilir veya tatsız konuşmalara neden olabilir. Ancak bugün Jüpiter-Venüs konumlanması, yaratacağı espri ve bonkörlük ortamı ile gerginliği azaltacaktır.

21 Eylül tarihinde kendinizi ağırlıklarınızdan kurtulmuşçasına huzurlu ve dinamik hissederek güne başlayacaksınız. Kararlı oluşunuz ve değişimi tüm benliğinizle kabul etmeniz her geçen gün sizleri daha da güçlendirecek. Sizdeki bu değişiklik yakın çevrenizdeki kişileri şaşkına çevirebilir,

25-26 Eylül tarihlerinde ilişkilerinizde çalkantı yaratabilir. Samimiyet isteği veya ani öfke patlamaları nedeniyle şimdiye kadar göz ardı ettiğiniz önemli problemler ilişkilerinizde su üstüne çıkabilirler. Ancak bu gergin durum yeni ve içten bir dönemi başlatmanıza yardımcı olabilir. Yalnız bunu yaparken aşırı tepki göstermemeye özen göstermelisiniz aksi halde arkadaşlarınız, sevgiliniz veya bir meslektaşınıza karşı kırıcı olabilirsiniz.

İKİZKER BURCU
Sevgili İkizler, Bu ay iş hayatınızda girişimlerinizin başlattığınız projelerin en iyi şekilde gerçekleşmesi için var gücünüzle işiniz konsantre olun ve sadece şansınıza güvenerek hareket etmeyin. Emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz.


3 Eylül günü maddi yatırımlar hususunda temkinli olmanız yönünde uyarıyor sizleri her hangi bir emlak araç gibi alımda bulunmak istiyorsanız bunu belli bir süre ertelemelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda sıkıntılar yaşanabilir. İş arkadaşlarınızdan birinden gelecek ilginç bir teklifle şaşırabilirsiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Arkadaşlarınız arasında beklediğiniz desteği görebilirsiniz.

7 Eylül'de Güneş güçlü Jüpiter'le karşılaşacak ve sizi eğlenceli bir iyimserliğe sevk ederken ayrıca kafanızda bir ikilem yaratacak.


8 Eylül'de işiniz gereği yeni tanışmalar size şans getirebilir ve yeni kapıların açılmasını sağlayabilir. İletişime ve kendinizi yeterince iyi ifade etmeye özellikle önem verin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin tavırları önemli bir ayrıntıyı fark ederek ona karşı tutumunuzun kökten değişime uğramasına sebep olabilir.

12 Eylül tarihinde iş hayatınızda ön plana çıkarak rakiplerinizi açık ara farkla arkanızda bırakacağınıza işaret etmekte. Azminiz inancınız sizi hayallerinize kavuşturacak. Gerçek dostlardan gelecek teşvik edici davranışlar da motivasyonunuzu fazlası ile güçlendirecek.

15 Eylül'de gerçekleşecek Başak Yeni Ay'ı sizin gerçek yaşamı görmenize yardımcı olsa da sizin her şeyi yapabileceğinize dair olan özgüveninizi dizginlemekte zorlanabilirsiniz. Özellikle 16 Eylül'de içine gireceğiniz yenilmezlik duygusuna karşı çok dikkatli olun!

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, sorunlarınızı büyütür hale getirecektir. Her tartışmada haklı olduğunuzu ispat etmek için mücadele etmek yerine bulunduğunuz durumun tadını çıkartmaya çalışın.

25-26 Eylül döneminde istikrarınızı riske ederek kaybettiğiniz yaşam kontrolünüzü geri kazanmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde daha önce sonuçlandığını sandığınız bir anlaşmazlık tekrardan alevlenebilir. İşlevini kaybetmiş olan aşk ilişkilerinizi düzeltmeye yönelik çabalarınız 29 Eylül tarihine kadar devam edecek gibi görünüyor.

YENGEÇ BURCU
Eylül ayında gündelik yaşamınızdaki problemleri daha etkin çözmeniz halinde büyük işler için ayırabileceğiniz zaman, enerji ve kaynak miktarınız artacak. Bu aybaşında 3. Eğitim ve Gelişim Evinizde bulunacak olan Güneş sorgulama, öğrenme ve uygulama yeteneklerinizi çok arttıracak.

3 Eylül'de beklediğiniz bazı olumlu gelişmeleri erteleyebilir, bir ilişkiyi karmaşaya sokabilir hatta kendinize olan güveninizi azaltabilir. Ancak belirsizlikleri aşarak kendi ayaklarınız üstünde durmayı başarmanız halinde halen çevrenizden saygı ve takdir görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor.Lüks tutkunuz artacak. Alacağınız lüks eşyalar sayesinde özgüveniniz artacak ve çevrenizde prestij kazanacaksınız.


Ancak 7-8 Eylül tarihlerinde özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tartışma anında söylediği sözlere pişman olduğunu bilmelisiniz. Zihninizde farklı düşünceler oluşmasına sevginizin kelimelerin esiri olmasına izin vermeyin.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, zekânızı çok keskinleştirse de Jüpiter'in alacağı konum sizin dikkatinizi dağıtabilir. Bu süreçte kendinizi çeşitli yönlere çekiliyor gibi hissedebilir veya hiç bir zaman bitmeyecek monoton bir işe mahkûm olmuş gibi hissedebilirsiniz.

25-26 Eylül tarihlerinde Plüton, Uranüs, Mars ve Venüs burcunuzda belirsizliklere ve çalkantılı durumlara neden olabilir. Sürekli değişen koşullar veya size otoriter tavırlarıyla zorluk çıkaran bir patron nedeniyle yine yaşamınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Ancak size yönelen saldırıları atlatarak başarılı taktikler geliştirebilirseniz, gücünüz ve kaynaklarınızın bolluğunu göreceksiniz. Gerçekçiliği ile tanınan

26 Eylül'de işinizle ilgili finansal konularda radikal kararlar alarak yeni oluşumların içinde olabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılarınız varsa oldukça şanslısınız. Hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız fakat karar aşamasında yakınlarınızdan çok kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz.

29 Eylül'de elinizden kaçan bir fırsat; Tekrar kapınızı çalabilir. Bu kez elinizi çabuk tutmalı ve şansınızı iyi değerlendirmelisiniz. Bu bir iş teklifi olabileceği gibi alım satımla ilgili bir konuda olabilir. Kimsenin sizi engellemesine fırsat vermeden görüşme ve girişimlerinize hız vererek hareket edin ve kazanın.Kararlı ve istekli olduğunuz sürece kendinizi yeni bir kariyer fırsatı içinde bulabilirsiniz.

ASLAN BURCU
Eylül ayında içinizden gelen ses sizi geleceğe taşısa da sizin günü yaşayarak problemleri çözmeniz gerekecek. Bu ay hızlı başlayacaktır ancak bu eğlenceli veya rahatsız edici olabilir.

1 Eylül tarihinde iş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken ev araba iş yeri gibi yatırımlarda bulunmak için bugün acele etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Aslan’lar düzeltmediğiniz konular üzerinde tartışma içine girmeden suskunluğunuzu koruyarak kararlar almalı ve uygun zamanı bekleyerek hareket etmelisiniz. Bekar Koç’lar sürpriz ilişkiler söz konusu olabilir.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor.Özellikle eş ya da sevgilinizin yaklaşımlarını adil bir şekilde değerlendiremeyebilir. Geçmişte yaşananlarla hesaplaşarak ona karşı kırıcı bir tutum sergileyebilirsiniz.

13 Eylül'de birinci önceliğinizi işinize vermeli dikkatinizi başka yerlere çekme çabası içinde ki kişilerin oyunlarına dikkat etmelisiniz.

15 Eylül'de iş hayatınızda ise önemli bir teklif alabilir ciddi ve yeni bir oluşumun içinde olabilirsiniz yeterki değişime ayak uydururken yetenekelerinizden şüphe etmeyin.


20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, okumak ve öğrenmek arzunuz bu tarihte çok artacak. Evde beklenmeyen olaylar yaşandığında insanlardaki bastırılmış duygular açığa çıkarlar.

25 Eylül'de iş hayatınızda da zamanı yeterince iyi değerlendirememenize sebep olabilir ve buna bağlı olarak çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir.

25-26 Eylül tarihlerinde ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. İnsanlara son derece çekici ve semptatik görüneceksiniz. Bu etki bir çok işinizin kolaylıkla ilerlemesini sağlayacak.

29 Eylül tarihinde maddi gelişmelerle ilgili gelecek olumlu haberlerle moral bulacağınıza işaret etmekte. Bugün işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatını sunacak sizlere.

29 Eylül tarihinde, yeni aşk ve ilişkilere açık olmalısınız. Kalbinizin kapılarını kapatmayın. Bugün duygularınız için çok tatmin edici bir olay yaşayabilirsiniz

BAŞAK BURCU
Bu ay bilişsel olarak esnek davranmanız sizin düşünce tarzınızı kolay değiştirmenizi, önceliklerinizi düzenlemenizi ve beklenmeyen gelişmelere karşı kullanacağınız yöntemleri iyi seçmenizi sağlayacaktır. Aybaşından itibaren hedefleriniz kafanızda net ve bunlara ulaşmak için planlarınızı önceden hazırlamış olacak.

1 Eylül tarihinde kafanızı karıştırabilir ve yanlış anlamalara neden olabilir. Kafanızdaki karmaşık düşünceler sizi yanlış sonuçlara götürebilir. Bu hayal dünyasında yaşayacağınız macera size zevk de verebilir. Burcunuz Güneş'inin sınır tanımayan Jüpiter'le alacağı konum nedeniyle kaldırabileceğinizden fazla sorumluluk almanız veya beklentilerinizin akıl sınırlarının ötesine taşması

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Alacağınız mesajları abartmanıza neden olabilir. Düşünce sınırlarınızı genişlemeye zorlamak, ayaklarınız yere bastığı sürece iyidir. Düşüncelerinizi toparlamanıza, gereksiz bilgilerden kurtulmanıza ve kendinizi iyi ifade etmenize olanak sağlayacak.


20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, sizi sonuçsuz ve tuhaf konuşmalara katılmaya zorlayabilir. Bu konuşmalarda sözler bastırılmış duyguları veya rahatsız edici gerçekleri işaret edebilirler.

22 Eylül'de iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve finansal sorunlarınızın bir nebze de olsa çözüme kavuşması ile rahat bir nefes alabileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni başlangıçlar yakalayarak başarılı girişimler içinde olacaksınız

25-26 Eylül tarihlerinde sizde aşırı ve olağan dışı istekler doğuracak. Bugün kaçmak ile yaklaşmak arasında kalarak insanlarla olan mesafenizi ayarlamakta zorluk çekebilirsiniz. Ayrıca özgürlüğe karşı duyduğunuz açlık ve dış baskılara olan direncinizi kontrol etmeniz de zor olabilir. Dolayısıyla bugün ilişkileriniz veya kaynaklarınız hususunda büyük kararlar alacağınız bir gün değildir.

26 Eylül'de Merkür ve Jüpiter'in yaratacakları 120 derecelik açı, bulunduğunuz durumu iyi yönetmenize istediğiniz cevapları alacağınız soruları sormanıza yardım edecektir. Sizi boğar gibi hissettiren sorumluluklarınızdan kaçmak istemeniz

29 Eylül tarihinde ne kadar özel ve değerli olduğunuzu fark edeceğiniz olaylar deneyimleyebilir ve akıp giden hayat koşturması içinde kendinize hiç zaman ayırmadığınızı fark edebilirsiniz. Bu farkındalık iş ve özel yaşamınızda doğru kararlar almanıza katkıda bulunacak. Gün sizin gününüz uyanın ve yenilenin.

TERAZİ BURCU
Bu ay beklenmedik olaylar sizde yeni umutlar yaratırken ani değişiklikler yaşamınızda önemli rol oynayacak. Çıkacak sürprizler sizi üzmeyi amaçlamadıkları gibi bastırdığınız duygu ve düşünceleri açığa vurarak gelecekte çıkabilecek problemleri önlemeyi hedefliyor. Bu ay çevrenizdekileri ikna etmek için yavaş düşünüp, yavaş konuşmalısınız. 1 Eylül'de ne başarmak istediğiniz hususunda kafanız karışabilir.

3 Eylül'de işinizle ilgili kişilerden kaynaklanan sıkıntılarınızın sona ermesi ile rahat bir nefes alacaksınız. Gözünüzden kaçan ya da ben bunu nasıl da düşünememişim dediğiniz parlak bir fikir önerisi ile karşılaşabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gündesiniz ve ortaklaşa aldığınız kararları başarı ile uygulayabilirsiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Aldığınız kararları destekleyecek ve onları çevrenizdekilere net olarak ifade etmenize yardımcı olacak. Başarılı olmak için planlı davranmalı ve planlarınıza sadık kalmalısınız.

7 Eylül tarihinde özel yaşamınızda ise evli Başak’lar bugün eşinizle iletişiminiz duygularınızda ki karşılıklı samimiyet her şeyin yoluna girmesini sağlayacak.


8-9 Eylül'deki işinizle ilgili her şeyi net bir şekilde değerlendirip ele alacağınıza işaret etmekte. Bu adil yaklaşımınız sorunlu yönlerinizi geliştirebilmeniz için önemli bir fırsat sizler için ve siz bunu yapabilecek irade gücüne sahipsiniz. İşlerinizin sorumluluğunu daha fazla taşıyacak ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenizdeki insanların desteğini alarak rahatlayacaksınız.

13 Eylül'de Venüs'ün alacağı konum sizi şaşırtacak kişilere ilgi duymanıza neden olacak. Her söylenene inanmadığınız sürece başkalarının sırlarını öğrenmek heyecan verici olabilir.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, özel ilişkilerinizdeki tatmini azaltsa da mutluluğu yakalama çabalarınız sayesinde uzun vadede başarılı olacaksınız.

21 Eylül'de işinizle ilgili her konuda aklıc keskin ve odaklanmış yaklaşımlarınız kazanmanızı sağlayacak. Bu olumlu enerjilerin yansımalarını başarılı çalışmalar yaparak değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda sevginizi doyasıya paylaşarak birlikteliğinizi kuvvetlendireceksiniz.

25-26 Eylül'deki eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir.

29 Eylül'de olabilecek riski önceden hesaplayarak planlarınızdaki olası gecikmeleri azaltabilirsiniz.

AKREP BURCU
Eylül ayında Akrepler iş arkadaşlarıyla uyumlu olmak için çok fazla çaba harcayacaklar. Ancak tüm iyi niyet ve çabalarınızın iş yerindekilerle uyum sağlamaya yetmemesi halinde Akrepler bu ayı kariyer planları yaparak geçirebilirler veya iş değiştirmeleri söz konusu olabilir. Nezaket insani ilişkilerde çok öneli olmakla beraber bu ay nazik olacağım diye kalbinizdeki doğruları açıklamaktan korkmayın.

3 Eylül'de aile vi meselelerle ilgili konular da da sessizliğinizi korumalı haklıyı haksızdan ayırt edebilmeniz için zamana ihtiyacınız olduğunu kabullenmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin işinizle ilgili yaptığı uyarıları dikkate almanız akıllıca olacaktır.

4 Eylül'de başladığınız işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir ve belirlemiş olduğunuz hedefe emin adımlarla yaklaşabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilir işinizle ilgili önemli bir yükseliş yaşayabilirsiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor, algılarınızın derinleşmesine, sözlerinizin güçlenmelerine ve iddialarınızı ispat edeceğiniz bilgilere kavuşmanıza olanak sağlayacak.


11 Eylül'de iş hayatınızda ön görüleriniz doğrultusunda alacağınız karalar size kazanç ve başarı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise ilgi duyduğunuz birinin sevecen yaklaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir.

12 Eylül'de ilişkilerinizde güven kaybı yaşayabilirsiniz, hazırlıklı olun! Yaşamınızda hissedeceğiniz maddi veya manevi kaynak eksikliklerini, önceliklerinizi iyi ayarlayarak ve kaynaklarınızı öncelik sıranıza göre kullanarak aşabilirsiniz.

16 Eylül'de işinizle ilgili işbirlikleri size aydalı olacak kazanımları beraberinde getirebilir. Emeklerinizin mükafatını maddi manevi almaya başlıyorsunuz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel yaşamınızda sorun çıkarmak için ellerinden geleni yapan sözde arkadaşlarınız olmalı. Kimsenin etkisi altında kalmamalısınız.

17 Eylül'deki Mars-Venüs yarım kare konumlanması sizi sert sözlerin sarf edileceği tartışmalara sokabilir ancak bu tartışmalar yaşamınızda süregelen problemlerin çözülmelerine de neden olabilir.

20 Eylül'de gerçekleşecek olan Başak Yeni Ay'ı sizi dost ve iş arkadaşlarınıza yaklaşırken yeni yöntemler kullanmaya itebilir. Bu yöntemleri geliştirmeden ilişkilerinizi iyice kontrol ederek zayıf noktaları iyi tespit etmelisiniz.

23 Eylül'de iş hayatınızda görüşmelerinizin olumlu sonuçlar vereceğini müjdelemekte. Özel yaşamınızda anın anınıza uymayabilir söylemek istediklerinizle yaptıklarınızda tutarsızlıklar eş ya da sevgilinizin duygusal patlamalarına neden olabilir.

25 Eylül tarihinde işinizle ilgili tartışmalar ani sağlık sorunlarına neden olabilir. Dikkatli olun ve hiç bir şeyin sizi sağlığınızdan edecek kadar etkili olmasına izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise sağduyu her iki taraf içinde fayda sağlacaktır.

25-26 Eylül tarihlerinde öfke patlamalarınız ilişkilerinizi bozabilir. Bu nedenle ilişkilerinizde daha objektif, esprili olmalı ve yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

YAY BURCU
Yayların yaşamında Eylül ayı kariyer hayatları merkeze oturacak. İnsan için değişim kaçınılmazdır ancak tüm değişimin bir gün içinde olması gerekmez. Bu ay kendinizi yeniden keşfetmeye vakit ayırmalı ve değişimi buna göre yapmalısınız. Aslında bu durum arkadaşlarınızın veya dostlarınızın sizin ihtiyaçlarınızı bilmemelerinden kaynaklanıyor.

7 Eylül'de işinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma hususunda da aceleci davranmamalısınız.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor, üzerinize pek çok sorumluluk yükleyecek. Ancak Jüpiter'in 7. Diğerleri evinizde oluşu size verilen tüm görevleri vaktinde ve tam yerine getirmenize yardımcı olacak.

13 Eylül'de maddi konularda şans sizden yana. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir.


15 Eylül'de doğru karar alma yeteneğiniz de artacak. Süper kahramanınız olan Mars'ın Jüpiter ile 16 Eylül'de gireceği sert konum sizi yapabileceklerinizden fazlasını yapmaya teşvik edebilir. İnsanın kendine güvenmesi iyidir ancak aşırı kendine güven insanı altından kalkamayacağı sorumluluklara sokabilir.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, arkadaş ve meslektaşlarınız taktiklerinizi sorgulayabilir. Bu tarihte Uranüs ve Plüton dik açı yaratacaklardır.

22 Eylül'de işinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma hususunda da aceleci davranmamalısınız.

25 Eylül'de finansal konularda ve iş hayatınızda daha kararlı olmalı ve söylediklerinizin arkasında durmalısınız. Özel yaşamınızda ise önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve huzurunuzu bozacak tavırlardan uzaklaşmalısınız.

27 Eylül'de sevgiliniz veya ortağınızla sizin hedeflerinizin çok farklı olduğunu nihayet kabul edeceksiniz.

29 Eylül'de özel yaşamınızda gizli konuların ortaya çıkması ile yaşadığınız sorunların neden kaynaklandığını tüm çıplaklığı ile öğrenebilir özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda ise uzun soluklu işlere adım atabilir iş birlikleri ile güçlü ve istikrarlı işler başarabilirsiniz.

OĞLAK BURCU
Genelde en büyük erdemleri ayaklarının yere sağlam basması olan Oğlaklar, Eylül ayında yer ayaklarının altından kayıyormuş gibi hissedecekler ve planlarında değişikliklere gidecekler. Aklınıza hareket şansı tanıdığınızda belirsizliklerle dost olabilirsiniz. Hayal gücünüz sayesinde hiçbir zaman elde edemeyeceğiniz hazinelere kavuşabilirsiniz.

3 Eylül'de ortaklarınızın sizi takdir etmediği kanısına kapılabilirsiniz. Bu yetersiz koşullarda bile iyi tanımlanmış hedefler ve odaklanmış çabalarınızla başarıyı yakalayabileceksiniz.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İç dünyanıza bakışınızı derinleştirecek ve çalışanlarınızı motive etmek için güçlü sözleri bulmanızı kolaylaştıracak. Merkür'ün Güneş ile dik açı yaratacağı

8 Eylül günü çok bilgi az bilgiden daha tehlikeli olabilir. Elinize geçecek sınırsız detay arasında bugün kaybolmayın!


10 Eylül'de eşiniz ya da sevgilinizle aranızdaki iletişim oldukça iyi olacaktır. Bu süreçte var olan problemlerin üzerinde konuşabilir ve birbirinize anlayışlı davranarak ortak çözümler üretebilirsiniz. Gerçekleri kavrama yeteneğiniz sizi başarılı bir iletişimci ve öğretmen yaparak diğer insanlarla duygu ve düşüncelerinizi paylaşmanızı sağlayacak.

16 Eylül'de işinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma hususunda da aceleci davranmamalısınız.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, ısrarla belirtilen düşüncelerin yetersiz kalmasına neden olacak. Başkalarının sözlerini ihtiyatla dinleyin ve daha sonra pişman olacağınız karşılıklar vermekten uzak durun.

20 Eylül'de öfkenize, güvensizlik duygunuza ve sinirlerinize hâkim olmalısınız. Bugün karmaşa yatışınca çok parlak fikirlere sahip olabilirsiniz. Bugün ayrıca Venüs-Jüpiter konumlanması tüm kırgınlıklarınızı giderecek güçte olacak.

29 Eylül'de iş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır belirsiz bir işiniz bugün gerçekleşebilir. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir.

KOVA BURCU
Eylül ayında ilişkilerinizde yaşadığınız karmaşa sizin için en önemli konu olacak. Bu ay büyük ve radikal değişikliklerin yapılması gerektiğine inandığınız bazı ilişkilerinizde yapacağınız küçük değişiklikler, onları yok olmaktan kurtarabilir.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz ancak çok aşırı gitmeyin, kendinizi tüketmeyin ve bu eğlenceli faaliyetlerden çok fazla beklenti içinde olmayın!

7 Eylül'de ailevi konuların ön plana çıkarak huzursuz olduğunuz hemen her konuda karşılıklı anlayışla çözüm bulacağınıza işaret etmekte. Anlayışınız olaylara yaklaşımınızda ki adil tutumunuz sizlere iş ve özel yaşamınızda avantaj sağlayacak. Zevk ve eğlence yaşamak için gerçekleri bir yana koymanız gerekse bile bunu yaparken özenli davranın.



13 Eylül'de ilişkileriniz rahat ve huzurlu olacak. Sevdiklerinizle daha eğlenceli zaman geçirmenin yeni yollarını keşfedeceksiniz. Uyumlu ve diplomatik yaklaşımınız zeki ve ısrarcı iş arkadaşlarınız veya ortaklarınızın direncini projelerde alt etmenizi sağlayacaktır. Projelerde kalbinizi ve inancınızı sunumlarınıza yansıtmanız insanların kolay ikna olmalarını ve sizi takdir etmelerini sağlayacak.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Yaşamınızın en keyifli döneminin heyecanı tüm ruhunuzu saracak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz. İş hayatınızda sizden yaşça büyük dostlarınız vasıtasıyla hayallerinizi gerçekleştirme imkânı bulabileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız. .

25 Eylül'de kuralları ihlal edebilirsiniz. Elinizde yetki olması halinde bugün ortaya çıkabilecek bir kargaşayı düzeltebilirsiniz.

Ancak 26 Eylül tarihinde aşk hayatınızda son derece coşkulu gelişmelerle yüreğinizin coşacağına işaret etmekte. İşinizle ilgili ise bugün alacağınız bir haber kaygılarınızı sona erdirebilir. İşinizle ilgili kalıcı ve güçlü bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz

29 Eylül'de 3. Kısa Seyahatler Evinizi aydınlatacak olan Koç Dolunay'ı gününüzü beklenmedik şekilde bozabilir ve sizi başka şeylerle uğraşma durumunda bırakabilir. Kendinize yeni bir yön ararken sakin kalmanız beklenemez ancak paniğe kapılmamalısınız. Eğer yapacağınız ufak bir kaçamağın size enerji ve huzur getireceğine inanıyorsanız bunu kimse fark etmeden yapmanız gerekecek. Herkesin çok stresli olduğu ve çok çalıştığı bugün sizin kaçamak yaparak kısa bir seyahate çıkışınız yanlış anlaşılabilir ve arkadaşlarınızla aranızı bozabilir.

BALIK BURCU
Eylül ayında ilişkilerinizdeki detayları çok ince elemek zorunda kalsanız bile bundan yararlı sonuçlar alacaksınız. Yardımlaşma ve aşk çoğunlukla uyum içinde gitseler bile bunu sağlamanın yolu sözlerden geçmektedir. Bu ay başarıya ulaşmak için çok zeki ortaklara ihtiyacınız yok. Sizin ihtiyacınız olan ilişkileri verimli yapmaya razı kişilerdir.

1 Eylül'de Merkür'ün Neptün'e karşı alacağı konum sırasında pek çok tatlı söz duyabilirsiniz. Ancak aynı konuyu konuştuğunuzdan emin olmamanız halinde kafanız çok karışabilir. Bugün yorumlarınızın başkalarıyla aynı olacağı varsayımından uzak durmalısınız.

5 Eylül'deki iş görüşmeleriniz olumlu neticelenir ve isteklerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanların kıskanç bakışları sizi rahatsız etmesin ön planda olmanın getirileridir bunlar sizi daha da motive etmeli ve enerjinizi muhafaza etmeye çalışmanıza katkıda bulunmalı.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu dönemde yapılacak jestler çok önemli olmakla beraber büyük beklentiler içine girmek veya sağlayamayacağınız hizmetler için söz vermekten kaçınmalısınız.


7 Eylül'de manevi değerlerinizin yükseleceği ruhsal yorgunluklarınızdan arınacağınız özel bir gündesiniz. Bu ay işinizle ilgili yaptığınız her şey insanların dikkatini çekecek ve doğal olarak başarılı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise yaşanmışlıkların verdiği yılgınlık ilişkinize olan bakış açınızı köklü bir şekilde değiştirmenize sebep olabilir.

16 Eylül'de göstereceğiniz en ufak çaba büyük tepkiye yol açabilir. Birini rahatsız ettiğinizi düşünmüyorsanız bugün davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Ancak siz kendinizi baskı altında hissediyorsanız vereceğiniz doğru tepkiyi bulana kadar tatsız tartışmalardan kaçınmalısınız.

17 Eylül tarihinde yeni fikirlere açık olmalı ve sizden yaşça büyük insanların tecrübelerinden faydalanarak hareket etmelisiniz. Maddi konularda oldukça şanslısınız unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay gerçekleşiyor. Baskı ve stres altında sakin kalmanızın ödülünü alacaksınız.

25 Eylül'de finansal bir konuda önemli bir karar almak zorunda kalabilirsiniz. Tercih yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz.

26-27 Eylül döneminde duygularınızı suiistimal edebilecek kişilere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İyi niyetiniz yüzünden maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz, duygusal değil gerçekçi davranarak hareket edin özellikle iş hayatınızda..



Benzer Konular

Görüntüleme:5317, Cevaplar:1

İlginizi Çekebilir >
Alt 10-08-2017, 20:27 #2

`Minά.

Rüzgarın sesi gibisin.


BOĞA BURCU

Eylül ayı içinde kendinizi daha açık ifade etmeye başlayacaksınız.. İşinizle ilgili konularda bir takım prosüdürlerle karşılaşabilir buna bağlı gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. İsyan etmeden once kısa sürede olsa düşünün belki de bir şeyler sizin hayrınıza işliyordur. Daha sonra pişmanlık duyacağınız maddi olarak külfet altında kalacağınız bir dert gelmeden gidiyordur. Yaşamı pozitif şekilde değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz.

+ Tamda isyan anındaydım vallahi çok sağ olun bu paylaşım iyi geldi hayır vamış demekki.Eylülde bi acı daha yaşamamak dileğimle.

3 Eylül tarihinde Venüs-Satürn birlikteliği kendinizi diğer insanlar karşısında zayıf hissetmenize neden olabilir. Ancak yakınlarınızın öğütlerini dinleyerek çevrenizin size saygısını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bugün Plüton ve Mars'ın bulunacağı 60 derecelik konum, yaşamınıza zeki bir kişinin girerek size daha üretken ve başarılı olmayı öğretmesine yol açabilir.

+Evet elimden geldiğince öğüt alıyorum etrafımdaki insanlardan çünkü tecrübe bedeli pahalı olan insandan çok şeyler götüren gaddar vakit kaybı.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizi yumuşatacak ve size destek olabilecek insanları çevrenizde toplayacaktır. Aşk yaşamınızda çok girişken davranacaksınız.

+ İnşallah inşallah inşallah!
Dualarım kabul olsun Allahım ne olur.
7 Eylül'de ektiğinizi biçmenin getirdiği avantajlar sizleri maddi anlamda güçlendirirken yatırım yapma yönünde araştırmalar yapmalı ve en kısa sürede gerçekleştirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sezgilerinizi dinlediğiniz sürece doğru kararlar alacağınızdan emin olabilirsiniz…br />
13 Eylül'de maddi anlamda oldukça şanslı bir günü müjdelemekte. Aklınızı işinizle ilgili konulara verin ve kazanın. Öğrenme gücünüzün oldukça kuvvetli olduğu zamanlardasınız bunu fırsat bilin ve kendinizi iş ve eğitim hayatınızda geliştirin.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yenia, fikirlerinizi karıştırabilir veya tatsız konuşmalara neden olabilir. Ancak bugün Jüpiter-Venüs konumlanması, yaratacağı espri ve bonkörlük ortamı ile gerginliği azaltacaktır.

21 Eylül tarihinde kendinizi ağırlıklarınızdan kurtulmuşçasına huzurlu ve dinamik hissederek güne başlayacaksınız. Kararlı oluşunuz ve değişimi tüm benliğinizle kabul etmeniz her geçen gün sizleri daha da güçlendirecek. Sizdeki bu değişiklik yakın çevrenizdeki kişileri şaşkına çevirebilir,

25-26 Eylül tarihlerinde ilişkilerinizde çalkantı yaratabilir. Samimiyet isteği veya ani öfke patlamaları nedeniyle şimdiye kadar göz ardı ettiğiniz önemli problemler ilişkilerinizde su üstüne çıkabilirler. Ancak bu gergin durum yeni ve içten bir dönemi başlatmanıza yardımcı olabilir. Yalnız bunu yaparken aşırı tepki göstermemeye özen göstermelisiniz aksi halde arkadaşlarınız, sevgiliniz veya bir meslektaşınıza karşı kırıcı olabilirsiniz.





Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler





Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 07:00 .