Nuray Sayarı 2020 Terazi burcu genel yorumları

#1
TERAZİ BURCU 2020 İŞ HAYATI
Terazi burcu 2020 iş hayatı biraz kötü geçebilir. Özellikle 23 Eylül ve 10 Ekim arasında doğan Teraziler için iş hayatı biraz kötü olabilir.

Bu tarih aralığında doğmuş ve kendi işletmesinin sahibi olan Teraziler, iş yaşamlarına biraz daha düzen getirmeliler. Varsa ortaklarını dinlemeli ve onların fikirlerinden faydalanmalılar. Zihninizin bulanık olduğu bir dönemde başkalarından öneri almaktan çekinmeyin.

Çalışan konumundaki Teraziler için kariyerlerinde hızlı bir çıkış yapacakları söylenemez ama aksi yönde bir düşüşten de bahsedilemez. Bu sene sizin için kötü olacak tek şey işinize olan motivasyonunuzun azalması olacak.

İşsiz Teraziler sevecekleri işi bu sene bulabilirler ya da kendi işlerini kurabilirler.

TERAZİ BURCU 2020 AŞK HAYATI
Terazi Burcu 2020 aşk hayatı hareketli olacak. Karşı cinsin ruhundan anlayan tavırlarınız artıkça ve siz bunu devam ettirdikçe karşılığını bulacaksınız.

Karşı cinsin hayranlığını ve size duyduğu özlemi artıracak biçimde geri adımlar atabilirsiniz. Böylece hem gizeminizi korumuş hem de özlem duymasını sağlamış olursunuz.

Terazi denge burcudur ama bu onların dengeyi temsil ettiği anlamına gelmez. Aksine, bazen aşırı kararsız olabiliyorsunuz. Buna bir son verecek olursanız aşk hayatınızın da hayli düzene girdiğini göreceksiniz.

Bu sene aşkın meyvesi bir bebek sahibi olmak isteyen Teraziler olacak. Çoğu buna sahip olacak, bir kısmı ise bu hisse kapılarak yanlış zamanda bebek sahibi olma hatasına düşmeyecek.

TERAZİ BURCU 2020 TILSIMLI GÖREVİ
Terazi Burcu 2020 tılsımlı görevi ‘İnanmak’. Kast ettiğimiz dini inanç değil. Kendine inanmak!

Kendinize olan inancınız arttıkça kendinize duyduğunuz sevgi ve güven de artacak. Böylece hayatın getirdiklerini kolayca sahiplenebilirsiniz. Burcunuza bahşedilmiş mucizeleri yakalayabilmeniz için buna ihtiyacınız var.

Bu mucizeler 2020’de 2 kez görülecek. İlki Eylül ayı sonu gibi ikincisi ise 02 Aralık 16 Aralık tarihleri arasında görülebilir.

Tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve bu tarihlerde olup bitenlere dikkat edin. Hayatınızın mucizesini bu günlerde yakalayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 2020 SAĞLIK DURUMU
Terazi Burcu 2020 sağlık durumunda ciddi olmayan ama bakım gerektiren rahatsızlıklar yaşayabilir. Parmak uçlarında ya da avuç içlerinde kaşıntılar görülebilir. Alerjik bir bünyeye sahipseniz deterjan, sıvı sabun, çamaşır suyu gibi kimyasalı bol maddelerden uzak durun.

İlginizi Çekebilir


#2
2020 hmm seneye kaldı yani.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:58 .