İlişkinizin Yürümeyeceğini Gösteren 7 İşaret!

#1
İlişkinizin Yürümeyeceğini Gösteren 7 İşaret!Bazen ilişkimize dışardan bakmak bize problemleri çözmemizde yardımcı olabilir. Fakat bazı ilişkiler yolun sonuna gelse de bunu kabul etmek istemeyebiliriz.

Çözemediğimiz problemleri kişisel başarısızlık gibi algılamak ilişkimizdeki sorunları çözmek için inatlaşmak yerine kendimizi hayatın akışına bırakmamız gerekir.

Ne kadar acı verici olsa da bir noktada ilişkimizin artık yürümeyeceğini anlamamız gerekir.

İşte ilişkinizin bitiş çizgisine vardığını gösteren 7 işaret!


Onu değiştirmeye çalışıyorsanız...


Eğer siz sevgilinizi değiştirmeye çalışıyorsanız ortada yine bir terslik var demektir. Sevgilinizi olduğu gibi kabul etmeli ve o haliyle sevmelisiniz.

Sevgilinizi olmadığı biri haline dönüştürmeye çalışmak hem sizi hem de onu mutsuz edecektir.

Onu olduğu gibi kabullenemiyorsanız belki de aradığınız kişi o değildir.İlişkinizin Yürümeyeceğini Gösteren 7 İşaret!


Farklı hayatlar...


Eğer sevgilinizle farklı hayatlarınız varsa bir ilişki yaşayabilmeniz için sizi birleştiren ortak bir zemin olması gerekir.

Hayatlarınız ne kadar farklı da olsa hiçbir sorun yaşamadan bu ortaklığı sağlayabiliryor aynı konumda durabiliyorsanız ne mutlu!

Fakat eğer işler yürümüyor ve bulunduğunuz konumlar yaşadığınız hayatlar kesişmiyorsa elveda deme vakti gelmiştir.İlişkinizin Yürümeyeceğini Gösteren 7 İşaret!


Zor zamanlar...


Hepimizin bildiği gibi hayat her zaman toz pembe değil! Aile sorunları iş stresi ya da sağlık sorunları gibi ciddi meselelerle boğuşurken çiftler birbirlerine destek olmalı.

Partneriniz siz üzüldüğünüzde sizi güldürmeli ya da çözemediğiniz bir problem karşısında size destek olmalıdır. Eğer bunları yapamıyorsa bir çift olarak hayatın zor zamanlarını ortaklaşa yaşamıyorsunuz demektir.

Hayatı tek başınıza sırtlanmak isteseydiniz zaten bir ilişkiye başlamazdınız değil mi?İlişkinizin Yürümeyeceğini Gösteren 7 İşaret!


Uzun ilişki potansiyali...


Eğer partnerinizle uzun süren bir beraberlik yaşayamayacağınızı düşünüyorsanız ilişkinizin bitme vakti gelmiştir.

Partnerinizle yalnızca eğlence için birlikte oluyorsanız ilişkinizi kısa tutmalı ve herşeyi tadında bırakmalısınız.

Aileler çocuklarına evlenmeyi düşünmedikleri kişilerle uzun soluklu ilişkiler yaşamamalarını öğütler. Çok önem verilmeyen bu ilişki öğüdünü hatırladığımız da aslında ne kadar doğru bir söz olduğunu anlıyoruz.
İlişkinizin Yürümeyeceğini Gösteren 7 İşaret!


İhtiyaçlar...


Erkeklerin ve kadınların ihtiyaçları birbirinden farklılık gösterebilir. Erkekler arkadaşlarıyla playstation oynayıp haftasonu maça gitmek isterken kadınlar da arkadaşlarıyla alışverişe çıkmak ya da bir yerlerde buluşup sohbet etmek isteyebilirler.

Bazen hayatta yalnızken farkında olmadığımız ihtiyaçlarımızı bir ilişki içindeyken fark ederiz. Böyle durumlarda problem yaşayan çiftler bu pürüzleri konuşarak çözebilirler.

Eğer konuşarak hayata dair ihtiyaçlarınız hususunda bir uzlaşmaya varamıyorsanız o halde ilişkinizin bitme vakti yaklaşmış görünüyor!


İlişkinizin yürümeyeceğinin en büyük kanıtı sevgilinizin sürekli olarak birşeylerden şikayet edip sizi değiştirmeye çalışması.

Nasıl giyindiğiniz nerede çalıştığını ve kiminle arkadaşlık ettiğiniz gibi büyük şeylerden bahsediyoruz. Eğer hayatınızdan sıkılıp yeni şeyler denemek istiyorsanız o zaman bir problem yok.

Fakat sevgilinizle olmak için kendi hayatınızda büyük değişimler yapmaya pek istekli değilseniz o halde bu ilişkiye daha fazla devam edip kendinize zarar vermeyin.

İlişkinizin Yürümeyeceğini Gösteren 7 İşaret!

Güven eksikliği...


Güven eksikliğinin ilişkinizin bitişini gösteren bir işaret olması gayet çık görünüyor.

Eğer sevgilinize güvenmemek için bir nedeniniz yoksa o halde her şey çok güzel. Fakat kendinizi onun Facebook hesabını telefon mesajlarını ve mailllerini karıştırırken buluyorsanız bu büyük bir sorunun işaretidir.

Güven bir ilişkinin en güçlü temelidir ve sağlam temeller üstüne inşa edilmeyen binalar her zaman yıkılır.

İlginizi ÇekebilirKonu Rüya tarafından (08-12-2014 Saat 15:23 ) değiştirilmiştir.


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:01 .