Nuray Sayarı Eylül 2018 aylık burç yorumları
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 06-08-2018, 15:36 #1

Yönetici

canımın İstanbul köşesi

Nuray Sayarı Eylül 2018 aylık burç yorumlarıKOÇ BURCU

İçsel güç, spontan enerji, kendine güven

Sonbahar aylarının gelişiyle işler yeniden hızlanmaya başlayacak. Burç yorumunuza göre, kendinizi pek çok zor durum içinde bulacaksınız. Eylül ayında Koçlar ailelerde acilen çözülmesi gereken bazı sorunları öğrenecek. Bu deneyim sayesinde önceliklerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Bunu olumsuz bir şey olarak değerlendirmeyin.

Önceki akşamda bitkin olsanız bile iş yerinde biraz kestirme dürtüsüne dayanın. İşverenlerin her yerde gözleri vardır.

Arkadaşınızdan tavsiye almalı ve önerdiği yeri ziyaret etmelisiniz.

BOĞA BURCU

Güçlü ve inatçı ama pratik ve kararlı

Uyum Eylül ayında Boğa'ya gelecek olan bir fırsatla bozulacak. Bu teklif reddedilmemelidir. Öte yandan, bu kadar çok fedakarlık yapmaya gerçekten istekli olup olmadığınızı dikkatli bir şekilde düşünmek zorunda kalacaksınız. Belki kapalı gibi görüneceksiniz, hatta civardaki topluluğa da ulaşılamaz olacaksınız. Buna dikkat edin, özellikle de iş yerinde.

Dikkatinizi en çok gereken yere çevirin ve dikkatiniz ıvır zıvır şeylerle dağılmasın.

Yabancı dil bilginizin tozunu alın. Yakında işinize yarayacak gibi görünüyor.

İKİZLER BURCU

Mizah duygusu ve yaratıcılık ile konuşkan ve kibar karakter

Sorunlarınızı çözmenin tek yolu son zamanlarda ihmal ettiğiniz insanlarla yeniden sağlıklı ilişkiler kurmaktır. Eylül ayında İkizler güzel kelimeler veya övgüler hususunda tutumlu olmalıdır. Küçük bir takdir simgesi başkalarını gerçekten mutlu edebilir. Birlikte baş başa romantik bir akşam geçirirseniz eşiniz mutlu olacak. Birbirinize giden yolu bir kez daha bulabilirsiniz.

İş arkadaşınız belki arsızdır ama onun sizi üzmesine izin vermeyin, böylece işyerinde hiç rahatsız edici bir atmosfer olmaz.

Şans hazırlanmış olandan yanadır, yani bir görevi tamamlarken ya da işle ilgili bilgi ararken biraz daha fazla zaman harcamalısınız

YENGEÇ BURCU

Duygusal ama duyarlı karakter, dengesiz ve çekingen

Sonbahar ve özellikle Eylül, ilişkilerin burcunda olacak. Yıldızlar bu dönemde aşk ve uyumu destekliyor. İlişkinizde romantizmle dolu geceleri dört gözle bekleyebilirsiniz. Horoskop Yengeç burcundaki bekar kişilere yeni insanlarla tanışmak için pek çok fırsatlar hazırlamıştır. Bundan yararlanın. Evde oturmayın, dışarı çıkın.

Temiz hava, özellikle yatmadan önce, kesinlikle daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Daha iyi uyuyacaksınız.

Hastalık nedeniyle işe gidemezseniz çaresiz hissetmeyin. Zaman zaman herkes evde kalma hakkına sahiptir.

ASLAN BURCU

Cesaret, özgüven, iddialı ve dürüst Aslan'dır

"Eylül'de iş yerinde durum daha huzurlu hale gelecektir. Çalışmalarınızda sakin bir dönem sizi belkiyor ve aile sorunları da sizden uzak duracaktır. Bu nedenle bu, dışarı çıkmak için doğru zamandır. Yıldızlar özellikle bir ""av"" ruh halinde olan Aslanları destekleyecek. Pek çok maceranın, romantizmin ve aşık olmanın da tadını çıkarabilirsiniz."

Tiyatro eğlenceli olabilir; bu, tür seçimine bağlıdır. Bunu gözden geçirin.

Güne aceleyle başlamaktan daha kötü bir şey yoktur. Erkenden kalkın ve sağlıklı bir kahvaltı yapın. Bütün gün daha iyi hissedeceksiniz.

BAŞAK BURCU

Dikkatli, özenli ama zeki ve titiz Başak

Tutumunuzu geliştirmek için, Eylül ayında dışarı çıkın, sosyal olun ve yeni insanlarla tanışın. Bunlar sizi birçok ilginç bilgi ve tecrübe ile zenginleştireceklerdir. Başaklar eski arkadaşlarını unutmalı ve buna özellikle sevgilileri de dahildir. İkinizin rahatlaması ve romantizm için sadece bir akşam ayırmalısınız.

Biraz dinlenmek istersiniz ama şimdi tatil bir seçenek değildir. Kalmanız ve daha uzun bir süre için savaşmanız gerekir.

Canlı konser enerjinizi yeniden yükleyecektir. Yanınıza birini alın. Bu faaliyet size çok iyi gelecektir.

TERAZİ BURCU

Hayalinizde yaşamayın. Gerçekliğe daha çok dikkatinizi verin ve gözlerinizi gerçekten açın. İstediğiniz şeyin hemen önünüzde olduğunu, ama henüz farketmediğinizi ve artık çok geç olabildiğini anlayacaksınız.

Bazı toplantılar uzun sürdüğünde hüsrana uğramayın. Bu zaman zaman olabilir.

Bir kitap okumayalı uzun zaman oldu. Bir şans verin. Eğlenceli olacağını göreceksiniz.

Sağlığınız şu anda korunmasız olabilir; kendinizi zararlı etkilere maruz bırakmayın.

AKREP BURCU

Gözlemci savaşçı, ileri görüşlü ve başkalarına karşı anlayışlı

Eylül, Akrep burcunu bile şok edecek bir kırılma noktası getirecektir. Özel hayatınızda ihanetle karşılaşacaksınız. Bu partnerinizin sadakatsizliği veya kötü şekilde biten büyük bir kavga veya bir kaza da olabilir. Bu olay sizi kesinlikle derinden yaralayacak ve bir süreliğine kendinizi kapatacaksınız.

Önceki akşamda bitkin olsanız bile iş yerinde biraz kestirme dürtüsüne dayanın. İşverenlerin her yerde gözleri vardır.

Akşam saatlerinde aşın yemek iyi bir fikir değildir. Zor bir geceden sonra ertesi gün enerjisiz olacaksınız.

YAY BURCU

Amaca yönelik, enerjik ve arzu ve çabayla dolu

Yay burcu bu güzel yazdan sonra rahatlamış ve iyi dinlenmiş olacak. Eylül'de kariyerinizi değiştirmek anlamında son şans ortaya çıkacaktır. Şayet memnun değilseniz ve işin alıştığınız gibi tamamlanmadığını hissediyorsanız, şu an bu konuda bir şeyler yapmak için doğru zamandır.

Yapılması gereken iş miktarını görünce panik yapmayın, her şeyi huzur içinde halledin.

Eşinizle güzel bir akşam geçirin. Yalnızca birbirinizden keyif alın.

Harika hissetmenize şaşmamak gerek, vücudunuz yaşam tarzınızı iyileştirir.

OĞLAK BURCU

Muhafazakar burçlar pratik, temkinli, inatçı ve ciddidir

İlişkiler alanındaki yeni enerjiler sizi Eylül ayında neredeyse bitirecektir. İşinizi unutmaya başlayacaksınız ve iş etiğiniz önemli ölçüde azalacak. Bu durum gelecekte tersine dönmeyeceği için dikkatli olun. Toplumda nihayet güvende olacaksınız. Bu sizi daha güvenli hale getirecektir. Oğlak burcu karşı cinsi "manyetik bir kuvvet" ile cezbedecektir."

İş arkadaşınız belki arsızdır ama onun sizi üzmesine izin vermeyin, böylece işyerinde hiç rahatsız edici bir atmosfer olmaz.

Parti için doğru ruh halindesiniz, bu nedenle tereddüt etmeyin ve arkadaşlarınızla ya da kendi başınıza dışarı çıkın. Kesinlikle biriyle tanışacaksınız.

Eğer erken kalkmak istediyseniz ama çok yorgunduysanız kendinize kızmayın. Sadece daha çok uykuya ihtiyacınız var.

KOVA BURCU

Deneyim hissine sahip duygusal ve romantik

Önceki karşılıklı etkileşimden sonra, ilişkilerde hafif sorunlar olabilir. Eylül ayında, "pembe gözlüğünüzü" bir kenara koymanız ve tekrar gerçekçi olmanız gerekecek. Kovalar kaybolmuş hissederlerse aile üyeleri arasında yardım aramalıdırlar. Size tavsiyelerde bulunabilecekler, ancak aynı zamanda size destek olacaklar."

Tüm kariyerinizi etkileyebilecek önemli bir kararla karşı karşıya olacaksınız. Tüm seçenekleri dikkatli bir şekilde tartın ve aceleci olmayın.

Bağışıklığınızı güçlendirin. Çikolata yerine bir portakal yiyin ya da vücudunuzu sıkılaştırmaya çalışın.

BALIK BURCU

Alçakgönüllü ve hassas burçlar, güçlü içsel algı ve ilhama sahiptir.

Daha önceki tecrübeleri sayesinde Balıklar daha güvenli kendilerinden daha emin ve de sağlıklı olacaklar. İş yerinde ve de özel hayatınızda bu özelliklerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sevgiliniz girişiminizi ve fantazinizi kesinlikle takdir edecektir. Eylül ayında, sosyal hayatınızda da güvende olacaksınız. İlginç iş bağlantıları ve iletişim becerileri edinebilirsiniz. Tek yapmanız gereken dışarı çıkmaktır, içeride gizlenmek değildir.

İş arkadaşlarınızın tarafında kalın ve patronunuzun önünde gösteriş yapmaya çalışmayın. Hiçkimse bir dalkavuğu sevmez.

Son zamanlarda işlerinizin darmadağın olduğunu düşünmüyor musunuz? Bunların organize edilmesine ve düzenlenmesine dikkat edin.

Sakinleşmeniz gerekir. Ve şu günlerde bedeli iki kat olur. Soğuk algınlığına yakalanmak için dikkatli olun.Benzer Konular

APFMH Bunu beğendi.
Görüntüleme:4924, Cevaplar:2

İlginizi Çekebilir >
Alt 06-08-2018, 17:21 #2

♪Soluk Bir Mavi♪

Freedom • Happiness


Tüm kariyerinizi etkileyebilecek önemli bir kararla karşı karşıya olacaksınız. Tüm seçenekleri dikkatli bir şekilde tartın ve aceleci olmayın.

Ne acaba

Alt 23-08-2018, 13:46 #3

`Minά.

Sert bakışlı.


Alıntı:
Yabancı dil bilginizin tozunu alın. Yakında işinize yarayacak gibi görünüyor.
Tekrar yapmayalı uzun zaman oldu.

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:03 .