Nuray Sayarı Aralık 2017 aylık burç yorumları
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 09-10-2017, 10:48 #1

Yönetici

canımın İstanbul köşesi

Nuray Sayarı Aralık 2017 aylık burç yorumlarıKOÇ BURCU
Bu ay en önemli projeniz çevrenizdeki fırsatları patrik çözümlerle değerlendirmek olacaktır. Bu dönemde yaşamınızı tümünden değiştirecek büyük değişiklikler yerine günlük yaşamınızda ufak değişiklikler yapmaya yönelmelisiniz.

Bu ay Jüpiter size çok önemli bilgiler kadar gereksiz veriler de sağlayacaktır. Önemli olan bu veriler içinde işinize ve planlarınıza yarayacakları ayırarak kullanabilme yeteneğiniz olacaktır. Bazen çok fazla bilgi kafa karışıklığı ve yanlış sonuçlar çıkmasına neden olabilir.

1 Aralık'ta çevrenizde bulunan sizden farklı düşünen kişilerle aranızda, ufak tefek tartışmalar yaşanabilir. Mümkünse sakin ve hoşgörülü davranmaya çalışırsanız; huzurunuz kaçmamış olur. İlişkilerinizde veya gündelik temponuzda sağlığınıza dikkat etmenizi öneriyorum. Birlikte olduğunuz kişilerle eleştiriden uzak, ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmanız bugün gayet önemli. İletişimsel ve zihinsel açıdan gayet mantıklı düşünebilme ve planlama gücüne sahipsiniz.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, özel ilişkilerinizde başkalarına fazla güvenmemelisiniz çünkü bazen en yakın arkadaşlarınız bile istemeden de olsa yaptığınız yanlışları onaylıyor gibi gözükebilirler.


10 Aralık tarihinde Merkür'ün 9. Felsefe Evinize girmesiyle kafanız biraz karışabilir. Bugün kuramsal yaklaşımlara pratik çözümlerden daha fazla öncelik verebilirsiniz.

11-15 Aralık tarihlerinde finansal anlamda uzun zaman once yaptığınız işler size hızlı bir şekilde kazançlar sağlamaya başlıyor. Bu dönem yatırımlar için düşünmeli araştırmalar yapmalı ve paranızı nasıl değerlendireceğinizi netleştirmelisiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, üstünüze taşıyabileceğinizden fazla yük veya sorumluluk almadığınız sürece içinizdeki dinamizm ve heyecan sizi bu zorlu günde başarıya götürebilir.

20 Aralık tarihlerinde yaptıklarınız sonucu ulaşacağınız hedefler hakkında çok fazla iyimser olmamalısınız. İyimserlik insan için büyük bir erdemdir ancak fazlası insanın planlarında hataya ve hayal kırıklıklarına neden olabilir.

21 Aralık'da müdahale etmeniz gereken konular söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun adaletli davranmalı ve haklı olanın yanında durmalısınız. İş hayatınızda tüm planlarınızda değişimler yaşayabilirsiniz iletişim konularında karışıklıklar yaşamanız olası. İş yerinizde gerginlikler yaşamanız çok yüksek bu durum işinize olan konsantrasyonunuzu bozabilir sabırlı olu..

22 Aralık tarihinde hayallerinizi gerçekçi planlarınızla birleştirme olanağı çıkaracaktır. İş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve size destek verecek insanların dikkatini çekerek olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Bugün tüm pozitif enerjinizi bu konularda cesur bir şekilde kullanmalısınız.

BOĞA BURCU
Bu ay durup gelecekte ne yapmak istediğinizi düşünmeli ve gerekli planları yapmalısınız. Bugünlerde kısa vadeli ve geçici çözümler yerine size uzun vadede yarar sağlayacak planlar ve programlarla vakit geçirmelisiniz.

1 Aralık tarihinde her yer ve şeyde aşırıya kaçma olasılığınız var. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. Bu konularda miktardan çok kaliteye önem vererek dengeyi sağlayabilirsiniz. Duygusallığınızın mantığınızı bulandırdığı bugün sizin için sağlıksız kişilerle görüşmemeli ve sağlıksız uğraşlarda bulunmamalısınız.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı gerçekleşiyor.Sizin başkalarının söylediklerine fazla kafanıza takmayın ve istediklerinizi net olarak söylemekten çekinmeyin.


10 Aralık tarihinde her şeyi kabul eden uzlaşmacı tavır yerine gerektiğinde anlaşma masasından kalkabilecek kararlı bir tutum göstermelisiniz. Ne istediğinizi veya neye gereksiniminiz olduğuna net karar verip bunu elde etmek için gerekli her şeyi yapmalısınız.

12 Aralık tarihinde azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Çalışmaktan cesur adımlar atmaktan korkmayın.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, aşk veya para hususunda anlamsız veya uygulanması imkânsız kararlar alabilirsiniz. Ufuklarınızı genişleterek kazanacağınız güç hayallerinizin mantığınız önüne geçtiği hallerde bile sizin kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.

21 Aralık tarihinde kararlılık ve disiplin, kariyerinizde ilerlemenizi ve özel yaşamınızda mutluluğu sağlayacak. Bu süreçte ayrıca hayaller ile gerçekler arasındaki dengeyi beklentilerinizi yöneterek sağlayabilirsiniz.

22 Aralık'ta ikili ilişkilerinizde son derece diplomatik davranmanın getireceği avantajlara işaret etmekte. Her doğruyu her yerde söylememelisiniz. Bugün gözlemci davranın ve insanlara fikir beyan etmekten çok onların söylediklerine yorum yapmadan kulak verin. Günün sonunda maddi manevi kazanan taraf siz olacaksınız.

İKİZLER BURCU
Bu ay enerjinizi pek çok cepheye yayabilecek durumdasınız ancak her zaman olduğu gibi olağandışı durumlar için kendinize yedek enerji ayırmalısınız. Anahtar gezegeniniz Merkür'ün doğrusal hareketini takiben Aralık ayında yaşamınızın pek çok yönünde ilerlemeleri fark edeceksiniz.

1 Aralık'ta Merkür-Uranüs karşılaşması ile tedirgin hissedebilirsiniz ancak endişelerinizi diğer insanlardan saklamalısınız. Bulunduğunuz ruh hali içinde ihtiyaçlarınızı ve bunları nasıl karşılayacağınızı yüksek sesle dile getirmek isteyebilirsiniz. Ancak başkalarına ne yapabileceğinizi ispat etmeniz gerekmediğini bilin.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı gerçekleşiyor..Şansın sizden yana olduğunu müjdelemekte. Sevgili İkizler beklediğiniz bir haberi alabilir maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir, Bu olumlu da olabilir olumsuzda kardeş olmanın sorumluluğunu almanız gereken bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizle ise duygusal paylaşımlar günü romantik bir hale getirecektir.


9-10 Aralık tarihlerinde ve Jüpiter desteği ile hayallerinizin yaratıcılık kapasitenizi aşması mümkündür.

12 Aralık'ta Mars ne kadar gerçek dışı görünseler de hayallerinizi bir çerçeveye sokmanıza yardımcı olacak yetenekleri size kazandıracaktır.

13 Aralık tarihinde özel yaşamınızda ise eşin ailesinden kaynaklanan streslerin sona ermesi ile rahat bir nefes alabileceksiniz.

14 Aralık'ta yakın çevrenize karşı her zamankinden daha duyarlı olmayı başarabilirseniz iş hayatınızda sizin için çok olumlu sonuçlar getirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İstediklerinizi gerçekleştirmek için ısrarla mücadele etmelisiniz. İşinize kuvvetli ruhsal enerjinizi yansıtarak ilerlemeler kaydedeceksiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, iş ve özel yaşamınızda kontrollü olmalı ve duygularınızın aklınızın önüne geçmesine izin vermeden hareket etmelisiniz.

22 Aralık'ta maddi konularda mucize niteliğinde gelişmeler olmasa da kısmen rahatlayacak ve birikim yapabileceksiniz. Özel yaşamınızda yeni bir ilişkinin içindeyseniz birlikte olduğunuz insanla daha fazla vakit geçirerek onu iyice tanımaya çalışın.

20 -22 Aralık döneminde hangi noktada geri çekilmeniz gerektiği hususunda sizin aklınızda ikilem yaratabilir. Aslında başarı sürekli ilerlemeyi sağlayabileceğiniz ortalama bir hızda mümkündür.

28 Aralık'ta iş ve özel hayatınızda aniden gelişen olaylara karşı dikkatli olmalı ve hemen tepki vermekten kaçınmalısınız. Ailenizi ilgilendiren konularda tartışmalar ve kırgınlıklar söz konusu olabilir. Tüm aksiliklerin üzerinize yağdığı hissine kapılıp karamsar bir ruh hali içine girebilirsiniz. Sakin davranın ve bugün sessizliğin gücünü seçin.

30 Aralık tarihinde duygularınızı açığa çıkaracağından bugün iletişim kanallarınızı açık tutun. Geçmişte kalan duygusal problemlerinizden kurtulmak sizi geleceğe daha özgüvenli taşır.

YENGEÇ BURCU
Aralık 2017 İlişkiler Yengeç burcu insanları için her zaman çok önemlidir ancak Aralık ayında bu ilişkilerin önemi zirveye ulaşacak. İnsanların bu dönemde sizi otoriter bulmalarından sıkıntı duymamalısınız. Otoriter bir lider olmak her zaman zayıf ve pasif olmaktan iyidir.

Bu ay başkalarıyla olan ilişkilerde uygulanacak kuralları siz belirlemelisiniz. Aksi halde başkaları tarafından yönetilen bir kişi haline gelebilirsiniz.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı gerçekleşiyor..Bugün etrafta o kadar çok fikir olacaktır ki bunları bir araya toplamak sizin için zor olabilir. Ancak böyle durumlar, açık görüşle dinleme yapıldığında, fikirler süzgeçten geçirildiğinde ve hayalperest fikirlere pirim verilmediğinde çok yararlı olabilir.

7 Aralık tarihinde sorumluluklarınızı yerine getirebilmek için mantık dışı olmalarına rağmen içgüdülerinizi kullanmalısınız. İş ve özel yaşamınızda hızlı gelişmeler olduğuna işaret etmekte. Parlak zekânızı kullanmanız gereken bir gündesiniz yaşanan gelişmelere göre aynı hızda karar ya da kararlar vermeniz gerekebilir.


10 Aralık'ta fikirlerinizi anlatmak için yanıp tutuşacaksınız. Bu arzularınızı dışa vurmak istemeniz halinde çok yararlı olabileceği gibi mutsuzluğunuzu sözlerinize yansıtmanız halinde arkadaş kaybınıza neden olabilir.

11 Aralık hayal kurmak için iyi bir gün olsa bile bugün gerçeklerden ve detaylardan uzak bir gün olacak.

12 Aralık'ta enerjinizi yoğun bir şekilde yükseltecek hesap kitap yapmadan risklere atılabilir buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz zihniniz sürekli bir şeylerle dolu olacağından uyku düzeniniz bozulabilir.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, kendinizi ve isteklerinizi diğer insanlara daha değişik ancak otoriter bir yöntemle anlatmanıza olanak sağlayacak.

22 Aralık'ta çevrenizdeki insanlar iletişiminizin fazlasıyla önem kazanacağına işaret etmekte. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler ve yenilikler zamanı sizler için. Kişisel gelişim için sizlere fırsat sunuyor problem yaşadığınız insanlarla sorunlarınızı konuşarak ve karşınızda ki insanın fikirlerine önem vererek sakinlikle çözüme kavuşturabilirsiniz..

28 Aralık'ta savaşmak yerine çevrenizde mücadele etmeye değer birinin olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

29 Aralık'ta Güneş'in yapacağı hareket sizi elinizdeki işten alıkoyabilir. Geleceğe yönelik sözler kulağa hoş gelse bile şimdi ihtiyacınız olan eylemlerdir.

30 Aralık'ta içinde bulunduğunuz ortaklıkları gözden geçirmeniz gerekebilir hatta gerektiğinde yeni ortaklar aramaya başlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU
1 Aralık tarihinde uzun vadeli planlarınız ile şu an iş ve özel yaşamlarınızda olanları karşılaştırdığınızda stres yaşayabilirsiniz. Bu ay önünüze çıkacak sosyal olanaklar moralinizi yüksek tutsa da enerjinizi eğlencede tüketmemelisiniz.

2 Aralık'ta hemen her konuda cesur ve gerçekçi davranışlar içinde bulunarak tüm rahatsızlıklarınızdan bir bir uzaklaşacağınıza işaret etmekte. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken tek konu geçmişte bırakmanız gereken düşüncelerinizi zihninizde uyandırmamak olmalı. İş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken ev araba iş yeri gibi yatırımlarda bulunmalısınız.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, sezgilerinizin rehberliği doğrultusunda hareket etmenizin getireceği güzelliklere işaret etmekte. Sezgileriniz sayesinde çevrenizde biriken olumsuz enerjilerden zerre kadar etkilenmeyeceksiniz.


10 Aralık'ta özel yaşamınızda evli Koç’lar uzun zamandır yüreğinizde biriktirdiğiniz konuları konuşmanın zamanı geldi.

12 Aralık'ta duygusal geçişlerinizin sizi fazlası ile yorabileceğine dikkat çekmekte. Anın anınıza uymayabilir söylemek istediklerinizle yaptıklarınız arasında farklılık birlikte olduğunuz insan başta olmak üzere tepkiler almanıza neden olabilir. İ

13 Aralık tarihinde ortaya çıkacak olan Terazi Yeni Ay'ı sizin enerjinizi patlatacak ve hedeflerinize koşmanıza olanak sağlayacak.

14 Aralık'ta yeni fikirlerin ve yaratıcı düşüncelerin canlanacağı bir ortam yaratacak.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, iş ve özel yaşamınızda tartışmak için yer arayan tavır ve davranışları ile sizleri yoracak insanların enerjileri ile karşı karşıya kalabileceğinize işaret etmekte. Soğukkanlılığınızı koruyun ve herkese ayna olmayı deneyin. Yansımanızla kendilerini görsünler! İş hayatınızda finansal konularda oldukça şanslısınız gelirlerinizde önemli bir artış söz konusu. İnançlarınız emekleriniz sizi maddi manevi zenginleştirecek.

21 Aralık'ta özel yaşantınızda göstereceğiniz başarıların yaşamınızdaki amaçlarınıza ulaşmada size olan katkılarını ortaya koyacaktır. Doğal olarak bu tatil döneminde eğlenmek varken, kendinizse kurallar koymak zor olacaktır. Eğlenmenize bakın ancak aşırılıklardan kaçının! Arkadaşlarınız bu aralar biraz sinirli olabilirler. Bu yüzden biraz sabırlı olun. Ruhani uygulamalarınızda bugün dramatik değişimler yapabilirsiniz

22 Aralık'ta iş hayatınızda yolunda gitmeyen bir takım gelişmeler söz konusu ise fikrinizi ortaya koyun ve müdahale etmeden beklemede kalın.

28 Aralık'ta gelecek yıl daha iyi olmak için yapacağınız planlara ağırlık vereceksiniz.

30 Aralık'ta biraz inatçı ruh halinde olacağınızdan, tartışmalardan uzak durun. Bu inatçı ruh hali aslında yeni yıl hedeflerinizi korumak açısından yararlı olabilir.

31 Aralık'taki Mars-Uranüs konumlanması yılın son günü size bir sürpriz getirebilir. Bugün inanç dünyanızda size yakın olan kişilerin yaşamlarındaki değişikliklere tanık olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU
Aralık ayı yaşamınızda azla yetinmemeniz gereken bir dönem olacaktır. Bu ay bilincinizi açık tutarak şimdiki limitleriniz dışında kullanabileceğiniz tüm alternatif planları düşünmeli ve değerlendirmelisiniz. Bu güzel ayda aile meseleleri öncelik kazanacak.

1 Aralık itibarıyla entelektüel gezegenlerin birlikteliği sizde parlak fikirler yaratsa da sonradan pişman olacağınız şeyleri söylemekten kaçının!

2 Aralık'ta beklentileriniz çok yüksek olabilir veya davranışlarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Bu olumsuz gibi gözükse de sonuçta size iş yerinizde başarı veya profesyonel bir fırsat yaratabilir.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı oldukça mücadeleci cesur kararlı ve istekli bir ruh halinde olacağınızı göstermekte. Yaşadıklarınızın istek ve hedeflerinizin tüm sorumluluğunu alarak yeni başlangıçlar yeni fikirler geliştirecek ve bunların zamanlamaları için planlar yapacaksınız.


11 Aralık'ta gerçekçi yaklaşımınızı Merkür-Neptün dik açısı ile kaybedebilirsiniz, dikkatli olun! İnsanlarla iletişiminiz kompleks hale gelmekle beraber, bugün büyük fikirlerin insanı olacaksınız.

12 Aralık'ta gerçekçiliğinizi kaybetmeniz halinde insanlar, fırsatlar veya olayları değerlendirmede zorluk çekebilir veya hata yapabilirsiniz.

16 Aralık'ta sorumluluğunuz dahilin de olan tüm konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle moral bulacağınıza işaret etmekte. Uzun zaman sonra kendinizi iş hayatınızda hür hissedecek ve düşüncelerinizi hayata geçirebileceksiniz. Özel hayatınızda çocuk sahibi Başak’lar yanlış anlaşılmalardan dolayı problemlerle karşılaşabilirler.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, kendinizi dizginlemenizi zorlaştıracak. Bugün pek çok enteresan fikir ve cesur sözle karşılaşabilirsiniz. Ancak bunlar bilincinizi genişletmeniz halinde size iletişim hususunda yeni bir anlayış kazandıracak.

21 Aralık'ta Güneş'in 5. Kendini İfade Evinize girmesiyle özgüveniniz çok artacak. Bugün uzun süredir istediğiniz romantik ilişki üzerine eğilmelisiniz. 22 Aralık'ta Venüs'ün Jüpiter'e karşı alacağı konum sizi romantizm aramaktan, çevrenizden takdir görmek ve yaşamınızdan zevk almaya yönelmenize neden olabilir. Bugün verici olmasınız güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak.

28 Aralık'ta işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatını sunacak sizlere. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanabilecek sorunların ilişkiniz üzerinde olumsuz bir etki yaratmasına izin vermemelisiniz.

30 Aralık'ta Güneş Plüton ile buluşarak sizin yaratıcılığınızı arttıracak bir durum ortaya çıkaracak. Bu nedenle belki konuşmalarınızda fazla ileriye gidebilirsiniz ancak bazen gerçekleri ifade etmek için nezaketten uzaklaşmak herkese gerekir, bunu unutmayın! Yaşamda ne istediğinizi ve bunu nasıl elde edeceğinizi bilmeniz sizi bugün başarıya taşıyacaktır.

TERAZİ BURCU
Aralık 2017'de özgüveniniz sizin en önemli varlığınız olacak ancak bu özgüven nedeniyle tüm enerjinizi tüketmemelisiniz. Aybaşında Jüpiter sizi başarıya götürecek parlak bir plana yönlendirebilir. Önünüze çıkacak pek çok fırsatı karşılaştırıp, harekete geçmeden önce değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Bu ay sınırlarınızı iyi belirlemeniz halinde bitmekte olan yılı neşe içinde kapatabilirsiniz. İnsanın sınırlarını iyi bilmesi, yaşamında aşırılıklardan kaçınması anlamına gelir. Aşırılıklar bizleri her zaman israf ve zarara götürür.

1 Aralık'ta aşırı yorgunluğa dikkat etmelisiniz ruhsal ve bedensel olarak kendinizi dinlendirmelisiniz ki, Yoğun temponuza daha sağlıklı bir şekilde ayak uydurabilesiniz. Aile bireylerinden birine içten içe olan kırgınlığınız sizi duygusal davranmaya itebilir; Kendinize haksızlık yapıldığı düşüncesiyle geriye çekilip uzak durmayı yeğlemek yerine açıkça kırgınlığınızı ifade etmelisiniz.

2 Aralık'ta yaşamınızda çok büyük fırsatlar yaratabilir. Enerjinizi sağduyunuzla dengelemeniz halinde hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Boşa harcanan enerjinin israf anlamına geldiğini unutmayın!

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, duygularınızı kontrol altında tutmanız için sizleri destekliyor yaşanan olumsuzluklara karşı öfkenize yenilirseniz iş ilişkilerinizi büyük bir çıkmazın içine sokabilirsiniz. Yaşadıklarınızdan kaçamaz ve görmezden gelemezsiniz.

16 Aralık'ta Mars'ın konumu nedeniyle bir arkadaşınız veya dostunuz sizi şaşırtabilir. Romantik ilişkilerinizde detaylara fazla önem vererek kafanızı ve duygularınızı karıştırmayın. İlişkilerde detaylar çok önemli olmakla beraber bazen insanların ağaçlara bakmaktan ormanı fark etmedikleri durumlar olabilir. Bu açıdan ilişkilerinizde yaşamsal önem taşımayan detayları problem etmek, gereksiz tartışmalara yol açacağı gibi sevdiklerinizi de gereksiz yere kırmanıza neden olabilir.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı sizi çevrenizde çok istenen bir kişi yapsa bile sosyal faaliyetlerde enerjinizi tüketmemelisiniz.

21 Aralık tarihinde düşüncelerinizi ev ve ailenize yoğunlaştırmalısınız. Bugün Venüs sizi eğlenceli zaman geçirmeye teşvik edebilir.

22 Aralık'ta yaşamınıza anlam veren şeylerle eğlenceyi dengelemeniz halinde çok mutlu olabilirsiniz. Eğlenmek herkes kadar sizin de hakkınız ancak daha önce belirttiğimiz gibi eğlencede aşırıya kaçmak hem daha sonra kullanmak durumunda kalacağınız enerjinizi tüketir hem de vaktinizi üretken olmayan alanlarda harcamanıza neden olur! Çok duygusal olsanız bile

28 Aralık'ta yaşamda önem verdiğiniz bir şeyi savunmak durumunda kalacaksınız. İnsanın yaşamında önem verdiği veya kendisi için bir yerde kutsal saydığı şeyler için kendini ortaya atması, çok saygı duyulacak bir davranıştır. Ancak insanın inançları ve değer verdiği şeyler için mücadele etmesi, her zaman karşısındakilere saldırması anlamına gelmez. Siz de bugün başkalarını incitmeden zafer kazanmayı denemelisiniz.

31 Aralık tarihinde oluşacak olan gezegen konumları sizi dinamik hale getirerek tüm sevdiklerinizle beraber Yeni Yıl kutlaması yapmanızı sağlayacak.

AKREP BURCU
Yeni yılda gelirlerini arttırmayı planlayan Akrepler, Aralık ayını finansal hedeflerini gözden geçirerek ve gerekli değişiklikleri yaparak geçirecekler. Maddi yaşamınızdaki planlarınızı genişletip hedeflerinizi büyütmediğiniz takdirde şimdi içinde bulunduğunuz sınırları aşmanız söz konusu olmayacak.

1 Aralık'ta Jüpiter duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Bu kozmik gerilim sizi gereksiz tartışmalara sokabilir ve sınırlı enerjinizi lüzumsuz işlerde harcamanıza yol açabilir.

2 Aralık'ta Güneş'in alacağı konum sizin konsantrasyon seviyenizi düşürerek içinde bulunduğunuz durumlara odaklanmanızı engelleyebilir. Dikkatli olun! Bugün yapacağınız uzun vadeli planlarla erişebileceğiniz finansal getirilerinizi hayal etmeniz için uygun bir gün olacak.


3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, iş hayatınızda başarı çıtanızın hızla yükseldiği pırıl pırıl bir dönemdesiniz. Yeteneklerinizi doğru zamanda doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabilmenin şansını yakalayarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi manevi şanslı günlerdesiniz.

12 Aralık tarihinde baştan çıkarıcı özelliği ile tanınan Venüs'ün 1. Kişilik Evinizde oluşu size aşırı çekicilik kazandıracak. En ateşli arzularınıza bağlı kalarak hareket etmeniz tehlikeli olabilir ancak sosyal olarak yasaklanmış olsa bile arzularınızda barındırdığınız isteklerinizi fark etmeniz sizin için olumludur.

16 Aralık tarihinde yaratacakları dik açı, seyahat planlarınızı ertelemenize neden olabilir veya tartışmalarda sonradan pişman olacağınız sözlere yol açabilir. Yalnız Mars'ın ayrıca Uranüs ile alacağı konum, sizi çıkacak karmaşık problemleri çözme yeteneği ile tanıştırabilir.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, olağanüstü bir canlılık ve enerji yüklüsünüz. Amaçlarınızı biliyorsunuz. Planlarınızı uygulayabilirsiniz. Şimdi harekete geçme zamanıdır. Özel yaşamınızda yeni bir ilişkinin içindeyseniz birlikte olduğunuz insanla daha fazla vakit geçirerek onu iyice tanımaya çalışın.

25 Aralık tarihinde neden olabilir. Bugün Güneş ve Uranüs'ün yaratacakları dik açı aile yaşantınızda otoriteye karşı isyan hareketi başlatabilir, dikkatli olun! Bu durumda ailede geleneklerinizden kopmanız sizi zor duruma sokacaktır.

26 Aralık'ta bu problemleri aşmak için medeni ve olgun davranmanız gerektiğini anlayacaksınız.

27 Aralık'ta sizin ailenizde çok önemli problemleri çözmenizde yardımcı olacak.

28 Aralık'ta uzun vadeli planlarınız için pek çok yeni fikir verecek. İş hayatınızda beklentilerinizin üstünde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

29 Aralık'ta maddi konularda oldukça dikkatli davranarak yatırımlarınız için beklemede kalmanız için uyarıyor sizleri. Daha iyi bir fırsatla karşılaşarak pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bugün yeni bir işe başlamak sizin için olumlu sonuçlar getirmeyebilir. Var olan işlerinizi tamamlamaya bakmalı yeni başlangıçları ilerleyen günlere saklamalısınız. Özel yaşamınız da ise eşinizin iş hayatında yaşanan gerginlikler sizlere yansıyarak tartışmaları beraberinde getirebilir

YAY BURCU
Aralık ayı Yaylar için ilişkiler dönemi olacak çünkü bu ayın başından itibaren yönetici gezegeniniz olan Jüpiter 7. İlişkiler Evinize geri çekilecektir. Başkalarının yaşamınızda oynadıkları önemli rollere rağmen bu ay ilişkilerinizi yönetme şansı bulacaksınız. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılayamamanız halinde başkalarıyla paylaşacak bir şeyler bulamayacağınızı unutmayın!

2 Aralık'ta işinizle ilgili beklediğiniz bir haberi alabilir ve planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Emek verdiğiniz engellendiğiniz her konuda şans sizden yana. Sabrınızın dürüstlüğünüz karşılığını ilahi bir şekilde almaya başlıyorsunuz.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, dalgınlığınızın kayıplara neden olabileceği hususunda uyarıyor sizleri. Sizin için değer taşıyan bir şeyleri kaybetmek istemiyorsanız dikkatli davranın.

10 Aralık tarihinde heyecan ve sevincinizi sözlerinize yansıtabileceksiniz. Merkür 11 Aralık'ta hayallerinizi genişletse bile konsantrasyon kabiliyetinizi azaltacak.


12 Aralık'ta birlikteliği enerjinizi doğru kanallara yönlendirerek yaşamınızda düzen sağlamanıza katkıda bulunacak.

14 Aralık tarihinde birlikte çalıştığınız insanlardan gelecek eleştirileri yapıcı yönde değerlendirmeli ve anlayışlı davranmalısınız. Bunu başardığınız takdirde zorlandığınız kendinize problem ettiğiniz birçok konunun çözüme kavuştuğunu göreceksiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, enerjisi yüksek sürprizlerin olabileceği bir günü müjdeliyor sizlere. Bugünlerde hiç beklemediğiniz bir iş teklifi alabilir yaptığınız işte popülerliğinizi arttıracak önemli bir görüşme yapabilirsiniz.

19 Aralık tarihinde kendinizi pek çok yeni ve yaratıcı yöntemle ifade edebileceksiniz. Ancak Kış ekinoksu ile Güneş'in Oğlak Dönencesi'ne girişi enerji seviyenizi aşağıya çekecektir.

20-22 Aralık tarihlerinde kendinize özgü davranış tarzınız başkalarını rahatsız edebilir veya üzebilir. İnsanın kendine özgü olması normal olmakla beraber karşısındaki kişileri rahatsız edici davranışlardan kaçınması nezaket gereğidir. Mars'ın Kova Dönencesi'ne girişiyle

25 Aralık coşkulu bir ruh halinde olup yaşamınız için yeni ve doğru kararlar alıp uygulayacağınızı müjdelemekte. Auranızda ki müthiş enerji yüreğinizde ki coşku ile birleşince sizi kimse durduramaz. İş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü gülderecek gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltirken yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız.

26 Aralık'ta uzun vadeli planlarınızı düzene sokmanızı sağlayacaktır. Böylece geleceğe yönelik doğru bir perspektif geliştirebilirsiniz.

28 Aralık tarihinde maddi olarak oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Biriken borçlarınızı ödeyerek birikim yapacağınız güzel bir dönemdesiniz. Özel yaşamınızda ise sosyal olmalı kendinize zaman ayırmalısınız.

29 Aralık tarihinde sizi aileniz içinde veya işyerinizde güç mücadelesine sürükleyebilir. Bugün kendinize aşırı güvenebilir veya kendinizden şüphe edebilirsiniz. Bu dalgalı duygusallığınız size zarar verebilir. Dolayısıyla duygularınızı istikrara kavuşturmalısınız.

31 Aralık yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi iş hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz olumlu enerjiniz birlikte çalıştığınız insanlarında motive olmalarını sağlayacak ve ilgilendiğiniz konularda onlarında desteğini alacaksınız.

OĞLAK BURCU
Aralık ayında Oğlaklar kendilerini daha enerjik ve heyecanlı hissedecek. Böyle olumlu koşullar içinde olmanıza rağmen planlarınızda bazı gecikmeler olabilir. Gecikme veya ertelemeler karşısında ısrarcı değil esnek ve uyumlu olmalısınız. Bu ay en büyük avantajınız, değişen durumlara uyum sağlama kabiliyetiniz olacak.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, başlamayı düşündüğünüz işleri bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Oyalanma erteleme lüksünüzün olmadığının bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise; Kaybetme korkusunun ruhunuzda gezinerek sizi engellemesine gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz.

7 Aralık tarihinde bir şey yapmadan veya söylemeden önce iki kere düşünmelisiniz. Sosyal deneyimler çok hızlı davranmadığınız ve çok ileri gitmediğiniz sürece her zaman iyidirler. Ancak deneyimlerin daha sonra pişman olacağınız anılara dönüşmesine izin vermemelisiniz.


12 Aralık'ta iş hayatınızda ki durgunluğun son bulduğu maddi gelirlerinizin arttığı önemli tekliflerle karşılaşarak başarı elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bencil ve her şeyi ben bilirim tarzındaki yaklaşımları sinirlerinizi bozabilir.

13 Aralık tarihinde iş hayatınızda sabrınızın getireceği güçlü etkilerle karşılaşacağınızı müjdeliyor sizlere. Fiziksel ve ruhsal enerjiniz yükseliyor ve doğru kararlar almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda da sorunları gerçekçi bir şekilde ele değerlendirebilmenin faydasını her anlamda göreceksiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, iş ve eğitim konuları ile ilgili gelişmeleri dikkatle takip etmeli ve hemen her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız. Seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Kalıplaşmış düşüncelerinizden uzaklaşarak yeni fikir ve önerilerinizle kariyer hayatınızı yeniden şekillendirebileceğiniz özel bir dönemdesiniz.

21 Aralık'ta Güneş'in burcunuza girmesiyle yeni astrolojik yılınız başlayacak. Bugün geçmiş yılı gözden geçirmeniz ve önünüzdeki yıl için planlar yapmanız gerekecek.

22 Aralık'ta iş hayatınızla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Günün enerjilerini doğru kullandığınız takdirde meslek hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir alana yönelebilir dostlarınızdan aldığınız destekle yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişiminiz mükemmel ve keyifli olacaktır.

25 Aralık tarihinde Güneş'in Uranüs ile gireceği dik açı geleneksel yaklaşımınızı işlevsiz kılabilir. Başkalarının yarattıkları sürprizler veya kendi sabırsızlığınızdan dolayı bugün her şeyi bir düzen içinde tutmanız zor olacaktır. Ancak Oğlakların en güçlü yanlarından biri kendilerini sert kurallarla sınırlı tutmayarak değişen koşullar içinde kendileri için en iyi olanı başarma güçleridir. Bugün de eski kurallarınızı aşarak yeni yöntemler geliştireceksiniz. Güneş'in Plüton ile alacağı konum

30 Aralık tarihinde pişmanlık, güvensizlik ve üzüntü içinde kendinizi çok acımasızca eleştirmenize neden olabilir. Geçmişinize bu kadar üzülmek, gelecek için umutsuz olmanıza ve eksik plan yapmanıza neden olabilir. Dolayısıyla geçmişin ağırlıklarından kurtulmalısınız.

KOVA BURCU
Aralık ayında iş yaşamınızda bazı zorluklarla karşılaşsanız bile bunların özel yaşamınızdaki zevkleri yaşamanıza engel olmalarına izin vermemelisiniz. İşinizi sevmeniz halinde bu ay 10. Kariyer Evinize girecek olan pek çok gezegen size yeterli motivasyonu sağlayacak. Bu ay karşınıza çıkacak güçlükler nedeniyle gelişiminizi tespit etmeniz çok zor olsa bile mücadeleyi bırakmayın. Sonunda tüm engelleri aştığınızı göreceksiniz.

2 Aralık'ta Güneş'in Jüpiter'e karşı alacağı pozisyon felsefi yönünüzü güçlendirerek kısa vadeli sorunlar yerine geleceğe bakmanızı sağlayacak. Bu şekilde ortaya çıkaracağınız krokiyi detaylarla doldurmak için çok daha fazla düşünecek ve plan yapacaksınız.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, finansal konularda riskleri doğru yönetemediğiniz takdirde kazançlı çıkabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Özel yaşamınızda ise bitiş ve başlangıçlar söz konusu sıkıntılar arkanızda kalıyor ve siz sevgi dolu günlere ilerliyorsunuz.

10 Aralık'ta yakın çevrenizde arkadaş ilişkilerinizde dikkatli olmamız için uyarıyor sizleri ağzınızdan çıkan iyi niyetli her cümlede art niyet aranabilir ve hiç ilginiz olmayan konuların tam merkezinde bulabilirsiniz kendinizi. İş hayatınızda da buna bağlı krizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz kelimelerinize yaklaşımlarına özen gösterin ve sorunları üzerinize çekmeyin.


11 Aralık'ta iş hayatınızda finansal konularla ilgili önemli kararları ve bilgileri 3ncü şahıslarla paylaşmamalısınız. Birlikte çalıştığınız kişiler rakiplerinize bilgi sızdırabilir ve son anda tüm planlarınız alt üst olabilir.

12 Aralık'ta aşk hayatınızda son derece coşkulu gelişmelerle yüreğinizin coşacağına işaret etmekte. İşinizle ilgili ise bugün alacağınız bir haber kaygılarınızı sona erdirebilir.

17 Aralık'ta sizi engelleyecek ve sağduyunuzu azaltacak. Hatta bugün geçersiz yaklaşımları benimseyecek veya gerçekleri arkanızda bırakarak hayallere yöneleceksiniz. Sizin göreviniz sadece kendinize manevi ilham bulmak değil çevrenizdekileri de maddi dünyanın arkasındaki metafizik gerçeklere inandırmak olmalı.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, sizi şevklendirse de bulunduğunuz grup içinde fazladan sorumluluk almaktan kaçınmalısınız.

22 Aralık'ta Venüs'ün Jüpiter'e karşı alacağı konum, sizi fazla bonkör yapabilir. Hâlbuki başarılarınızdan elde ettiğiniz getiriyi herkesle değil öncelikle sevdikleriniz ve yakınızdakilerle paylaşmalısınız. Bugün sınırsız bir aşk yaşayabilirsiniz ancak birini sevmek onun tüm kusurlarını kabul etmek değildir.

28 Aralık'ta işinizle ilgili her konuda göstereceğiniz cesaretle başarılı sonuçlar alacağınızı müjdeliyor sizlere. Büyük projeleri gerçekleştirebilir finansal olarak şansınızı akıllıca değerlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize biraz daha fazla zaman ayırmalısınız. Bugün her şey aşk hayatınızı güçlendirmek için ilerleyecektir.

BALIK BURCU
Balıklar Aralık ayı içinde inanç dünyalarının derinliklerine seyahat edecekler. Bu süreçte gizli kalmış duygu ve problemlerle yüzleştiğinizde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Ancak bu sürece girdikten sonra gizli veya bastırılmış duygu, çözülmemiş problem veya iç karışıklıklardan kaçmanıza imkân yok. Ruhunuzun derinliklerine ve karanlık bölgelerine yapacağınız gezi sizi ümitsizliğe düşürmemeli, tam tersine bu seyahatten alacağınız derslerle geleceğe daha iyi hazırlanma şansı yakaladığınıza sevinmelisiniz.

1 Aralık tarihinde Merkür size zayıf bile olsa size çok parlak fikirler sağlayacak. Bugün gergin olacaksınız, hızlı konuşmanız veya net konuşmamanız halinde önemli bir noktayı atlayabilir veya sizi dinleyenlerin ilgisini kolayca kaybedebilirsiniz.

2 Aralık'ta iş hayatınızda saygınlığınızın ve popülaritenizin arttığı bir gündesiniz. Gezegensel enerjiler kariyeriniz için potansiyellerinizi arttıracaktır. Fakat iş arkadaşlarınıza karşı dikkatli olun. Onlarla ya da onların sebep olacağı olaylar yüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bugün potansiyellerinizin farkında olun ama aşırı özgüvenli davranmaktan kaçının.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, işinizle ilgili karışıklıklara ve birlikte çalıştığınız kişiler yüzünden yaşanacak gecikmelere işaret etmekte. Telaşa kapılmadan hareket etmeli ve günün güzel enerjilerle ilerleyeceğinin bilinci ile hareket edin.


7 Aralık tarihinde sıkıntıya katlanamayacak ve yenililikler arayan bir ruh hali içinde olacaksınız. Bugün tanımadığınız birine veya daha önce denemediğiniz bir faaliyete ilgi duymanız riskli olabilir ancak siz bundan çekinmeyeceksiniz. İlişkilerinizi taze tutmanın bir yolu da her zaman yeni şeyleri beraber denemeye çalışmaktır, bunu unutmayın!

14 Aralık'ta oluşacak Merkür-Uranüs konumu, yaratıcılığından dolayı pek çok sorgulama, tartışma ve beklenmedik yanıtlara neden olabilir. Mars ve Uranüs'ün bir araya gelecekleri

16 Aralık tarihinde herkesin kolay kavrayamadığı yaratıcı ve olağandışı fikirleriniz yaşama geçebilir. Yeni yöntemlerinizi denerken başkalarını durduran kuralların size uygulanmaları söz konusu olmayacak. Bu şekilde projelerinizde herkesin önüne geçebileceksiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, enerjinizi yükseltiyor tıkandığınız her konuda kolaylık sağlayacak. Dikkat gerektiren zorlu konuları bugün gündeminize almalısınız. Özel yaşamınızda ise huzurlu bir dönem size karşılıyor iletişim uyum ve anlayışla harmanlanacak ilişkiniz.

19 Aralık'ta Uranüs özgürlüğünüzden taviz vermeden sağlam bağlantılar yapmanıza olanak sağlayacak. Grup dinamizmini arttıran ve ideallerinizi gerçekleştirecek projelerde açık görüşlü arkadaş ve meslektaşların size katkıları büyük olacak. Artık eski anlaşmalardan kurtularak istediğiniz şekilde hareket edebildiğinizden, geçmişe yönelik pişmanlık duymanız bugün söz konusu değil.

25 Aralık'ta işinizle ilgili finansal olarak yapmak istediklerinizi başarı ile uygulamaya geçebilir. İsteklerinizi kabul ettirebilirsiniz. Ailevi konularda ise kardeşlerinizle tartışmalar huzursuzluklar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde krizler olan Balık’lar bugün gerçeklerle yüzleşebilir ve ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

26 Aralık'ta her konuda iyimser yaklaşımlar içinde olmalı hırsınızı kontrol altına almalı kendinizi motive etmelisiniz. Özellikle iş ilişkilerinizde nefret ve kıskançlık duygunuz başınıza ciddi sıkıntılar açabilir. Özel yaşamınızda ise beklenmedik gelişmeler söz konusu. Bugün eşinizden gelecek bir mesaj sözlü bir davranış öfkeyle dolu yüreğinizi sevginin gücü ile doldurabilir ve eşinizle sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz.Benzer Konular

APFMH Bunu beğendi.
Görüntüleme:14846, Cevaplar:1

İlginizi Çekebilir >
Alt 19-10-2017, 22:38 #2

` baLım.

çalan son müzik

Yine mi evlilik yok.
Allah kahretsin.

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:32 .