2009 un bahar modası turuncu

#1
Baharın coşkusunu hissedebilmenin en kısa yolu o sıcacık rengi ve enerjisiyle turuncudan geçiyor…
2009 yılının ‘moda rengi turuncu bilgeliği ve dinselliği simgeliyor. Neşenin sembolü olduğu kadar, sosyalleşme duygularına da etki eden bir renk…

Bu sene her vitrinde ve her koleksiyonda rengarenk elbiseler görmeniz mümkün. Bunların en dikkat çekeni turuncular. İnsanın canını portakal çektiren bu capcanlı renk, yaz mevsiminde bronz tende bir başka duruyor. Victoria Beckham’ın tupturuncu elbisesi Donna Karan’ın Resort koleksiyonuna ait. Beckham, Versace ayakkabılarını da aynı renk seçerek bu rengin adeta savunuculuğunu yapıyor. Vintage tutkunu oyuncu Chloe Sevigny’nin Prada’sı daha çok turuncu elbise görüleceğinin işareti gibi…

Turuncuyu Seven Kadınlar
Hiçbir zaman sert ve soğuk olmayan bu kadınlar, başkalarına karşı gösterdikleri ilgilerde daima denge oluşturmaya özen gösterirler.
Yani kimseye karşı uzak ve soğuk durmak istemedikleri gibi fazla samimiyete ve laubaliliğe kaçmayı da hiç arzu etmezler. Yani herşeyin orta kararının ifrattan daha yerinde olduğunu savunurlar.

Turuncu seven kadın sakindir. Dengesini kaybetmesi çok nadirdir. Kızdığı zaman bağırıp çağırmaz. Sonra hiç kin tutmaz. Kendisine yapılan bir kötülüğü hemen affeder. Ancak, onun bu yumuşaklığını görüp de tepesine binmek isteyenlere hiç tolerans göstermezler. İlk önceleri onun her kalıba sokulacağını zannederler zamanla onun gayet sağlam ve kuvvetli bir kişiliğe sahip olduğunu anlar. Zira o hakkını savunmasını bilir. Ama bunu da karşısındakini kızdırmadan ve gücendirmeden yaptırmasını çok iyi becerir.

Turuncuyu Seven Erkekler
Turnucu rengi diğer renklerden daha çok seven erkekler de aynı rengi tercih eden kadınlar gibi, ölçülü insanlardır. Anlayışlı, müşfik, dayanıklı ve sabırlı olurlar. Ama hoşlanmadıkları şeylere de asla göz yummazlar.
Bu tip babalar özellikle, bütün çocukların sevgilisi olurlar, zira çocukların istedikleri pek çok şeyi yapmalarına izin verirler. Ama bu babalar aynı zamanda çok iyi babalardır. Zira çocuklarına her gün aynı davranışı gösterirler ve şımartmazlar. Barış sever bir kişilikleri olduğu için genellikle kavgadan ve özellikle sonu gelmeyen tartışmalardan nefret ederler.
Herkesle dost olmalarına rağmen, gerçek ve sürekli arkadaşları çok azdır. Bu tip erkeklerin çoğu kılık ve kıyafetlerine normal bir özen gösterirlerse de, bazıları bu konuda dikkatli olurlar.


2009 un bahar modası turuncu

2009 un bahar modası turuncu

2009 un bahar modası turuncu

İlginizi Çekebilir




Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:33 .