Sponsorlu Bağlantılar:
  Nuray Sayarı Ekim 2017 aylık burç yorumları
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Like Tree4Beğeniler
  • 4 Yazan Yönetici
Cevapla
Seçenekler
Alt 08-09-2017, 09:03 #1

Yönetici

Sızı

Nuray Sayarı Ekim 2017 aylık burç yorumları

KOÇ BURCU
Sevgili Koçlar, geçmişte olanları geri bırakarak hareket ettiğinizden ilişkileriniz ve iş yerinizde daha önce olmuş olan gerginlikler bu ay silinip gidecekler. İçinde bulunduğunuz önemli ilişkiler bu ayın 5'inde dikkat ve özen istemekle beraber bu ilişkiler içindeki herkes mantıklı davrandığınızın farkında.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor..Yeniliklere karşı istekli davranmanız yönünde harekete geçiriyor sizleri. Yeni insanlar tanımaktan çekinmeyin, sosyal ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem verin. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanlarla karşılaşmanın getirdiği şansı yakalayacağınız çok özel zamanlardasınız. Bugün yakınlarınızla ilişkilerinizde dinleyen taraf olmaya özen gösterin.

9 Ekim tarihinde hayallerinizi gerçekleştirmek için arkadaşlarınızın tavsiyelerini dinlemelisiniz. Bugün iş yaşamınızda başarı elde etmek için ne gerekirse yapacak durumdasınız. Maddi anlamda da hızlı gelişmelerle ilerlemeler kaydedeceksiniz.


10 Ekim tarihinde iş hayatınızda yüksek enerjiniz ve bilginizi konuşturmanın getireceği maddi kazançlardaki artışı müjdeliyor sizlere. Önemli görüşme ve toplantılarınızda istekleriniz kabul görecektir. Daha önceden planladığınız pek çok konu ile ilgili konuşma ve görüşme imkanı bulabilirsiniz. Yeni insanlar tanıyabilir iş birlikleri ile yeni teklifler alabilir farklı bir projenin başında yer alabilirsiniz

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, tarafsızlığı ile size olayın tüm boyutlarını gösterecek ve siz de aldığınız karardan pişman olmayacaksınız. Mars ve Uranüs'ün desteği ile içgüdüleriniz kuvvetlenirken doğru atakları yapmakta çok başarılı olacaksınız. Dinamik yaklaşımınız çevrenizdeki gerginliği biraz azaltsa da size arkanızdan yöneltilen eleştirileri su yüzüne çıkarmayacak. Bu dönemde ne yaptığınız kadar bir işi nereye kadar götürdüğünüz, yani sınırlarınız da büyük önem taşıyacak. Sınırlarınızı her alanda zorlamaktan kaçınmalısınız.

25 Ekim'de yaşamınız kontrolden çıkmış gibi gözükecek ve Güneş ile Satürn birlikteliği sizi durup düşünmeye zorlayacak. İşleri sonuca götürmeden, iyi değerlendirme yapmakta yarar vardır. Yapmakta olduğunuz işleri duygusallığınızı işin içine karıştırarak zorlamaktan kaçınmalısınız.

28 Ekim'de iş hayatınızın bir hayli önem kazandığına dikkat çekmekte. İşinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz.

29 Ekim tarihinde kozmik enerjiniz en üst noktaya varacak ve heyecanınız artacak ancak aynı gün Neptün belli ölçüde düşüncelerinizi karıştırabilir. Sağduyulu davranışlarınız başladığınız işleri bitirmeniz için yeterli zaman, para ve enerji sahibi olmanızı sağlayabilir

BOĞA BURCU
Uzlaşmaya açık olduğunuz ve katkı yapmaya hazır bulunduğunuz hallerde ilişkilerinizden daha fazlasını beklemeniz hakkınızdır. Bu ay aşk ve ilişkiler gündemi oluşturacak.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Yaşamınızda hayallerin gerçeklerin önüne geçmelerine neden olabilir. Tamamen hayaller içinde kaybolmamak şartıyla romantik zaman geçirmek size yararlı olabilir.

3 Ekim tarihinde 8. Romantizm Evinize giren anahtar gezegeniniz Venüs burada imajınızı ayın 28'ne kadar güçlendirecektir.

8 Ekim tarihinde iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana… Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin.

10 Ekim'de kendinizi yenilenmiş ve huzurlu hissedeceksiniz. Dikkat gerektiren tüm konuları bugün gündeminize alabilir önemli görüşmelerinizi yine bugün yapabilirsiniz.

16 Ekim işinizle ilgili tıkandığınız konularda yeni yollar aramalı aşırı yorgunluğa bağlı sağlık sorunları yaşamadan kendinize zamanı daha iyi kullanabileceğiniz bir sistem kurmalısınız. Bu konuyla ilgili sizden yaşça büyük insanların tavsiye ve öğütlerini dikkate almalısınız.

17 Ekim'de aile büyükleri ile ilgili konularda kardeşlerle sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Fikir ayrılıkları ayrımcılıkla suçlanan aile büyüklerinin stresle sağlık sorunları yaşanmasına neden olabilir. Sakin davranın ve olayları büyüten kişi siz olmayın.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, kişisel yaşamınız ve kariyer alanlarınızı yeniden şekillendirebilir.

23 Ekim tarihinde Özel yaşamınızda üzüntü duymanıza neden olan ve bir türlü beklediğiniz şekilde ilerleme olmamasına takılıp kalmayacak yeni bir bakış açısı ile sorunlardan uzaklaşıp doğru adımlar doğru kararlar vererek mutlu olacaksınız. İş hayatınızda beklenmedik yolculuklar söz konusu olabilir.

25 Ekim'de sorumlu ve gerçekçi yaklaşımınızın mükâfatlarını göreceksiniz. Gecikmeleri görmek veya sınırlarınızı fark etmek sizi hayal kırıklığına uğratsa bile uzun vadeli dostluklarda bu gerçekleri bilmek çok önemlidir.

28 Ekim tarihinde eşinize maddi konularda temkinli olması ve beklediği alacaklara güvenerek yatırımlar da bulunmaması için uyarılarda bulunmalısınız. Eşinizle iletişiminizde anlayışlı tutumunuz ilişkinizin olumlu yönde ilerlemesi için fazlasıyla önem taşımakta.

İKİZLER BURCU
Ekim ayında edineceğiniz yeni vizyon, yaşamınızdaki stresi azaltarak gelecekte nereye gitmek istediğinizi kararlaştırmanıza katkıda bulunacak. Bu ay sizi sıkan ve yaşamınızda stres yaratan şeylerden uzak durarak gelecekte sizin için neyin önemli olduğuna karar vermelisiniz.

3 Ekim tarihinde iş hayatınızda beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Herkesin gözü sizin üzerinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz! Kendinize inanın yeteneklerinize güvenin yapmanız gerekenleri yerine getirmenin huzurunu yaşayın.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Gerçekleşmeyecek hayallerin peşinde koşmanın size uzun vadede başarı getirmeyeceğini hatırlatacak.

9 Ekim'de iş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve size destek verecek insanların dikkatini çekerek olumlu ilişkiler kurabilirsiniz.


10 Ekim'de arkadaşlık ilişkilerinizde gerginliklere dikkat edin. Geçmişte yaşadığınız olumsuz bir olay yeniden tezahür edebilir ve güvendiğiniz insanların sırlarınızı ifşa etmesi ile zor durumda kalabilir duygusal anlamda sarsılabilirsiniz.

15 Ekim'de aşk hayatınızda gerginliklere dikkat etmeli sağ duyulu davranmayı elden bırakmamalısınız.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, iş arkadaşlarınızı profesyonel olarak alt edebilecek düzeye ulaşacaksınız. Ancak Jüpiter'in bugünlerde sizde yarattığı etki yüzünden kendinizi ve kaynaklarınızı olduklarından fazla görebilirsiniz. Kendi sınırlarınızı bilmez ve diğer insanların sınırlarına saygı göstermezseniz, gelecekte kazanacağınız her şeyi kaybedebilirsiniz.

25 Ekim'de her ne kadar kendinizi iş yaşamınızda doğru yönde görseniz bile Güneş'in 6. Kariyer Evinizde Satürn ile alacağı pozisyon nedeni ile kariyerinizde bir gerileme ile karşılaşabilirsiniz. Bu aslında üzerine giderek halletmeniz gereken problemleri görmezden gelmenizden kaynaklanıyor. Yaşamınızda daha ileriye gitmeden deneyimlerinizden gerekli dersleri çıkartmalısınız.

28 Ekim tarihinde yüksek enerjinizle ışıldayacağınızı müjdeliyor sizlere. Gerek fiziksel gerek ruhsal enerjiniz karşısında karşı koyulmaz olacağınız kesin. Bugün iş görüşmeleriniz olumlu neticelenir ve isteklerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 29 Ekim tarihinde iş hayatınızın bir hayli önem kazandığına dikkat çekmekte. İşinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz.

YENGEÇ BURCU
Aralık 2017 İlişkiler Yengeç burcu insanları için her zaman çok önemlidir ancak Aralık ayında bu ilişkilerin önemi zirveye ulaşacak. İnsanların bu dönemde sizi otoriter bulmalarından sıkıntı duymamalısınız. Otoriter bir lider olmak her zaman zayıf ve pasif olmaktan iyidir.

Bu ay başkalarıyla olan ilişkilerde uygulanacak kuralları siz belirlemelisiniz. Aksi halde başkaları tarafından yönetilen bir kişi haline gelebilirsiniz.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı gerçekleşiyor..Bugün etrafta o kadar çok fikir olacaktır ki bunları bir araya toplamak sizin için zor olabilir. Ancak böyle durumlar, açık görüşle dinleme yapıldığında, fikirler süzgeçten geçirildiğinde ve hayalperest fikirlere pirim verilmediğinde çok yararlı olabilir.

7 Aralık tarihinde sorumluluklarınızı yerine getirebilmek için mantık dışı olmalarına rağmen içgüdülerinizi kullanmalısınız. İş ve özel yaşamınızda hızlı gelişmeler olduğuna işaret etmekte. Parlak zekânızı kullanmanız gereken bir gündesiniz yaşanan gelişmelere göre aynı hızda karar ya da kararlar vermeniz gerekebilir.


10 Aralık'ta fikirlerinizi anlatmak için yanıp tutuşacaksınız. Bu arzularınızı dışa vurmak istemeniz halinde çok yararlı olabileceği gibi mutsuzluğunuzu sözlerinize yansıtmanız halinde arkadaş kaybınıza neden olabilir.

11 Aralık hayal kurmak için iyi bir gün olsa bile bugün gerçeklerden ve detaylardan uzak bir gün olacak.

12 Aralık'ta enerjinizi yoğun bir şekilde yükseltecek hesap kitap yapmadan risklere atılabilir buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz zihniniz sürekli bir şeylerle dolu olacağından uyku düzeniniz bozulabilir.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, kendinizi ve isteklerinizi diğer insanlara daha değişik ancak otoriter bir yöntemle anlatmanıza olanak sağlayacak.

22 Aralık'ta çevrenizdeki insanlar iletişiminizin fazlasıyla önem kazanacağına işaret etmekte. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler ve yenilikler zamanı sizler için. Kişisel gelişim için sizlere fırsat sunuyor problem yaşadığınız insanlarla sorunlarınızı konuşarak ve karşınızda ki insanın fikirlerine önem vererek sakinlikle çözüme kavuşturabilirsiniz..

28 Aralık'ta savaşmak yerine çevrenizde mücadele etmeye değer birinin olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

29 Aralık'ta Güneş'in yapacağı hareket sizi elinizdeki işten alıkoyabilir. Geleceğe yönelik sözler kulağa hoş gelse bile şimdi ihtiyacınız olan eylemlerdir.

30 Aralık'ta içinde bulunduğunuz ortaklıkları gözden geçirmeniz gerekebilir hatta gerektiğinde yeni ortaklar aramaya başlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU
Ekim ayında aile içi ilişkileri güçlendirmeye ve sorumluluklarınızı yerine getirmeye ayırdığınız her anı geleceğinize yaptığınız bir yatırım olarak görebilirsiniz. Gelecek hakkındaki belirsizlikler bu ay ortadan kalkmaya başlayacak.

2 Eylül tarihinde iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ciddi gerginlikler yaşayabilir ve tepkinizi sert bir dille ifade edebilirsiniz. Bunu yapmanız birileri tarafından eleştirilse de kısa bir süre ne denli haklı bir tepki verdiğiniz için takdir edileceksinizdir.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor..Ruhsal enerjinizin oldukça yüksek olacağına işaret etmekte. Bu enerjiniz iş ve özel yaşamınızda hayranlık uyandırarak insanların sizinle iletişime önem vermesine ve iş birliği içerisinde düşüncelerinize saygı duyarak hareket edeceklerine işarettir

7 Ekim'de sizlere istek ve amaçlarınıza ulaşabilmek için konsantrasyon ve irade gücünüzü ortaya koymanız ve çalışmaya istekli olmanız için destek veriyor.


8 Ekim'de iş yerinde değişimler olabilir bu değişim direk sizinle ilgili olmayabilir işinizle ilgili hemen her konuda bilgi sahibi olmaya özen gösterin.

9 Ekim'de 11. Hayaller Evinizin canlanması sizin istediklerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak ve sizi derin duygular içine sokacaktır.

10 Ekim'de sizden yaşça büyük ya da hususunda tecrübeli insanlarla fikir alışverişinde bulunarak hareket etmelisiniz girişimlerinizi beklemeye almanız hiç olmamasından iyidir düşüncesi ile davrandığınızda olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. 15 Ekim'de gerçekleşecek olan Mars-Uranüs konumlanması size enerji ve objektif bakış açısı sağlayacak. Ancak Satürn ve Jüpiter'in sizi bir an eyleme teşvik edip diğer bir an durmaya zorlaması karşısında bu objektif bakış açısı zorlanacaktır.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı,sizi davranışlarınızda sınırlarınızı aşmanıza neden olabilir. Bugün davranışlarınıza neden olan düşüncelerinize sahip olmalı ve aşırılıklardan kaçınmalısınız. Sizin için önemli olan bir proje hakkında duyduğunuz heyecan normal olmakla beraber

28 Ekim'de mutlu olmanız için sizlere fırsatlar sunuyor problem yaşadığınız insanlarla sorunlarınızı konuşarak ve karşınızda ki insanın fikirlerine önem vererek sakinlikle çözüme kavuşturabilirsiniz..

29 Ekim'de iş arkadaşlarınıza karşı tutumunuzun oldukça önem taşıdığı hususunda sizleri uyarıyor. Durup dururken alınganlıklar ve agresif tavırlar sergileyerek onları kıracak davranışlarda bulunabilirsiniz. Kontrollü olmanızda fayda var.

BAŞAK BURCU
Zor kararlar almaktaki beceriniz sizi uzun vadede başarıya taşıyacaktır. Bu ay finansal kararlar arifesindeyseniz içinizden gelen sesi dinleyin ve ona göre davranın. Şimdiye kadar başardıklarınıza objektif bakarak daha fazla para, saygınlık kazanabilir ve yaşamdan daha fazla zevk alabilirsiniz.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyorhayatınızdaki önemleri artacak. Coşkulu bir ruh halinde olup yaşamınız için yeni ve doğru kararlar alıp uygulayacağınızı müjdelemekte. Aranızda ki müthiş enerji yüreğinizde ki coşku ile birleşince sizi kimse durduramaz. İş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü gülderecek gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltirken yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız.

6 Ekim'de özel yaşamınızla ilgili konularda 3ncü şahıslardan kaynaklanan hiç bir şeyin etkisi altında kalmadan hareket etmelisiniz.Birlikteliğiniz sizi her anlamda kazançlı çıkaracak iki zeki ve birbirine değer veren insanın aşkla birbirine bağlı olması kıskanç insanları rahatsız edecektir.

15 Ekim'de özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmileştirmek için önemli bir adım atabilir ve yakınlarınızın desteğini alarak hareket edebilirsiniz. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz.


19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, işinizle ilgili konularda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla iletişime önem vermenizin önemine dikkat çekiyor. Kontrolü karşı tarafa bırakmanız bir takım gecikmeleri ve buna bağlı maddi sorunları beraberinde getirebilir.

21 Ekim'de aynı ters açıyı Plüton ile oluşturacak. Bu açılar sizde karmaşık duygular ve düşünceler yaratacak. Başkalarının söylediklerine bugünlerde kulaklarınızı kapatmalı ve kendi bildiğinizi yapmalısınız. Gerçekleştireceğiniz radikal davranışlar diğerlerini çok şaşırtacaktır. Bugünlerde sıradan konuşmalar yerine istek ve düşüncelerinizi kuvvetle vurgulayacağınız konuşmalar yapmalısınız.

25 Ekim'de özellikle finansal konularda zorlanabilirsiniz, Şimdi birlikte hareket etmekte zorunda olduğunuz konu ve insanlara karşı akılcı yaklaşımlarda bulunarak maddi kaynakları arttırmanın ve düzenli hale getirmenin yollarını bulmalı ve uygulamaya başlamalısınız. Bildiklerinizi diğerlerinden saklamanız size olan güveni azaltabilir. Bununla birlikte söyleyeceklerinizi iyi planlayarak ve otoritenizi kullanarak kendinizi gayet iyi ifade edebilirsiniz. Bugün boş konuşmalar yerine problemleri çözecek şekilde iletişime girmeniz sizin için çok yararlı olacaktır.

28 Ekim tarihinde kaldırabileceğinizden çok fazla sorumluluk alacaksınız. İnsanın faaliyet alanlarını genişleterek daha fazla sorumluluk alması güzel bir şey olsa da bunu yaparken ayırabileceğiniz vakti ve kaynaklarınızı iyi düşünmelisiniz.

29 Ekim'de düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz. Sizi zaman zaman kelimelerinizin esiri edenler şimdi kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizin karşısında neye uğradıklarını şaşıracaklar.

TERAZİ BURCU
Son birkaç yıldır tanık olduğunuz olaylar sizin de diğer Teraziler gibi yeni hedefler koymaya ve planlarınızı gözden geçirmenize neden olmuştur. Bu ay, artık ileriye bir atılım yapmanız için zaman geldi diyebiliriz.

2 Ekim'de özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmileştirmek için önemli bir adım atabilir ve yakınlarınızın desteğini alarak hareket edebilirsiniz. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Dikkatinizi maddi konulara yöneltecek. Her ne kadar maddi konulara odaklansanız bile bugün hayal gücünüz çok güçlü.

9 Ekim'de her konuda iyimser yaklaşımlar içinde olmalı hırsınızı kontrol altına almalı kendinizi motive etmelisiniz. Özellikle iş ilişkilerinizde nefret ve kıskançlık duygunuz başınıza ciddi sıkıntılar açabilir.


10 Ekim'de aşk hayatınızda ve güzelliklerin konu olduğu alanlarda olumlu gelişmelere işaret etmekte, Bu süreç içinde uzun süreden beri devam eden aşk ilişkilerinizde yeni başlangıçlar var olan sorunların ortadan kaldıracak düzenlemeler söz konusu olacaktır.

15 Ekim'de beklenmedik gelişme sizi çok heyecanlandırabilir veya endişelendirebilir. Finansal konularda gecikmeler gerginlikler söz konusu olabilir sizlere önerim haklı olsanız bile ısrarcı olmayın. Beklentilerinizin istediğiniz anda olmaması telaşa Kapılarak hatalar yapmanıza neden olabilir dikkatli davranın.

19 Ekim'deki Terazi Yeni Ay'ı size yardım elini uzatarak endişelerinizi ortadan kaldıracak. Yine de çok fazla zevke dalmamalısınız.

28 Ekim tarihinde iş ve özel yaşamınızda uzun zamandır sizden gizlenen gerçeklerle yüzleşebilir şaşkınlık ve üzüntüyü bir arada yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz insanları hiç tanıyamamış olmanın hüznü gün boyu sağlıklı düşünmenizi engelleyebilir.

AKREP BURCU
Akrepler Ekim ayında yanıt bulmak için uzun zamandır bulutların dağılmasını bekledikleri konularda sonuç almaya başlayacaklar. Ancak unutmayın ki bilgi toplamak ile çözüme ulaşmak ayrı şeylerdir. Bilgi toplamak yanıt bulmanın başlangıcıdır.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor.. Yaşamınızdaki tartışmalar sona erecek ve sizin harekete geçme zamanınız gelecektir. Bugün bazı tatsız haberler alsanız bile bunlar sizi durduramayacaklar. Olayları ve gerçekleri kavrama yeteneğiniz sizi entelektüel bir otorite ve büyük bir iletişimci haline getiriyor.

6 Ekim özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak.

10 Ekim tarihinde dostlarınızla bir araya gelebilir işinizle ilgili konularda onlarında önerileri ile yeni fikirler edinebilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz.


19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, geniş perspektif kazandırarak amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekli insanları, parayı ve malzemeyi bulmanızı kolaylaştıracak. 10 Ekim'de kavuşacağınız gerçekçi geniş bakış açısı sizin büyük stratejiler için taktik ortaklıklar kurmanız gereğini gözler önüne serecek.

22 Ekim'de Güneş'in dönencenizden yapacağı yumuşak geçiş sayesinde özgür davranma arzunuz çok artacaktır.

23 Ekim'de uzun zamandır emek verdiğiniz duygusal bir konuda korkuya kapılarak hareket ederseniz isteklerinize ulaşmanıza ramak kalmışken giden şansın arkasından bakakalırsınız. İşinizle ilgili konularda da bugün her doğruyu her yerde söylemek başınızı ağrıtabilir.

25 Ekim'd eş ya da sevgilinizden kaynaklanabilecek olumlu etkilere işaret etmekte ilişkinizle ilgili evlilik teklifi ile gelebileceği gibi evli Akrep’ler da eşinizin uzun zamandır istediğiniz bir gayrimenkulü ile sevinebilirsiniz. Bugün özel ilişkilerinizde gelişmeler sağlayarak onları sağlıklı ve tatmin edici hale getirebileceksiniz.

29 Ekim'de iş hayatınızla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Günün enerjilerini doğru kullandığınız takdirde meslek hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir alana yönelebilir dostlarınızdan aldığınız destekle yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişiminiz mükemmel ve keyifli olacaktır

YAY BURCU
Bu ay çevrenizdekilerin fark ettiğinden çok daha fazla işle meşgul olabilirsiniz. Bazı planlarınızı ve faaliyetlerinizi kendinize saklamanızda bir zarar yoktur.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Yaşamda nelere daha fazla önem verdiğinizi anlayacaksınız. Kendinizi baskı altında hissedeceğiniz konuşmalarla karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Diplomatik olun ve tartışmalardan uzak durun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin şüpheci tavırları karşısında tahammülünüz kalmayabilir ve ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

9 Ekim'de arkadaş ve meslektaşlarınıza olan güveninizi arttıracak. Başkalarının anlattıklarına bugün gönülden inanacaksınız. Bugün size sunulacak bir fırsatı çok büyük bir yatırıma dönüştürebilirsiniz ancak karar vermeden önce iyice düşünmelisiniz.

10 Ekim tarihinde iş hayatınızda tüm planlarınızda değişimler yaşayabilirsiniz iletişim konularında karışıklıklar yaşamanız olası. İş yerinizde gerginlikler yaşamanız çok yüksek bu durum işinize olan konsantrasyonunuzu bozabilir sabırlı olun..


15 Ekim'de performansınız çok yükselecek ve radikal davranışlarda bulunabileceksiniz. Başkalarının duygularını göz ardı etmeniz veya kuralları yıkmanız halinde bugün başınız belaya girebilir.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, size merhamet vererek başkalarının gereksinimlerine cevap vermenizi sağlayacak.

25 Ekim tarihinde gerçekleştiğinde kendinizi daha önce hiç çalışmadığınız bir sınava girmiş gibi hissedeceksiniz. Bu buluşma 12. Sonuçlar Evinizde gerçekleştiğinden, öğrenmeniz gereken derslerin çok önemli olduğunu ve artık durup bu derslere çalışmanız gerektiğini idrak edeceksiniz. Gerçeklerden kaçmak sizi hiçbir yere götürmez. Bu nedenle gerçeklerle yüzleşmeli ve bu gerçekler karşısında yapılması gerekenleri cesaretle tamamlamalısınız.

28 Ekim'de yakınlarınızın özel hayatlarında yaşadıkları olumsuz olaylardan bir hayli etkileneceğinize işaret etmekte. Müdahale etmeniz konular söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun adaletli davranmalı ve haklı olanın yanında durmalısınız.

29 Ekim'de ise Merkür sizin düşünmeden harekete geçme huyunuzu körükleyebilir. Zararlardan uzak kalmak için bu huyunuzdan vazgeçin. Hızlı hareket etmek ancak planlar önceden yapıldığında insana getiri sağlar. Bugün kendinize dikkat etmediğiniz sürece tüm adrenalin rezervlerinizi tüketebilirsiniz. Enerjinizi toplamaya gayret sarf etmelisiniz ve bu kıymetli enerjiyi boş yere veya geçici amaçlara harcamamalısınız

OĞLAK BURCU

Aralık ayında Oğlaklar kendilerini daha enerjik ve heyecanlı hissedecek. Böyle olumlu koşullar içinde olmanıza rağmen planlarınızda bazı gecikmeler olabilir. Gecikme veya ertelemeler karşısında ısrarcı değil esnek ve uyumlu olmalısınız. Bu ay en büyük avantajınız, değişen durumlara uyum sağlama kabiliyetiniz olacak.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, başlamayı düşündüğünüz işleri bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Oyalanma erteleme lüksünüzün olmadığının bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise; Kaybetme korkusunun ruhunuzda gezinerek sizi engellemesine gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz.

7 Aralık tarihinde bir şey yapmadan veya söylemeden önce iki kere düşünmelisiniz. Sosyal deneyimler çok hızlı davranmadığınız ve çok ileri gitmediğiniz sürece her zaman iyidirler. Ancak deneyimlerin daha sonra pişman olacağınız anılara dönüşmesine izin vermemelisiniz.


12 Aralık'ta iş hayatınızda ki durgunluğun son bulduğu maddi gelirlerinizin arttığı önemli tekliflerle karşılaşarak başarı elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bencil ve her şeyi ben bilirim tarzındaki yaklaşımları sinirlerinizi bozabilir.

13 Aralık tarihinde iş hayatınızda sabrınızın getireceği güçlü etkilerle karşılaşacağınızı müjdeliyor sizlere. Fiziksel ve ruhsal enerjiniz yükseliyor ve doğru kararlar almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda da sorunları gerçekçi bir şekilde ele değerlendirebilmenin faydasını her anlamda göreceksiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, iş ve eğitim konuları ile ilgili gelişmeleri dikkatle takip etmeli ve hemen her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız. Seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Kalıplaşmış düşüncelerinizden uzaklaşarak yeni fikir ve önerilerinizle kariyer hayatınızı yeniden şekillendirebileceğiniz özel bir dönemdesiniz.

21 Aralık'ta Güneş'in burcunuza girmesiyle yeni astrolojik yılınız başlayacak. Bugün geçmiş yılı gözden geçirmeniz ve önünüzdeki yıl için planlar yapmanız gerekecek.

22 Aralık'ta iş hayatınızla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Günün enerjilerini doğru kullandığınız takdirde meslek hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir alana yönelebilir dostlarınızdan aldığınız destekle yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişiminiz mükemmel ve keyifli olacaktır.

25 Aralık tarihinde Güneş'in Uranüs ile gireceği dik açı geleneksel yaklaşımınızı işlevsiz kılabilir. Başkalarının yarattıkları sürprizler veya kendi sabırsızlığınızdan dolayı bugün her şeyi bir düzen içinde tutmanız zor olacaktır. Ancak Oğlakların en güçlü yanlarından biri kendilerini sert kurallarla sınırlı tutmayarak değişen koşullar içinde kendileri için en iyi olanı başarma güçleridir. Bugün de eski kurallarınızı aşarak yeni yöntemler geliştireceksiniz. Güneş'in Plüton ile alacağı konum

30 Aralık tarihinde pişmanlık, güvensizlik ve üzüntü içinde kendinizi çok acımasızca eleştirmenize neden olabilir. Geçmişinize bu kadar üzülmek, gelecek için umutsuz olmanıza ve eksik plan yapmanıza neden olabilir. Dolayısıyla geçmişin ağırlıklarından kurtulmalısınız.

KOVA BURCU
Eylül ayında ilişkilerinizde yaşadığınız karmaşa sizin için en önemli konu olacak. Bu ay büyük ve radikal değişikliklerin yapılması gerektiğine inandığınız bazı ilişkilerinizde yapacağınız küçük değişiklikler, onları yok olmaktan kurtarabilir.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Büyük zevmutluluklar yaşayabilirsiniz ancak çok aşırı gitmeyin, kendinizi tüketmeyin ve bu eğlenceli faaliyetlerden çok fazla beklenti içinde olmayın!

7 Eylül'de özel yaşamınızda beraberliği devam eden Koç’lar kendinize haksızlık ediliyormuş düşüncesine kapılarak kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı gerçekleşiyor.. Sevdiklerinizle daha eğlenceli zaman geçirmenin yeni yollarını keşfedeceksiniz. Uyumlu ve diplomatik yaklaşımınız zeki ve ısrarcı iş arkadaşlarınız veya ortaklarınızın direncini projelerde alt etmenizi sağlayacaktır. Projelerde kalbinizi ve inancınızı sunumlarınıza yansıtmanız insanların kolay ikna olmalarını ve sizi takdir etmelerini sağlayacak.


20 Eylül'de iş hayatınızda başarılı bir sürece merhaba deyin. Toplum içindeki konumunuzu belirlerken zorlayıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz bugün bencillik ve kibirli davranışlardan uzak durun. Planlarınızı belli bir amaç doğrultusunda derleyip toparlamanız ve bu amaca yönelik bilinçli düzenlemelerde bulunmanız sizi bir çok konuda güçlü kılacaktır. Mars'ın Plüton ve Uranüs ile alacağı konum yüzünden

25 Eylül'de kuralları ihlal edebilirsiniz. Elinizde yetki olması halinde bugün ortaya çıkabilecek bir kargaşayı düzeltebilirsiniz.

26 Eylül tarihinde iş ve aile hayatınızda yenilenmeniz ve olumlu yönde yapılanmalar gerçekleştirmeniz için destekliyor. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konular araç kullanırken dikkatli olmak ve diğer sürücülerle tartışma içine girmemek bir anda öfkenize yenilerek geri dönüşü olmayan sıkıntılı durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

29 Eylül'de yeni bir yön ararken sakin kalmanız beklenemez ancak paniğe kapılmamalısınız. Eğer yapacağınız ufak bir kaçamağın size enerji ve huzur getireceğine inanıyorsanız bunu kimse fark etmeden yapmanız gerekecek. Herkesin çok stresli olduğu ve çok çalıştığı bugün sizin kaçamak yaparak kısa bir seyahate çıkışınız yanlış anlaşılabilir ve arkadaşlarınızla aranızı bozabilir.

BALIK BURCU
Bu ay enerjinizi aile hayatınızı ilgilendiren konularda karşılaştığınız engellere boyun eğmeden isteklerinizi gerçekleştirmek için kullanırsanız istediğiniz huzuru elde edersiniz. .

3 Ekim'de çekiciliğiniz çok artacak ve göz alıcı biri haline dönüşeceksiniz. Ne istediğinizi bilmeniz sizin için büyük avantaj olmakla beraber Venüs'ün Neptün ile alacağı konum, gerçekleri hayallerle karıştırmanıza neden olabilir. Bu sihirli bağlantı romantik duygularınızı karıştırsa da neyin gerçek olduğunu anlamanız için zamana ihtiyacınız olacak.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Başkalarına rehber olarak güvenmek yerine doğru yanıtları kendinizin araması gerektiğini hatırlatacaktır.

6 Ekim'de uzun zamandır başkalarının sebep olduğu problemlerle uğraşıp kendinize yeteri kadar zaman ayıramadınız. Biri bitmeden diğeri başlayan sorunlar sizi yordu yorsun. Gitmesi gereken gidiyor bitmesi gereken bitiyor ve daha iyisi sizin için en olumlusu geliyor yaşamınıza.


9 Ekim'de yakın çevrenizin etkisiyle bir takım kararlar almak zorunda hissine kapılmanızı sağlayacak kişi ve konulara dikkat etmeniz hususunda uyarıyor sizleri. Karşınızda ki insanlar öyle çok konuşurlar ki sırf susup kafanızı dinlemek için sizden istediklerini kabule edebilirsiniz!

10 Ekim'de Merkür'ün Plüton ile gireceği konum esnasında zekânıza fazla güveneceksiniz. Büyük hedeflerinize ulaşmak için bugün önemli noktalara odaklanarak amaçlarınızı kolayca ifade edebileceksiniz. İşinize inanmanız halinde size destek verecek kişileri bularak kendinize kaynak yaratmakta hiç zorlanmayacaksınız.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeni Ay'ı sayesinde yeni ortaklar veya aşklar aramaya başlayabilirsiniz.

20 Ekim'de özellikle iş hayatınızı ilgilendiren her konuda cesur olun ve kendinizi işinizle en iyi şekilde ifade etmeye çalışın. Eleştirilere ve kıskançlıklara açık olmalı manevi yönünüzün kuvveti sayesinde de kendinizi korumalısınız.

16 Ekim'de iş hayatınızda yaşanacak tartışmalarla oldukça gergin günler geçireceğinize işaret etmekte. Kendinizi baskı altında hissedecek ve sinirlerinize hakim olmakta bir hayli zorlanacaksınız. Ne olursa olsun sakinliğinizi muhafaza etmeli ve köprüleri yakmamalısınız. Birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmemeli ve hedeflerinize emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz. 23 Ekim'de işle ilgili konularda sabırlı ve hoşgörülü davranmanızın getireceği faydalı sonuçlara işaret etmekte. Bu tutumunuz size bir çok yeni kapının açılmasını sağlayabileceği gibi sizin aleyhinize olan konularında düzelmesine yardımcı olacaktır. Özel hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz.

28 Ekim'de harekete geçmek için sabırsızlanacaksınız. Bugün yeni bir fikri yaşama geçirmek veya yeni bir iş alanı açmak için ideal bir gün olacak. Yalnız yapacaklarınızda çok ileriye gitmekten kaçınmalı ve amaçlarınıza eriştikten sonra durmayı bilmelisiniz.

29 Ekim tarihinde Merkür'ün Neptün'le yaratacağı dik açı düşüncelerinizi karıştırsa bile bu gezgen konumlanması yaşamınıza heyecan katacak. Bugün Boğa Dolunay'ı sizin hedeflerinize ulaşmanıza çok yardımcı olacak.Benzer Konular

Görüntüleme:6959, Cevaplar:2

Alt 22-09-2017, 16:16 #2

Günce

16-24 Ekim•

Ekim ayını dört gözle bekliyorum
Alt 05-10-2017, 20:31 #3

`Minά.

Asel ..

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, kişisel yaşamınız ve kariyer alanlarınızı yeniden şekillendirebilir.
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:29 .