Sponsorlu Bağlantılar:
  Erkek, evleneceği kadını nasıl seçiyor ?
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Lahana Çorbası Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 28-09-2009, 18:33 #1

DAMLA22

NevsehirLi

Erkek, evleneceği kadını nasıl seçiyor ?

Erkek, evleneceği kadını nasıl seçiyor ? İşte erkeklerin bir kadını anlama sırları...Çoğu erkek eşinden bahsederken 'onunla evleneceğimizden emindim' diye konuşur. Kadınları anlamadıkları söylenen erkekler bunu nasıl başarıyor, ne kadar sürede bir kadınla gelecek kuracağını anlıyor?
Nasıl başarıyorlar? İşte erkeklerin bir kadını anlama sırları;
1- Kendinize ne kadar güvendiğinize bakarlar
Başınızı ve vücudunuzu dik tutuyorsanız, göz tmesı kurmanız, elini sıkıca kavrayarak tutmanız kendinize güvendiğinizi gösteriyor. Kendine güvenen erkekler bu kadınları beğenirken, keşfetme duygusuna sahip erkekler çekingen, mesafeli kadınlardan etkilenebiliyor.
2- Sizden güzel çocukları olup olmayacağını önemserler
Erkekler de bir kadının görünümüne bakarak gelecekteki çocuklarının fiziksel özelliklerinin nasıl olacağını anlarlar.
3- Tutkulu olmanız önemlidir
Erkekler yemekle tutku arasında ilginç bir bağ kuruyor. Onlara göre yemekte iştahlı kadının yatakta da iştahı açıktır ve farklı tatları seven kadın farklı deneyimleri de reddetmez.
4- Özgür ruhlu kadınları severler
Kıyafetinize bakarak çılgın ya da klasik biri olup olmadığınızı değerlendirirler. Cesur giyim tarzı kadının özgürlüğü sevdiğini gösterir. Giyim tarzınız fiziksel özelliklerinize ve karakterinize uygun değilse hemen anlaşılır.
5- İşinizi hemen tahmin ederler
Genel bir araştırmaya göre kısa ve bakımlı saçlar genellikle hukuk, finans, insan kaynakları gibi sektörlerde çalışan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Sıra dışı saç, trendy bir görünümü olan kadınlar da medya, reklam ya da halkla ilişkiler sektöründe çalışıyor. Toplanan ya da at kuyruğu yapılan saçlar kesinlikle öğretmen ya da doktor. Yüksek topuklu ayakkabı giyen kadınlar erkeklere göre kariyer sahibi, başarılı, kendinden emin yöneticiler. Aslında işimizle ilgili ne kadar çok kendimizi ele veriyormuşuz öyle değil mi?
6- Ten uyumunu karşılaştığınızda anlarlar
İlk tanıştığınızda karşınızdakinin doğal kokusunu alırsınız. Bir erkek kadının ten kokusunu alınca zaten otomatik olarak sonrasına karar verir.
7- Savurgan mı tutumlu musunuz bilirler
Erkeklerin markadan anlamadıkları doğru değildir. Kıyafetlerinize, görünümünüze bakarak sizin çok harcayan biri olup olmadığınızı çabuk anlarlar.
8- Zor birimisiniz anlarlar
Birlikteyken yaptığınız yer seçimleri, içecek ve yemek tercihleri, gittiğiniz yerdeki tavırlarınız sizin zor beğenen, kaprisli biri olduğunuzu gösterebilir.
9- İyimser olup olmadığınızı ilk görüşmede anlarlar
Erkeler tanışma anındaki yüz ifadenizden ne kadar iyimsersiniz anlayabilir. Çatık kaşlar, endişe içinde kemrilen dudaklar, kenarları yenmiş tırnaklar khayra alamet değildir. Erkekler yaşama sevinci yüksek kadınlarla birlikte olmak tan hoşlanırlar.
10- Kendine güvenen kadın isterler
Bir erkek sizi ilk görüşte arkadaşlarınızla sohbet ederken, eğlenirken görüyorsa ona bağımlı olmayacağınızı anlıyor.
11- Şikayeti sevmezler
Sorduğu her soruya şikayet cümlesiyle başlıyorsanız kafasında şüpheler oluşur. Erkekler hayatı önlerine geldiği gibi kabul etmekten yanadır ve kesinlikle şikayet sevmezler. Sizin olayları ele alışınızdan ömür boyu söylenip söylenmeyeceğinizi anlayabilirler.
12- Etkilendiğinizi hemen anlarlar
Bir erkek ondan etkilendiğinizi ilk 20 saniyede anlar. Karşı cins beden dilini okuyan biriyse anında sizin hislerinizi çözüyor. Elde ettiği sonuca göre sizi daha yakından tanıyor ya da uzaklaşıyor.
Askmen

Görüntüleme:4764, Cevaplar:0

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
SeçeneklerErkek, evleneceği kadını nasıl seçiyor ? Konusuna Benzer Konular

Erkek gibi erkek nasıl olmalı? Hangi özellikleri taşımalı


sizce nsıl olmalı ?

Akıllı Kadını Nasıl Tanırsın?


Üstada Sorarlar; -Akılllı Kadını Nasıl Tanırsın ? -Konuşmasına bakarım.. -Ya hiç konuşmuyorsa.. -Üstad cevabı verir..

Sofradaki erkek kadını zayıflatıyor


Kadınlara duyurulur: Kadın kadına yemek kilo aldırıyor, dışarıda arkadaşlarla yemeğe çıkarken masanızda en az bir erkek bulunmasında büyük yarar var....

Dindar erkek açık kadını öper mi?


Herkes onlar için bir şey yazdı. Peki onlar ne diyor? Evlilik gibi bir sorunları var mı? İNTERNETHABER- (ÖZEL)- Ayşe Arman kendi...

erkek dediğin kadını için dövüşür


http://www.youtube.com/watch?v=E7Wx9AWBwNY
Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 12:26 .