Nuray Sayarı 2020 Başak burcu genel yorumları

#1
BAŞAK BURCU 2020 İŞ HAYATI
Başak Burcu 2020 iş hayatı güzel olmakla beraber bir miktar da durağan bir yıl olacak. Mali olarak zayıflayacağınız bir yıl değil hem de işlerin eskisine nazaran durağan bir hal alması nedeniyle biraz dinlenmiş de olacaksınız.

İşsiz Başaklar Mart ayı gibi ya da Temmuz ayı gibi istedikleri türde bir işe başlayabilirler.

Zaten çalışıyor olan Başaklar iş değişikliği düşünebilir fakat sonrasında bir nedenle bundan vazgeçebilirler.

Şirket sahibi veya yönetici konumdaki Başaklar alt çalışanları hakkında bazı ek sorumluluklara girebilir. Onların özel meseleleri ile ilgilenebilir, kendi özel tecrübelerini onlara yol göstermek için paylaşabilirler.

BAŞAK BURCU 2020 AŞK HAYATI
Başak Burcu 2020 aşk hayatında sıkılmış olduğunu fark edebilir. Belki kendinden belki de partnerinden sıkılacak pek çok Başak var.

Evli veya sevgilisi olanlar aşkta yeniliklere özlem duyabilir. Bu yönde değişiklikler isteyebilir. Partneriyle farklı aktivitelerde bulunmak, yakın yerlere hafta sonu tatillerine çıkmak, belki biraz birbirinden uzaklaşmak ve özlem tazelemek gibi seçenekler düşünebilirsiniz.

Yalnız olan Başaklar ise aşkın burunlarının dibinde olduğunu hiç umulmadık bir olayla fark edebilir ve zaten yakınında olan bu kişiyle adı konmayan bir ilişki yaşayanlarınız olabilir.

BAŞAK BURCU 2020 TILSIMLI GÖREVİ
Başak Burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Verimli Olmak’. Ailenize, işinize, kendinize verimli olmak!

Üretin, yaratın, düzenleyin. Belki bir resim yapmak, belki aile içerisinde var olan bir sorunu çözmek gibi pek çok şey verimli olmaya örneklerdir. Burcunuza 2020’de bahşedilmiş mucizeleri ayağınıza çekmeniz için buna ihtiyacınız var.

Bu mucizeler bu sene 4 kez yaşanacak. İlki Nisan başı gibi, ikincisi 16 Haziran 20 Haziran arası, üçüncüsü ağustos ayı sonu gibi ve sonuncusu da 26 Kasım 28 Kasım arası olabilir.

Bu tarihlere dikkat etmelisiniz. Tılsımlı görevinizi de unutmamalısınız.

BAŞAK BURCU 2020 SAĞLIK DURUMU
Başak Burcu 2020 sağlık durumu için tatsız rahatsızların yaşanacağını söyleyemeyiz fakat sırt bölgenize dikkat etmenizde fayda var. Özellikle masa başı iş yapanlar ve ağırlık kaldırılması gereken sporlarla uğraşanlar dikkatli olmalı.

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:32 .