Ameliyatsız idrar kaçırma tedavisi

#1
Doğum sonrasında sık rastlanan problemlerden biri de idrar tutamama.

Özellikle gülme, öksürme, aksırma, ağır kaldırma ya da merdiven çıkma gibi durumlarda ortaya çıkan bu idrar kaçırma problemi bir çok kadını sosyal yaşamdan bile izole etmekte.

Bir diğer idrar kaçırma şekli ise aniden sıkışma ve tuvalete yetişemeden idrar kaçırma. Bu tip idrar kaçırma sorunu daha çok ileri yaşlarda ortaya çıkar ve tedavisini ilaçla yapıyoruz.

Oysa ilk olarak bahsettiğimiz tip idrar kaçırmanın tedavisinde maalesef çok zorlanıyoruz. Yaygın olarak yapılan ameliyatlar idrar kaçırma sorununu o dönem için çözüyor ancak bu etki kalıcı değil üstelik bir çok istenmeyen durumu da beraberinde getiriyor. Ameliyat sonrası dönem hayatı kısıtlayan bir dönem bir kaç ay boyunca ameliyata bağlı etkilerin azalması bekleniyor. Ayrıca ameliyatın yapıldığı bölgeda his kaybı oluyor ve cinsel yaşam bundan çok olumsuz etkileniyor. Etkinin kalıcı olmaması da cabası.

Oysa şimdi yeni ve teknolojik bir uygulama ile LAZERLE İDRAR KAÇIRMA TEDAVİSİ" yapmak mümkün.

Fraksiyonel karbondioksit lazer uygulaması ile çok ileri düzeyde olmayan idrar kaçırma problemlerini ameliyatsız tedavi etmek mümkün.

Lazerle idrar kaçırma tedavisi yaklaşık 20 dakikalık seanslar halinde 3 defada ve 4 hafta arayla uygulanan bir tedavi. Anestezi gerektirmiyor ve yaşamı kısıtlamıyor. Hasta, uygulamayı takiben günlük yaşantısına geri dönüyor. Bu tedavi ile ayrıca vajinada bir sıkılaşma etkisi ortaya çıkacağı için cinsel yaşamın da olumlu etkilendiğini görüyoruz.

Hepinize sağlıklı günler dilerim...

İlginizi Çekebilir


#2
Kadınlarda idrar kaçırma problemlerinin sebebi baba ile yaşanan çözülmemiş problemler-Baba faktörü eksikliği.
Erkeklerde bu konuda net bir bilgi yok maalesef.
Bunu ek bilgi olarak konu için eklemek istedim.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:17 .