Nuray Sayarı 2020 Kova burcu genel yorumları

#1
KOVA BURCU 2020 İŞ HAYATI
Kova Burcu 2020 iş hayatı çok hareketli geçecek. Bu hareketlilik hem işsiz Kovalar için hem de çalışıyor olan Kovalar için harika bir durum. İşsizlerin iş bulacağı, çalışanların ise var olan konumlarında hızla yükselecekleri bir yıl olacak.

Son yıllarda kariyerine git gide daha da odaklanan Kovalar için sanki iş dünyasında yepyeni bir dönem başlıyor gibi. Hatta gibisi fazla! Burcunuzun yıldız haritasında iş ve kariyer hattında uzun süreli kesintisiz bir parıltı görülüyor. Bu muhteşem bir şey!

Girişimci ve şirket sahibi Kovalar da bu etkileri yıl boyunca görecek.

KOVA BURCU 2020 AŞK HAYATI
Kova Burcu 2020 aşk hayatı inişli çıkışlı olacak. İlişkisi olanlar sahip oldukları partnerleriyle özdeşim kurmakta zorluk çekebilirler. İlişkisi olmayan Kovalar ise çok da emin olamadıkları bir ilişkiye başlayabilirler.

Kovalar 2020 yılında, kariyerlerindeki yükseliş nedeniyle aşka çok adapte olamayacaklar. Kariyerlerinde olan olumlu değişimler motivasyonlarını iyice o yöne kaydıracak ve aşkı sevdayı bir miktar geri planda bırakacaklar. Bu durum tüm Kovalar için geçerli olacak. Evli, sevgilisi olan ya da yalnız olan Kovaların hemen hemen hepsi bu durumdan nasibini alacak.

KOVA BURCU 2020 TILSIMLI GÖREVİ
Kova Burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Anın Tadını Çıkarmak’. Yıl boyunca anda yaşamayı öğrenmeli ve bu yönde uygulamalar yapmalısınız. Düne üzülüp sızlanmadan, yarını düşünüp endişelenmeden sadece anda kalmak ve tadını çıkarmak.

2020’de burcunuza bahşedilmiş mucizeleri yakalayabilmeniz için bu göreve sadık kalmalısınız. Buna önem vermeyen Kovalar 2020 yılında mucizelerin ayağına gelme şansını kaybedebilirler.

Yıldız haritanıza göre bu mucizeler 2020 yılında 2 kez gerçekleşecek. İlki, 07 Temmuz 13 Temmuz arası, ikincisi ise 24 Kasım 12 Aralık arasında olabilir.

Tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin, bu tarih aralıklarına dikkat edin ve hayatınızda mucizevi değişim yapabilecek güçte olan durumları görmeye çalışın.

KOVA BURCU 2020 SAĞLIK DURUMU
Kova Burcu 2020 sağlık durumu için kötü bir şey söylenemez fakat dikkatli olunması gereken ufak rahatsızlıklar olabilir. Özellikle idrar yolları ve damar sağlığına dikkat etmenizde fayda var. Kova burcu insanlarının ciltlerinin ne denli narin olduğunu geçtiğimiz yıl ki burç yorumlarında da dile getirmiştik. Bu nedenle cilt sorunlarına her daim özel ilgi göstermeniz de yararınıza olacaktır.

İlginizi Çekebilir


#2
Kova burcunun iş hayatında son yıllarda gerçekten çok yüksek yorumlar yapılıyor.

Hepsi de olabilecek potansiyelde tahminler.. Hadi inşaAllah diyorum


#3
Kova burcu hangi yıl parayı buluyor yönetici hanım
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:21 .