Nuray Sayarı 2019 Oğlak Burcu genel Yorumları
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 07-03-2018, 10:17 #1

Yönetici

canımın İstanbul köşesi

Nuray Sayarı 2019 Oğlak Burcu genel YorumlarıOĞLAK BURCU 2019 AŞK HAYATI
Oğlak Burcu 2019 aşk hayatında geçen senelerde vaat edilen aşkı kısmen yakalamıştı. Ancak çoğu oğlak bu aşkı yakalayamamıştı. Şimdi sıra aşkını bulamamış oğlaklara geldi. Son 2 yılda aşkı yakalamış olanlar ise bu aşkı korumaya ve aşkın ateşini söndürmeden devam ettirmeye çalışmalı. 2019 yılı aşkınız için tedbirler alabileceğiniz, yenilemeler ve düzenlemeler yapabileceğiniz bir yıl olacak. Arada sırada küçük hayal kırıklıkları olsa da bunlar ilişkinizi yaralayabilecek çapta değişimler yaratmayacak. Duygusal tatmin hususunda gitgide gelişme göstermiş olduğunuzu da hatırlatalım.

İlişkisi sevgililik boyutunda olanlardan bazıları 2019 yılında sevgilisiyle kalıcı bir değer üretebilirler. Bu bir ortak proje olabilir. Aşk ilişkisini iş hayatına doğru çeviren gelişmeler yıldız haritasında henüz belirsiz görünüyor olsa da çiftlerin ortak biçimde bir şeylere imza atabileceklerini şimdiden haber verebiliriz.

OĞLAK BURCU 2019 EVLİLİK
Oğlak burcu 2019 yılı evlilik müessesesinde ufak tefek sorunlar yaşayabilir. Bu sürece giren oğlaklar evlilik ilişkisini taze ve sağlıklı tutmak için ekstra çabalar sarf etmek durumunda kalabilir. Aile büyükleri tarafından evliliğine karışılan oğlaklar son derece dikkatli olmalı. Yakınlık derecesi ne olursa olsun evliliklerine üçüncü şahısların müdahalesine imkan vermemeliler.

OĞLAK BURCU 2019 İŞ HAYATI
Oğlak burcu 2019 iş hayatı açısından gayet güzel günler geçirecek. İşveren konumundakiler için çalıştıkları ortamı değiştirmek düşüncesi yeşerebilir. Ofis taşıma gibi bir hareket görülüyor. Çalışan konumunda olanlar içinse belki şube değişimi, belki departman değişimi şeklinde bir ortam değişikliği söz konusu olabilir.

Bir süredir işe motivasyonda zorluk çeken Oğlaklar varsa önerimizdir, çalışmaktan son derece keyif alacağınız bir işyeri, marka…vs. tespit edin ve bu yönde atılımlarda bulunun. Çünkü 2019 yılında yapacağınız iş başvuruları olumlu sonuç verecek.

OĞLAK BURCU 2019 YILI TILSIMLI GÖREVİ
Oğlak burcunun 2019 yılı için tılsımlı görevi ‘Değişim’. Değişimden korkmayın hatta değişimin üzerine gidin. Hayatınızda daha önce yapmayıp, denemediğiniz birçok şeyi bu sene yapabilirsiniz. Böylece Oğlak burcuna 2019 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz. Aksi halde mucizelerinizin önünü kapamış olacaksınız. Tılsımlı göreviniz olan değişimi asla ihmal etmeyin ve böylece mucizelerinizi ayağınıza getirin.

Bu mucizeler 2019 senesinde 3 kez yaşanacak. İlki, Ocak ayı sonunda, ikincisi Eylül ayı içerisinde, üçüncüsü ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu tarihlere dikkat!

OĞLAK BURCU 2019 SAĞLIK
Oğlak Burcu 2019 sağlık hayatına güçlü bir giriş yapabilir. Sağlık hususunda bu yıl kayda değer bir probleminiz olmayacak ama buna rağmen sağlık konularına eğilebilirsiniz. Tedbir olması amacıyla sağlığınıza yatırımlar yapabilirsiniz. Yatırımdan kasıt; Özel bir sağlık sigortası yaptırmak olabileceği gibi, beslenme alışkanlıklarınıza şifalı bitkileri daha çok dahil etmek gibi tutumlarınız da olabilir.Benzer Konular

Görüntüleme:22304, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 21:58 .