Oje rengine göre karakter analizi

#1

1 / 9
Beyaz

Sadelik ve doğallığı temsil eden beyaz, sizin karakteriniz için de ipuçları barındırıyor. Sadelikten yana olan kişiliğiniz abartı şeylerden uzak durmayı tercih ediyor. Doğallıktan yana olan tutumunuz dikkatleri üzerinize çekmeye yetiyor.

2 / 9
Kahverengi

Aile ve arkadaşlığın sizin için önemi çok büyük. Huzuru arayan birisiniz ve genellikle sakin yerleri tercih ediyorsunuz. Ruhunuzu dinlendirmek sizin için çok önemli.

3 / 9
Mavi

Doğanın en güzel renklerinden biri olan mavi sizin için tam anlamıyla özgürlüğün rengi. Kargaşa ve gürültü sizin içinde bulunmak istemediğiniz ortamlardan. Gezmek, görmek ve eğlenmek sizin vazgeçilmez olan şeylerden.

4 / 9
Mor

Mor rengi yaratıcılığı temsil eder. Yaratıcı bir ruha sahipsiniz ve genellikle insanların size karışmasından hoşlanmazsınız. Biraz agresif bir yapıya sahip olsanızda siniriniz hemen geçer. Sevdiklerinizi koruyup kollamayı da kendiniz için bir görev bilirsiniz.

5 / 9
Pembe

Pembe rengi genellikle enerjiyi, çocuksu ruhu temsil eder. Eğer pembe renginden vazgeçemiyorsanız, içinizdeki çocuk hala yaşıyor demektir! Arkadaş canlısı, eğlenceli ve samimi bir karaktere sahipsiniz.

6 / 9
Sarı

Arkadaş ortamında en çok sevilen insanlardan birisiniz demek yanlış olmaz. Yaratıcı fikirleriniz sayesinde gözleri üzerinize çekebilme yeteneğiniz var. Bir sorun karşısında hızlı ve pratik düşünüp hemen çözüme kavuşturabiliyorsunuz. Bütün bunların yanında da çok eğlenceli bir yapıya sahipsiniz!

7 / 9
Siyah

Gizemli bir yapıya sahipsiniz. Duygularını fazla belli etmeyi de sevmezsiniz. Duygularınızı yazarak belli etmek sizin tercih ettiğiniz bir yöntem. Ama konu eğlenmeye gelince de sizden daha iyisi yok!

8 / 9
Turuncu

Turuncunun muhteşem enerjisi karakterinize de yansımış! Siz nerdeyseniz kahkaha ve eğlencede orada. Arkadaşlığa çok önem veriyorsunuz ayrıca girdiğiniz ortamın neşe kaynağı da sizsiniz. Neşeli bir yapıya sahip olmanın yanında yaratıcı bir insansınız.

9 / 9
Yeşil

Çok baskın bir karaktersiniz ve konuşmaya başladığınız anda herkes sizi dinlemeye başlıyor. Her zaman doğru kararlar veremeseniz de aklınıza gelen fikirleri yapmanızda bir engel göremiyorsunuz. Yaydığınız pozitif enerji sayesinde ortamın havasını anında değiştirme yeteneğine sahipsiniz!

İlginizi Çekebilir


#2
5 / 9
Pembe

Pembe rengi genellikle enerjiyi, çocuksu ruhu temsil eder. Eğer pembe renginden vazgeçemiyorsanız, içinizdeki çocuk hala yaşıyor demektir! Arkadaş canlısı, eğlenceli ve samimi bir karaktere sahipsiniz.Evet öyleyim gerçekten.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:02 .