Zodyak ve Giyim Tarzı
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 19-12-2007, 01:53 #1

»YagmurTanesi«

Hani ' ' '

Zodyak ve Giyim TarzıZodyaktaki her burcun kendine göre bir tarzı vardır. İyi bir astrolog insanların giyim tarzından, seçtikleri renk ve modellerden onların hangi burçtan olduklarını tahmin edebilir.

Bazı insanların tercih ettikleri giyim tarzı yükselen burçlarını temsil eder. Aşağıda on iki burcun ve bu burçlardan olan insanların dolaplarında karşınıza çıkabilecek kıyafetlerin bir listesi bulunmaktadır.koç

Kırmızı renge bayılırlar. Son moda kıyafetleri giymekten hoşlanırlar ve kalabalık bir ortamda dikkat çekmekten kaçınmazlar. Öte yandan Koç’lar iş dünyasında da başarılıdırlar. Dolayısıyla onları klasik, ciddi, kusursuz takımlar içinde de görebilirsiniz. Kırmızı kravat, parlak renkli bir çanta veya gömlek onları ele verebilir. Koç burcu vücudun baş bölümünü yönettiğinden, birçoğu çeşit çeşit şapkalar, fularlar ve bereler takmaktan hoşlanır. Eğer bir Koç erkeğinin saçları dökülmüşse var olanlarla boş yerleri kapatmaya çalışmak yerine saçlarını tamamen kazıtmayı tercih eder.

Boğa

Boğalar rahat kıyafetlerden hoşlanırlar. Keten takımlar ve elbiseler favorileridir. Yumuşak pamuklu, ipekli kumaşlar, dokunduklarında tatlı bir his veren dokumalar tercih ederler. Modayı nadiren takip ederler. Kaliteli ürünleri severler fakat onları satın almak için indirimi beklerler. İndirim mağazaları, fabrika satış mağazaları onların vazgeçilmezleri arasındadır. Nötr renkler ve toprak tonları Boğalar için en ideal renklerdir çünkü Boğa bir toprak grubu burcudur.

ikizler

Ne verirseniz giyerler demek yanlış olmaz. İkizler burcunun çift kişilikli olması her türlü giyim tarzını beğenmesini sağlayan etkenlerden biridir. Dolaplarında her duruma uygun bir giysi mutlaka bulunur. Gençlere yönelik renkli ve göz alıcı modelleri severler. İkizler, eskitilmiş jean pantolondan kadife gece elbisesine, siyah papyonlu smokine kadar her şeyi giyebilirler. İkizler burcu elleri yönetir. Dolayısıyla bilezikler, güzel yüzükler ve benzeri aksesuarlar takmaktan hoşlanırlar. Ayrıca küçük para keselerine ve cüzdanlara karşı zaafları vardır.

Yengeç

Sevimli, güzel, yumuşak, kadınsı ve nostaljik. Bu kelimeler, bir Yengeç burcu kadınının dolabındaki giysileri tanımlamaya yeter. Yengeç erkekleri sevdikleri giysilere takılıp kalırlar ve hep onları giyerler. Bon Jovi konserinden hatıra, eski, pejmürde bir tişört onun en değerli giysisi olacaktır çünkü bir anısı vardır. Yengeç’ler yumuşak renkleri severler. Özellikle beyaz ve hafif parıltılı pastel renkleri tercih ederler. Takılar söz konusu olduğunda gümüş ve inci favorileridir. Hem Yengeç kadınları hem de erkekleri flanel, kadife ve havlu gibi yumuşak, rahat kumaşları severler.

aslan

Aslan’lar lüks kıyafetlere bayılırlar. Dolapları güzel ve pahalı, ya da en kötü ihtimalle pahalı görünen giysilerle dolup taşar. Ayrıca, büyük mücevher ve takı kutuları vardır. Göz alıcı süslü püslü bluzlar, etekler, elbiseler, cesur renkler, saten ve ipekliler dolaplarında geniş yer tutar. Öte yandan hayvan resimleri olan giysileri severler. Aslanlar marka ve tasarıma dikkat ederler. Etiketi mutlaka incelerler. Kırmızı ve altın sarısı favori renkleridir. Kalabalık içinde dikkat çekmelerini ve insanları büyülemelerini sağlayan giysilere bayılırlar. Mücevher, özellikle de altın bir aslanın olmazsa olmazlarındandır.

Başak

Başaklar her zaman belli bir bütünlük içinde görünürler. Detaylara çok dikkat ederler ve daima temiz, titiz, ütülü giysilerle dolaşırlar. Günlük kıyafetleri bile ütülü ve düzgün görünür. Mavi rengi severler. Klasik, terziye diktirilmiş giysileri tercih ederler. Başak’lar kıyafetleri hususunda çok titizdirler. Aşırı rüküş, gösterişli, dar giysileri ve modası hemen geçecek gibi görünen kıyafetleri sevmezler. İyi pazarlık ederler ve indirim olan bir mağazayı bir kilometre öteden fark edebilirler. Genellikle kıyafetleriyle aksesuarları mükemmel bir uyum içindedir.

terazi

Terazi giysilere bayılır. Moda bilinci çok gelişmiştir ve daima çok iyi görünmeye dikkat ederler. Terazi romantik bir burç olduğundan birçok Terazi kadını dantelli bluzları, etekleri, çiçek desenlerini, kadınsı elbiseleri ve mücevherleri çok sever. Terazi erkeği hem günlük kıyafetleri hem de gece kıyafetleri içinde çok iyi görünür. Takım elbiseleri üzerlerine tam oturacak mükemmelliktedir. Pastel gömlekleri ipek kravatlarıyla uyum içindedir. Bu burcun kadınları da erkekleri de parfüm ve kolonyalara bayılırlar ve muhtemelen her birinin kendileriyle neredeyse özdeşleşmiş kokuları vardır. Rüküş, gösterişli insanlar değillerdir fakat giysileri herkesin dikkatini çeker çünkü gerçekten bir tarzları vardır.

akrep

Seksi kelimesi Akrepleri anlatır. Sıradan bir pantolon ve tişörtle bile seksi görünmeyi başarabilirler, çünkü onların altına ne giydiklerini asla bilemezsiniz. Genellikle iç çamaşırı giymeyi pek sevmeseler de dantelli olanlar tercihleridir. Aralarında ipek boxer giyen erkekler bile vardır. Siyaha bayılırlar fakat koyu kırmızı ve bordo da en sık tercih ettikleri renklerdendir. Giyindiklerinde bazı şeyleri hayal gücünüze bırakmayı severler fakat tahrik edici bir şeyler giymekten de kendilerini alamazlar. Seksi yüksek topuklar, dar uzun çizmeler Akrep kadınının favorileri arasındandır. Ayrıca, onları gizemli gösteren siyah güneş gözlüklerini de unutmamak gerek.

yay

Yay’lar özgürlüklerine düşkündür. Dolayısıyla spor ve rahat kıyafetleri tercih ederler. Soluk jean pantolonlar, penye kazaklar, bol tişörtler ve ceketler giymeyi severler. Birden fazla spor ayakkabıları olması sizi şaşırtmamalıdır. Taze, canlı ve sıradan bir görüntüleri vardır, çünkü gündelik giysileri tercih ederler. Mor favori renkleridir. Bu nedenle birçok Yay kadını lila, orkide ve menekşe tonlarına bayılır. Ayrıca penye şortlar, avcı yelekleri ve deri ceketler içinde kendilerini çok rahat hissederler.

oğlak

Oğlaklar giysi meselesini çok ciddiye alırlar. Çoğu kez üzerinde tasarımcısının etiketi bulunan kaliteli kıyafetleri severler. Elde dikilmiş takımlar, elbiseler, üzerlerine tam oturan giysiler tercih ederler. Gri, kahverengi, ten rengi, haki ve bazı mavi tonları Oğlakların tipik renkleridir. Dikkat çeken giysilerden hoşlanırlar ama rüküş, cafcaflı tarzları sevmezler. Evrak çantaları ve cüzdanları onlar için statülerinin sembolüdür ve genellikle bunlara çok para harcarlar. Rahat ama aynı zamanda lüks modeller severler. İyi bir marka olmadığı sürece spor bir pantolonla dışarı çıkmayı akıllarından bile geçirmezler. Yalancı elmas ve gösterişli aksesuarları sevmezler. Mütevazı zarafet Oğlak’ların giyim tarzlarını en iyi tanımlayan ifadedir.

kova

Onlar daima bir kıyafeti ilk keşfeden, ilk giyen ve hatta yaratan olmalıdırlar. Kendilerine özgü tarzları onlar için çok önemlidir. Son moda giysilerle alay ederler. Püsküllü ceketlerin modasının bir sonraki sezonda geçecek olması onların umurunda bile değildir. Eğer çok beğendilerse hiç düşünmeden alırlar ve büyük olasılıkla yeniden moda olana kadar giyer, moda olunca bırakırlar. 60’ların ve 70’lerin giyim tarzı Kova’lara çok cazip ve çekici gelir. Her şeyi karıştırıp birbirine uydurmak, bütün moda kurallarını yerle bir etmek en büyük zevkleridir. Farklı olmayı severler ve insanların onları tuhaf, sıra dışı bulmalarını umursamazlar. Hatta bu hoşlarına bile gidebilir. Giydikleri her şeyin “tarz” olduğunu düşünürler ve zaten onları tanımlayan en doğru kelime de budur.

Balık

Balık ayakları yöneten burçtur ve bu nedenle birçok Balık burcu insanı ayakkabılara hayrandır. Hem Balık kadınlarının hem de erkeklerinin tıka basa ayakkabıyla dolu bir dolabı vardır. Balıklar Zodyakın hayalperestleridirler. Kadınlar romantik giysileri, şifonları ve parıltılı kumaşları tercih eder. Birçoğu takım elbiselerini pantolonla değil etekle giymeyi tercih eder. Balık erkekleri takım elbiseden çok rahat kıyafetleri tercih ederler. Yeşile çalan mavi en sevdikleri renktir. Dolaplarında deniz köpüğünün yeşiliyle okyanus mavisinin tonları göze çarpar. Mücevherlere ve takılara bayılırlar ve genellikle çok fazla takıp takıştırırlar. Altın, gümüş ve değerli taşlar onları baştan çıkarır.Benzer Konular

Görüntüleme:3585, Cevaplar:11

İlginizi Çekebilir >
Alt 19-12-2007, 14:35 #2

MiśS ĐэαтнШisн

Akli suçlar. .


terazi

Terazi giysilere bayılır. Moda bilinci çok gelişmiştir ve daima çok iyi görünmeye dikkat ederler. Terazi romantik bir burç olduğundan birçok Terazi kadını dantelli bluzları, etekleri, çiçek desenlerini, kadınsı elbiseleri ve mücevherleri çok sever. Terazi erkeği hem günlük kıyafetleri hem de gece kıyafetleri içinde çok iyi görünür. Takım elbiseleri üzerlerine tam oturacak mükemmelliktedir. Pastel gömlekleri ipek kravatlarıyla uyum içindedir. Bu burcun kadınları da erkekleri de parfüm ve kolonyalara bayılırlar ve muhtemelen her birinin kendileriyle neredeyse özdeşleşmiş kokuları vardır. Rüküş, gösterişli insanlar değillerdir fakat giysileri herkesin dikkatini çeker çünkü gerçekten bir tarzları vardır.


ÇoK DoGru Te$eKKürLeR

Alt 19-12-2007, 19:56 #3

cnsuuuuu

Forumun Tiryakisi

Boğa

Boğalar rahat kıyafetlerden hoşlanırlar. Keten takımlar ve elbiseler favorileridir. Yumuşak pamuklu, ipekli kumaşlar, dokunduklarında tatlı bir his veren dokumalar tercih ederler. Modayı nadiren takip ederler. Kaliteli ürünleri severler fakat onları satın almak için indirimi beklerler. İndirim mağazaları, fabrika satış mağazaları onların vazgeçilmezleri arasındadır. Nötr renkler ve toprak tonları Boğalar için en ideal renklerdir çünkü Boğa bir toprak grubu burcudur.keten takımları saymazsak hepsi doğruu T$k..

Alt 29-12-2007, 14:15 #4

tainted_love

Forum Heveslisi


Alıntı:
Aslan’lar lüks kıyafetlere bayılırlar. Dolapları güzel ve pahalı, ya da en kötü ihtimalle pahalı görünen giysilerle dolup taşar. Ayrıca, büyük mücevher ve takı kutuları vardır. Göz alıcı süslü püslü bluzlar, etekler, elbiseler, cesur renkler, saten ve ipekliler dolaplarında geniş yer tutar. Öte yandan hayvan resimleri olan giysileri severler. Aslanlar marka ve tasarıma dikkat ederler. Etiketi mutlaka incelerler. Kırmızı ve altın sarısı favori renkleridir. Kalabalık içinde dikkat çekmelerini ve insanları büyülemelerini sağlayan giysilere bayılırlar. Mücevher, özellikle de altın bir aslanın olmazsa olmazlarındandır.
ben aslan diilmiym neym yaa hiçbiri uymuo eline sağlık

Alt 29-12-2007, 16:54 #5

×[ вLácĸRàιn ]×

·. ѕєѕiLуα ·`


Alıntı:
ikizler
Ne verirseniz giyerler demek yanlış olmaz. İkizler burcunun çift kişilikli olması her türlü giyim tarzını beğenmesini sağlayan etkenlerden biridir. Dolaplarında her duruma uygun bir giysi mutlaka bulunur. Gençlere yönelik renkli ve göz alıcı modelleri severler. İkizler, eskitilmiş jean pantolondan kadife gece elbisesine, siyah papyonlu smokine kadar her şeyi giyebilirler. İkizler burcu elleri yönetir. Dolayısıyla bilezikler, güzel yüzükler ve benzeri aksesuarlar takmaktan hoşlanırlar. Ayrıca küçük para keselerine ve cüzdanlara karşı zaafları vardır.
EveT.. Cok dogru Harfi Harfine uyuyor
TeşekurLer cnm

Alt 31-12-2007, 18:35 #6

cadı_niloş

NilAykut <3


terazi

Terazi giysilere bayılır. Moda bilinci çok gelişmiştir ve daima çok iyi görünmeye dikkat ederler. Terazi romantik bir burç olduğundan birçok Terazi kadını dantelli bluzları, etekleri, çiçek desenlerini, kadınsı elbiseleri ve mücevherleri çok sever. Terazi erkeği hem günlük kıyafetleri hem de gece kıyafetleri içinde çok iyi görünür. Takım elbiseleri üzerlerine tam oturacak mükemmelliktedir. Pastel gömlekleri ipek kravatlarıyla uyum içindedir. Bu burcun kadınları da erkekleri de parfüm ve kolonyalara bayılırlar ve muhtemelen her birinin kendileriyle neredeyse özdeşleşmiş kokuları vardır. Rüküş, gösterişli insanlar değillerdir fakat giysileri herkesin dikkatini çeker çünkü gerçekten bir tarzları vardır.

Doğruya doğru vaLLa saoL cnm

Alt 02-01-2008, 13:20 #7

FuŞya

웃♥유


Alıntı:
Boğa

Boğalar rahat kıyafetlerden hoşlanırlar. Keten takımlar ve elbiseler favorileridir. Yumuşak pamuklu, ipekli kumaşlar, dokunduklarında tatlı bir his veren dokumalar tercih ederler. Modayı nadiren takip ederler. Kaliteli ürünleri severler fakat onları satın almak için indirimi beklerler. İndirim mağazaları, fabrika satış mağazaları onların vazgeçilmezleri arasındadır. Nötr renkler ve toprak tonları Boğalar için en ideal renklerdir çünkü Boğa bir toprak grubu burcudur.
bazıları çok uyuyor evet toprak ve nötr renkler tercihim diil.ama modayı takıp etmeyi severım


Alt 03-01-2008, 15:13 #8

Diilaartjuh__55

Forum Heveslisi


Balık

Balık ayakları yöneten burçtur ve bu nedenle birçok Balık burcu insanı ayakkabılara hayrandır. Hem Balık kadınlarının hem de erkeklerinin tıka basa ayakkabıyla dolu bir dolabı vardır. Balıklar Zodyakın hayalperestleridirler. Kadınlar romantik giysileri, şifonları ve parıltılı kumaşları tercih eder. Birçoğu takım elbiselerini pantolonla değil etekle giymeyi tercih eder. Balık erkekleri takım elbiseden çok rahat kıyafetleri tercih ederler. Yeşile çalan mavi en sevdikleri renktir. Dolaplarında deniz köpüğünün yeşiliyle okyanus mavisinin tonları göze çarpar. Mücevherlere ve takılara bayılırlar ve genellikle çok fazla takıp takıştırırlar. Altın, gümüş ve değerli taşlar onları baştan çıkarır.cok dogruu bende ayakkabilara bayilirim

cok teesekkureler

Alt 03-01-2008, 15:47 #9

Selen_Ay

Forum Heveslisi


Ben ikizlerim ama anlattığı hiç biri bana uymuyor

yinede teşekürler

Alt 12-05-2009, 20:36 #10

KUPA_KIZII

Forum Heveslisi


Aslan’lar lüks kıyafetlere bayılırlar. Dolapları güzel ve pahalı, ya da en kötü ihtimalle pahalı görünen giysilerle dolup taşar. Ayrıca, büyük mücevher ve takı kutuları vardır. Göz alıcı süslü püslü bluzlar, etekler, elbiseler, cesur renkler, saten ve ipekliler dolaplarında geniş yer tutar. Öte yandan hayvan resimleri olan giysileri severler. Aslanlar marka ve tasarıma dikkat ederler. Etiketi mutlaka incelerler. Kırmızı ve altın sarısı favori renkleridir. Kalabalık içinde dikkat çekmelerini ve insanları büyülemelerini sağlayan giysilere bayılırlar. Mücevher, özellikle de altın bir aslanın olmazsa olmazlarındandır.

nihahahaha evet uyuyo

Alt 12-05-2009, 22:27 #11

FBKEZMAN38

Foruma Isınan Üye


terazi

Terazi giysilere bayılır. Moda bilinci çok gelişmiştir ve daima çok iyi görünmeye dikkat ederler. Terazi romantik bir burç olduğundan birçok Terazi kadını dantelli bluzları, etekleri, çiçek desenlerini, kadınsı elbiseleri ve mücevherleri çok sever. Terazi erkeği hem günlük kıyafetleri hem de gece kıyafetleri içinde çok iyi görünür. Takım elbiseleri üzerlerine tam oturacak mükemmelliktedir. Pastel gömlekleri ipek kravatlarıyla uyum içindedir. Bu burcun kadınları da erkekleri de parfüm ve kolonyalara bayılırlar ve muhtemelen her birinin kendileriyle neredeyse özdeşleşmiş kokuları vardır. Rüküş, gösterişli insanlar değillerdir fakat giysileri herkesin dikkatini çeker çünkü gerçekten bir tarzları vardır.


ben tam tersi ciceklileri felan sevmem

Alt 14-05-2009, 17:22 #12

<<NeyzeN>>

αуαи_ı ѕαв̔


Alıntı:
Boğa

Boğalar rahat kıyafetlerden hoşlanırlar. Keten takımlar ve elbiseler favorileridir. Yumuşak pamuklu, ipekli kumaşlar, dokunduklarında tatlı bir his veren dokumalar tercih ederler. Modayı nadiren takip ederler. Kaliteli ürünleri severler fakat onları satın almak için indirimi beklerler. İndirim mağazaları, fabrika satış mağazaları onların vazgeçilmezleri arasındadır. Nötr renkler ve toprak tonları Boğalar için en ideal renklerdir çünkü Boğa bir toprak grubu burcudur.
modayı takip etmem rahatıma cok düşkünüm dğru

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 02:02 .