Nuray Sayarı 2020 Oğlak burcu genel yorumları
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 07-02-2019, 13:20 #1

Yönetici

canımın İstanbul köşesi

Nuray Sayarı 2020 Oğlak burcu genel yorumlarıOğlak burcu insanı geçtiğimiz yıllarda iç dünyasına dair pek çok değişim ve gelişim yaşamıştı fakat henüz bitmedi. Benzer değişimler 2020 yılında da devam edecek. Önceki yıllarda yaşadığınız değişimler daha çok farkındalık ve kendini keşif üzerine iç dünyanızda sessizce yaşadığınız değişimlerdi ama 2020’da yaşayacağınız değişimlere bu kez dış etkenler destek olacak. Oğlak Burcu 2020 senesinde geleceğine önemli etkilerde bulunabileceği yeni insanlarla tanışacak. Bu insanlar sayesinde keşfedeceğiniz şeylerle gelişiminizi çok daha hızlı yükseltebileceksiniz. Ayrıca bu sene hiç ummadığınız yurtdışı ya da yurtiçi yolculuklara çıkabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 2020 AŞK
Oğlak burcu 2020 aşk hayatında aşkını evliliğe taşıyanlar olabilir. Evliliklerinin baharında olan Oğlaklar için yüzeye çıkmış bir sorun görülmüyor. Fakat evlilik aşamasına geçmemiş Oğlakların ilişkilerinde bu yıl içerisinde ayrılıklar görülebilir. Yaşadığı aşkı korumaya, bu aşkın ateşini söndürmemeye özen gösterenler bu süreci daha güvenli atlatacak ama diğerleri için aynı şeyi söylemek pek mümkün görünmüyor. Bu nedenlerle, 2019 yılı ya aşkınız için tedbirler alacağınız ya da bekar devam edeceğiniz bir yıl olacak.

Partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerinizde de beklenmedik gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler olumlu da olabilir olumsuz da olabilir çünkü yıldız haritanızda bu durum kesin biçimde görülmüyor.

OĞLAK BURCU 2020 İŞ HAYATI
Oğlak burcu 2020 iş hayatınız biraz çalkantılı olabilir ama geç kalmadan yapacağınız yıllık iş planları ile karşılaşabileceğiniz aksaklıklara tedbir alarak bu riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. İş veren konumundaki Oğlaklar için farklı iş alanlarına kayma durumu olabilir. Yani; İrili ufaklı yatırımlar, yatay ve dikey büyüme nedeniyle yapılacak ortaklıklar gibi değişimler yaşanabilir.

Çalışan konumunda olanlar için herhangi olumsuz bir değişiklik görülmüyor. Az sayıda Oğlak için ek iş imkanları olabilir. Var olan işinizi aksatmayacak türden freelance çalışma teklifleri gelebilir.

OĞLAK BURCU 2020 YILI TILSIMLI GÖREVİ
Oğlak burcunun 2020 yılı için tılsımlı görevi ‘Süreklilik’. Hayatınızda var olan olumlu şeylerin sürekliliğini sağlamak size pek çok alanda yeni kapılar açacak. İyi şeylerin sürekliliğini sağlamayı becerebilirseniz Oğlak burcuna 2020 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz. Bu Tılsımlı görevi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi ayağınıza getirin.

Bu mucizeler 2020 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Kasım ayının başında, ikincisi Aralık ayı sonunda olabilir. Bu tarihlere ve yaklaşık zaman dilimlerine dikkat edin!

OĞLAK BURCU 2020 SAĞLIK
Oğlak burcu 2020 sağlık hususunda çok üzücü olmayan ufak tefek rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Solunum yolları ya da akciğerde hassasiyet görülebilir. Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirerek direnç arttırıcı besin maddelerine ağırlık vermenizde fayda var.Benzer Konular

Görüntüleme:99, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:26 .